Nejlepší házenkář Žatce 2010

Nejlepší házenkář Žatce 2010

Třetí ročník ankety o NEJLEPŠÍHO HÁZENKÁŘE žateckého oddílu je tu! Tentokráte pro rok 2010. Rozhodněte tak svými hlasy o nejlepších hráčích, kteří svými výkony šířili čest a slávu našeho klubu na házenkářských hřištích! A jelikož žijeme v rozvinutém postsocialistickém státu, vaše hlasování nezůstane bez odezvy. Pro tři vylosované budou připravené věcné ceny. O důvod více hlasovat :)

V každé kategorii nominujte až tři hráče, hráčky a týmy, které podle vaší nominace obdrží anketní body. Hlas č. 1 je za 3 body, hlas č. 2 za dva body a hlas č. 3 za bod jeden. První část ankety bude trvat do začátku mistrovských soutěží ročníku 2010/2011.

A teď nezbytná pravidla hlasování: při vyplňování formuláře nezapomeňte uvést CELÉ SVÉ JMÉNO (žádné nicky nebudou tolerovány) a PLATNOU e-mailovou adresu, na kterou vám bude zasláno potvrzení o Vašem hlasování. Hlasy bez uvedeného jména či e-mailu NEBUDOU do konečného výsledku započítávána! Rovněž uveďtě oddíl ve kterém jste registrováni. Hlasovat může každý JEDNOU a každého hráče můžete ve svém hlasování uvést také pouze JEDNOU. Do soutěže může hlasovat KDOKOLIV, kdo je členem Svazu Národní házené či členem Fanclubu žateckého oddílu. Hlasující NESMĚJÍ hlasovat pro sebe, jinak bude jejich hlas opět neplatný. Rovněž upozorňuji na hlasování z podvodných emailů, či hromadné obesílání svých kamarádů za účelem získání co nejvíce bodů.

Jedná se o první část ankety. Druhá část hlasování proběhne po ukončení podzimní části sezony 2010/2011. Všechny hlasy se poté sečtou a vyhlásí se NEJLEPŠÍ ŽATECKÝ HÁZENKÁŘ pro rok 2010. K tomuto vyhlášení pak dojde na Házenkářském plese začátkem roku 2011. Případné dotazy či návrhy směrujte do Knihy návštěv na stránkách žateckého oddílu národní házené.

Po odeslání formuláře, by se mělo objevit okno, které bude informovat, že Vaše hlasy byly úspěšně odeslány. O započítání Vašich emailů by Vás pak měl informovat potvrzovací email.

Každý z nominovaných má svoji vizitku, která vám může napovědět pro koho hlasovat. Nastudovat tak můžete úspěchy týmů, žen a mužů. Výsledky minulých ročníků můžete shlédnout zde.

Hlasování bylo ukončeno.


Zpět na předchozí stránku