Nejlepší házenkář Žatce 2011

Nejlepší házenkář Žatce 2011

Čtvrtý ročník ankety o NEJLEPŠÍHO HÁZENKÁŘE žateckého oddílu pro rok 2011 konečně dorazil! A dočkáme se v něm hned několika změn. Jak ste si jistě všimli, anketa již není rozdělená do dvou částí a hlasovat se tak bude pouze jednou a to právě teď, po ukončení mistrovských soutěží v roce 2011. A v letošním ročníku je před námi několik otázek. Dokáže Pavel Sýkora a i jeho družstvo mužů dokonat hat-trick v počtu vítězství? Nebo se snad najde někdo, kdo tyto dvě šňůry přetrhne? Kdo převezme nástupnictví po loňské vítězce Miluši Plecité? O tom rozhodnete jen vy!

Hlasujte tak opět pro nejlepší házenkáře žateckého oddílu, kteří podle vás v průběhu roku 2011 podávali nejlepší výkony. V každé kategorii nominujte až tři hráče, hráčky a týmy, které podle vaší nominace obdrží anketní body. Hlas č. 1 je za 3 body, hlas č. 2 za dva body a hlas č. 3 za bod jeden. Novinkou je, že v letošním ročníku můžete hlasovat i pomocí anketních lístků, které naleznete na akcích pořádaných naším oddílem. Můžete si však zvolit pouze jeden druh hlasování, buď pomocí formuláře na našich webových stránkách, nebo pomocí výše zmíněného anketního lístku.

A teď nezbytná pravidla hlasování: při vyplňování formuláře nezapomeňte uvést CELÉ SVÉ JMÉNO (žádné přezdívky nejsou a nebudou tolerovány) a PLATNOU e-mailovou adresu, na kterou vám bude zasláno potvrzení o Vašem hlasování. Hlasy bez uvedeného jména či e-mailu NEBUDOU do konečného výsledku započítávána a toto platí i pro hlasující pomocí ankentích lístků! Rovněž uveďte oddíl ve kterém jste registrováni. Hlasovat může každý JEDNOU a každého hráče můžete ve svém hlasování uvést také pouze JEDNOU. Do soutěže může hlasovat KDOKOLIV, kdo je členem Svazu Národní házené či členem Fanclubu žateckého oddílu. Hlasující NESMĚJÍ hlasovat pro sebe, jinak bude jejich hlas opět neplatný. Rovněž upozorňuji na hlasování z podvodných emailů, či hromadné obesílání svých kamarádů za účelem získání co nejvíce bodů.

Možná se rovněž ptáte, že nemůžete nalézt svého favorita. Vězte, že pro tento ročník bylo zavedeno nové pravidlo, že k nominaci musí hrát odehrát alespoň 40 % utkání z celkového počtu utkání družstva, za které dotyčný nastupuje. Pro nerozhodné jsme připravil sérii článků, kde vám jednotlivé nominované představujeme: muži, ženy a družstva.

Hlasovat můžete až do konce roku 2011, poté se všechny hlasy sečtou a vyhlásí se NEJLEPŠÍ ŽATECKÝ HÁZENKÁŘ pro rok 2011. K tomuto vyhlášení pak dojde na Házenkářském plese, který se bude konat pravděpodobně v únoru 2011. Případné dotazy či návrhy směrujte do Knihy návštěv na stránkách žateckého oddílu národní házené.

Po odeslání formuláře, by se mělo objevit okno, které bude informovat, že Vaše hlasy byly úspěšně odeslány. O započítání Vašich emailů by Vás pak měl informovat potvrzovací email. Po odevzdání anketního lístku, by vám rovněž měl přijít potvrzovací email. Pro tři hlasující jsou pak připravené drobné věcné ceny. Teď již víte vše potřebné a nic vám nebrání rozhodnout o nejlepším žateckém házenkáří pro rok 2011!

Hlasování ukončeno!


Zpět na předchozí stránku