Nejlepší házenkář Žatce 2009

Nejlepší házenkář Žatce 2009

A máme tu druhý ročník ankety o NEJLEPŠÍHO HÁZENKÁŘE žateckého oddílu pro rok 2009! Dokáží vítězové premiérového ročníku obhájit svá postavení, či je dokáže někdo sesadit. To vše teď máte v rukou jen Vy!

Hlasujte tak opět pro nejlepší házenkáře žateckého oddílu, kteří podle vás v jarní sezoně 2009 podávali nejlepší výkony. V každé kategorii nominujte až tři hráče, hráčky a týmy, které podle vaší nominace obdrží anketní body. Hlas č. 1 je za 3 body, hlas č. 2 za dva body a hlas č. 3 za bod jeden. První část ankety bude trvat do začátku mistrovských soutěží ročníku 2009/2010.

A teď nezbytná pravidla hlasování: při vyplňování formuláře nezapomeňte uvést CELÉ SVÉ JMÉNO (žádné nicky nebudou tolerovány) a PLATNOU e-mailovou adresu, na kterou vám bude zasláno potvrzení o Vašem hlasování. Hlasy bez uvedeného jména či e-mailu NEBUDOU do konečného výsledku započítávána! Rovněž uveďtě oddíl ve kterém jste registrováni. Hlasovat může každý JEDNOU a každého hráče můžete ve svém hlasování uvést také pouze JEDNOU. Do soutěže může hlasovat KDOKOLIV, kdo je členem Svazu Národní házené či členem Fanclubu žateckého oddílu. Hlasující NESMĚJÍ hlasovat pro sebe, jinak bude jejich hlas opět neplatný. Rovněž upozorňuji na hlasování z podvodných emailů, či hromadné obesílání svých kamarádů za účelem získání co nejvíce bodů.

Jedná se o první část ankety. Druhá část hlasování proběhne po ukončení podzimní části sezony 2009/2010. Všechny hlasy se poté sečtou a vyhlásí se NEJLEPŠÍ ŽATECKÝ HÁZENKÁŘ pro rok 2009. K tomuto vyhlášení pak dojde na Házenkářském plese začátkem roku 2010. Případné dotazy či návrhy směrujte do Knihy návštěv na stránkách žateckého oddílu národní házené.

Po odeslání formuláře, by se mělo objevit okno, které bude informovat, že Vaše hlasy byly úspěšně odeslány. O započítání Vašich emailů by Vás pak měl informovat potvrzovací email.

Každý z nominovaných má svoji vizitku, která vám může napovědět pro koho hlasovat. Nastudovat tak můžete úspěchy týmů, žen a mužů.

Zpět na předchozí stránku