Nejlepší házenkář Žatce 2013

Nejlepší házenkář Žatce 2013

Šestý ročník ankety o NEJLEPŠÍHO HÁZENKÁŘE žateckého oddílu pro rok 2013 je tu! Tentokráte zůstane oproti loňskému ročníku vše při starém, takže i nadála bude potřeba aktivace vašeho hlasování.

Podaří se někomu narušit vítěznou hegemonii mužů A a Pavla Sýkory? Dokáže Lucie Vlčková dokonat hat-trick ve vítězstvích ve své kategorii? A jak si povedou nové tváře?

Hlasujte tak opět pro nejlepší házenkáře žateckého oddílu, kteří podle vás v průběhu roku 2013 podávali v mistrovských utkání dlouhodobých soutěží nejlepší výkony. V každé kategorii nominujte tři hráče, hráčky či týmy, které podle vaší nominace obdrží anketní body. Hlas č. 1 je za 3 body, hlas č. 2 za dva body a hlas č. 3 za bod jeden.

A teď nezbytná pravidla hlasování: při vyplňování formuláře nezapomeňte uvést CELÉ SVÉ JMÉNO a PLATNOU e-mailovou adresu, na kterou vám bude zaslán email s aktivačním odkazem. Při zadání neplatného emailu, nebudete moci potvrdit své hlasování a tím bude vaše hlasování neplatné! Každou e-mailovou adresu lze použít k hlasování pouze jednou. Do soutěže může hlasovat KDOKOLIV, kdo je členem Svazu Národní házené či členem Fanclubu žateckého oddílu či pouze fanoušek národní házené. Hlasující NESMĚJÍ hlasovat pro sebe, jinak bude jejich hlasování neplatné. Rovněž upozorňujeme na hlasování z podvodných emailů, či jinak podvodné jednání, které by vedlo k narušení průběhu ankety.

I pro tento ročník bylo zavedeno pravidlo, že k nominaci musí hrát odehrát alespoň 40 % utkání z celkového počtu mistrovských utkání družstva, za které dotyčný nastupuje. Pro nerozhodné připravujeme sérii článků, kde vám jednotlivé nominované představíme.

Hlasovat můžete až do konce měsíce února 2014, poté se všechny hlasy sečtou a vyhlásí se NEJLEPŠÍ ŽATECKÝ HÁZENKÁŘ pro rok 2013. K tomuto vyhlášení pak dojde na výroční schůzi, který se bude konat pravděpodobně v únoru 2014. Případné dotazy či návrhy směřujte do Knihy návštěv na stránkách žateckého oddílu národní házené či na webmastera. Teď již víte vše potřebné a nic vám nebrání rozhodnout o nejlepším žateckém házenkáří pro rok 2013!

Hlasování ukončeno, výsledky budou zveřejněny na výroční schůzi našeho oddílu 7. 3. 2014


Zpět na hlavní stránku Nejházenkáře