HALOVÉ MISTROVSTVÍ ČR MLÁDEŽE 2009
Mladší žačky - Nezvěstice 14. 3. 2009
mís |
družstvo |
záp |
výh |
rem |
pro |
skore |
body |
1. |
KNHCH Litvínov |
5 |
4 |
0 |
1 |
62:43 |
8 |
2. |
Sokol Tymákov |
5 |
4 |
0 |
1 |
77:53 |
8 |
3. |
TJ Stará Ves n. O. |
5 |
3 |
0 |
2 |
70:61 |
6 |
4. |
Sokol Březno |
5 |
2 |
0 |
3 |
53:68 |
4 |
5. |
TJ Sokol Opatovice n. L. |
5 |
1 |
0 |
4 |
32:51 |
4 |
6. |
Sokol Krčín |
5 |
1 |
0 |
4 |
36:54 |
2 |
Mladší žáci - Řevnice 7. 3. 2009
mís |
družstvo |
záp |
výh |
rem |
pro |
skore |
body |
1. |
Draken Brno |
5 |
4 |
1 |
0 |
76:38 |
9 |
2. |
SK Studénka |
5 |
3 |
2 |
0 |
57:34 |
8 |
3. |
Sokol Krčín |
5 |
3 |
1 |
1 |
46:33 |
7 |
4. |
TJ Vřeskovice |
5 |
2 |
0 |
3 |
56:51 |
4 |
5. |
Baník Most NH |
5 |
1 |
0 |
4 |
32:53 |
2 |
6. |
NH Řevnice |
5 |
0 |
0 |
5 |
17:74 |
0 |
Starší žačky - Stará Ves nad Ondřejnicí 14. 3. 2009
mís |
družstvo |
záp |
výh |
rem |
pro |
skore |
body |
1. |
Sokol Dobruška |
5 |
5 |
0 |
0 |
73:37 |
10 |
2. |
TJ Stará Ves n. O. |
5 |
3 |
0 |
2 |
45:56 |
6 |
3. |
TJ Příchovice |
5 |
2 |
1 |
2 |
63:60 |
5 |
4. |
Sokol Březno |
5 |
2 |
1 |
2 |
42:46 |
5 |
5. |
TJ Jiskra Raspenava |
5 |
2 |
0 |
3 |
57:49 |
4 |
6. |
Sokol Vracov |
5 |
0 |
0 |
4 |
43:75 |
0 |
Starší žáci - Jihlava 8. 3. 2009
mís |
družstvo |
záp |
výh |
rem |
pro |
skore |
body |
1. |
SK Autonot Jihlava |
5 |
5 |
0 |
0 |
66:32 |
10 |
2. |
TJ Příchovice |
5 |
4 |
0 |
1 |
57:37 |
8 |
3. |
TJ Šroubárna Žatec |
5 |
3 |
0 |
2 |
35:37 |
6 |
4. |
Sokol Bakov n. J. |
5 |
2 |
0 |
3 |
40:52 |
4 |
5. |
TJ Sokol Rokytnice |
5 |
1 |
0 |
4 |
40:52 |
2 |
6. |
TJ Sokol Podh. Újezd |
5 |
0 |
0 |
5 |
38:62 |
0 |
Dorostenci - Humpolec 7. 3. 2009
mís |
družstvo |
záp |
výh |
rem |
pro |
skore |
body |
1. |
TJ Sokol Kyšice |
5 |
4 |
1 |
0 |
75:54 |
9 |
2. |
TJ Sokol Rokytnice |
5 |
4 |
0 |
1 |
61:56 |
8 |
3. |
Sokol Dobruška |
5 |
3 |
1 |
1 |
61:51 |
7 |
4. |
TJ Šroubárna Žatec |
5 |
2 |
0 |
3 |
62:63 |
4 |
5. |
TJ Jiskra Humpolec |
5 |
1 |
0 |
4 |
61:72 |
2 |
6. |
Baník Most NH |
5 |
0 |
0 |
5 |
58:83 |
0 |
Dorostenky - Červený Kostelec 22. 3. 2009
mís |
družstvo |
záp |
výh |
rem |
pro |
skore |
body |
1. |
Sokol Dobruška |
6 |
5 |
1 |
0 |
61:41 |
11 |
2. |
Sokol Bakov n/J |
6 |
4 |
1 |
1 |
51:45 |
9 |
3. |
TJ Šroubárna Žatec |
6 |
3 |
1 |
2 |
36:36 |
7 |
4. |
TJ Příchovice |
6 |
2 |
2 |
2 |
49:42 |
6 |
5. |
Sokol Krčín |
6 |
2 |
1 |
3 |
43:44 |
5 |
6. |
TJ Chropyně |
6 |
1 |
1 |
4 |
32:48 |
3 |
7. |
Draken Brno |
6 |
0 |
1 |
5 |
25:41 |
1 |