Nejlepší házenkář Žatce 2012

Nejlepší házenkář Žatce 2012

A je tu pátý ročník ankety o NEJLEPŠÍHO HÁZENKÁŘE žateckého oddílu, tentokráte pro rok 2012! Oproti minulému ročníku došlo jen k pár změnám. Tou nejhlavnější je použitá technologie, ale ta by hlasující neměla nijak ovlivnit. A druhou změnou je nutnost aktivace vašeho hlasování. Stejně jako minulý ročník i letos se bude hlasovat pouze jednou.

V posledních ročnících v naší anketě dominuje družstvo mužů, respektive Pavel Sýkora. Dokáží "protáhnout" svoji vítěznou sérii i o rok 2012? Nebo se najde někdo nový? O tom rozhodnete jen vy!

Hlasujte tak opět pro nejlepší házenkáře žateckého oddílu, kteří podle vás v průběhu roku 2012 podávali nejlepší výkony. V každé kategorii nominujte až tři hráče, hráčky či týmy, které podle vaší nominace obdrží anketní body. Hlas č. 1 je za 3 body, hlas č. 2 za dva body a hlas č. 3 za bod jeden.

A teď nezbytná pravidla hlasování: při vyplňování formuláře nezapomeňte uvést CELÉ SVÉ JMÉNO a PLATNOU e-mailovou adresu, na kterou vám bude zaslán email s aktivačním odkazem. Jen po kliknutí na tento aktivační odkaz bude vaše hlasování započteno! Každou e-mailovou adresu lze použít k hlasování pouze jednou. Do soutěže může hlasovat KDOKOLIV, kdo je členem Svazu Národní házené či členem Fanclubu žateckého oddílu či pouze fanoušek národní házené. Hlasující NESMĚJÍ hlasovat pro sebe, jinak bude jejich hlasování neplatné. Rovněž upozorňujeme na hlasování z podvodných emailů, či hromadné obesílání svých kamarádů za účelem získání co nejvíce bodů.

I pro tento ročník bylo zavedeno pravidlo, že k nominaci musí hrát odehrát alespoň 40 % utkání z celkového počtu mistrovských utkání družstva, za které dotyčný nastupuje. Pro nerozhodné jsme připravil sérii článků, kde vám jednotlivé nominované představujeme: muži, ženy a družstva.

Hlasovat můžete až do konce měsíce února 2013, poté se všechny hlasy sečtou a vyhlásí se NEJLEPŠÍ ŽATECKÝ HÁZENKÁŘ pro rok 2012. K tomuto vyhlášení pak dojde na výroční schůzi, který se bude konat pravděpodobně v únoru 2012. Případné dotazy či návrhy směřujte do Knihy návštěv na stránkách žateckého oddílu národní házené či na webmastera. Teď již víte vše potřebné a nic vám nebrání rozhodnout o nejlepším žateckém házenkáří pro rok 2012!

Hlasování ukončeno, výsledky budou zveřejněny na výroční schůzi našeho oddílu 8. 3. 2013


Zpět na hlavní stránku Nejházenkáře