Nejlepší házenkář Žatce 2012

Nejlepší házenkář Žatce 2012 - nominace mužů


5. 12. 2012 - Václav Havránek a Petr Votava - Jako druhé v pořadí v anketě o nejlepšího házenkáře roku 2012 vám představíme nominované v kategorii mužů. Již třikrát v této kategorii dominoval Pavel Sýkora, dokáže ho někdo sesadit?


Štěpán Horník - brankář
Brankářská jednička v týmu, je již dlouholetou oporou. Svými výkony drží družstvo již několik sezon na špici tabulky. Je velmi mladý, a tak se dá předpokládat, že jeho forma se bude ještě zlepšovat s postupným získáváním dalších zkušenností.
Pořadí v loňské anketě: 2., odehráno 21 utkání
Mikuláš Horník - brankář
Mladší bratr Štěpána se usadil v základní sestavě až tuto sezonu a díky zcela odlišnému stylu hry výborně zkušenějšího bratra doplňuje a dokáže některé útočníky soupeřů zcela rozhodit.
Pořadí v loňské anketě: neumístil se, odehráno 16 utkání
Zdeněk Beldík - obránce
Je velice razantním obráncem, který si již za léta v ligovém peletonu vysloužil zasloužený respekt svým tvrdým pojetím hry. Vzpomínky soupeřů na setkání se Zdeňkem bývají nanejvýš bolestné.
Pořadí v loňské anketě: 6., odehráno 13 utkání
Jaroslav Lučan - obránce
Obránce "pair excelence". Nejzkušrnější hráč družstva v obraně, který si umí zjednat pořádek na brankovišti a co je důležité, v naprosté většině bez karetního ohodnocení. Je však bohužel pravdou, že tento jedinečný obránce již na jaře nenastoupí z osobních a pracovních důvodů.
Pořadí v loňské anketě: 3., odehráno 20 utkání
Pavel Nociar - obránce
Mladík, který se za poslední rok vypracoval na úroveň hráče vyšší kategorie. Získal spoustu zkušenností a jeho hra je pohledná a nanejvýš efekivní. Je postrachem všech útočníků, v čemž mu napomáhá jeho vysoká subtilní posava.
Pořadí v loňské anketě: 4., odehráno 21 utkání
Jan Taraba - obránce
Nováček týmu, se předvádí výkony, které jeho nominaci jen potvrzují. Co mu chybí ve zkušenostech dohání srdcem. Je jednoznačným příslibem pro budocnost žatecké mužské házené.
Pořadí v loňské anketě: bez nominace, odehráno 10 utkání
Peter Antol - útočník
Útočník, který z osobních a studijních důvodů letošní sezonu již nepokračuje, patřil vždy do základního kádru a byl tzv. esem v rukávu, neboť jeho hra vždy soupeře dokázala překvapit.
Pořadí v loňské anketě: 9., odehráno 12 utkání, počet vstřelených branek: 12
Jakub Hradiský - útočník
Patří k základním pilířům žateckého útoku. Bomber, kterému v posledním roce trochu zvlhnul prach, ale je také ještě mlád a dá se tedy předpokládat, že je to stav pouze dočasný.
Pořadí v loňské anketě: 5., odehráno 20 utkání, počet vstřelených branek: 100
Michal Janák - útočník
Elév útočných řad již druhým rokem předvádí, že do týmu patří. Jeho mládí je předzvěstí herního růstu, při postupném získávání zkušenností.
Pořadí v loňské anketě: 7., odehráno 21 utkání, počet vstřelených branek: 61
Daniel Nociar - útočník
Kapitán (momentálně i trenér) a také nejzkušenější útočník družstva se do týmu vrátil po dlouhodobém zranění a prokazuje, že nic ze svého umění nezapomněl. Má sice ještě trochu rezerv, ale to je způsobeno jeho téměř dvouletou absencí.
Pořadí v loňské anketě: bez nominace, odehráno 21 utkání, počet vstřelených branek: 103
Pavel Sýkora - útočník
Štírek, který je již neodmyslitelnou součástí útočných řad. Hráč kterému to vždy myslí a jeden z nejlepších střelců druhé ligy.
Pořadí v loňské anketě: 1., odehráno 20 utkání, počet vstřelených branek: 166
Prokop Horník - útočník
Nejmladší z bratrů Horníků, je také nejmladším členem týmu a teprve začíná získávat zkušennosti, ovšem vzhedem k jeho vysoké postavě a neuvěřitelně tvrdé střele je pro budoucnost velkým příslibem.
Pořadí v loňské anketě: bez nominace, počet vstřelených branek: 12Pavel Sýkora při střelbě proti Ejpovicím

Zpět na hlavní stránku Nejházenkáře