Nejlepší házenkář Žatce 2008

Nejlepší házenkář Žatce 2008

Druhá část ankety premierového ročníku ankety o NEJLEPŠÍHO HÁZENKÁŘE žateckého oddílu pro rok 2008 je zde!

Pravidla hlasování jsou stejné jako v první části, ale pro pořádek trocha opakování: Hlasujte pro nejlepší házenkáře žateckého oddílu, kteří podle vás v podzimní sezoně 2008 podávali nejlepší výkony. V každé kategorii nominujte až tři hráče a hráčky, kteří podle vaší nominace obdrží anketní body. Hlas číslo 1 je za 3 body, hlas č. 2 za dva body a hlas č. 3 za bod jeden. Druhá část ankety bude trvat do začátku do konce roku 2008 a měli byste v ní ohodnotit výkony žateckých hráčů v podzimnní části mistrovských zápasů sezony 2008/09

Nezbytná pravidla hlasování: při vyplňování formuláře nezapomeňte uvést CELÉ SVÉ JMÉNO (žádné nicky nebudou tolerovány) a PLATNOU e-mailovou adresu, na kterou vám bude zasláno potvrzení o Vašem hlasování. Hlasy bez uvedeného jména či e-mailu NEBUDOU do konečného výsledku započítávána! Rovněž uveďtě oddíl ve kterém jste registrováni. Hlasovat může každý JEDNOU (jednou v jarní části a jednou v podzimní části) a každého hráče můžete ve svém hlasování uvést také pouze JEDNOU. Do soutěže může hlasovat KDOKOLIV, kdo je členem Svazu Národní házené či členem Fanclubu žateckého oddílu. Hlasující NESMĚJÍ hlasovat pro sebe, jinak bude jejich hlas opět neplatný. Rovněž upozorňuji na hlasování z podvodných emailů, či hromadné obesílání svých kamarádů za účelem získání co nejvíce bodů.

Oproti první části jsme připravili o jednu kategorii navíc a to, který z týmů oddílu TJ Šroubárna Žatec byl podle vás uplynulý rok nejlepší. Jsou to podle vás dorostenci, kteří zvítězili na Mistrovství ČR, či prvoligové ženy, které obsadily skvělé čtvrté místo, nebo muži A, kterým se po bitvě podařilo uhájit druhou ligu, či bronzoví starší žáci z Mistrovství ČR? Hodnocení je jen na vás.

Všechny hlasy se poté sečtou a vyhlásí se NEJLEPŠÍ ŽATECKÝ HÁZENKÁŘ pro rok 2008. Případné dotazy či návrhy směrujte do Knihy návštěv na stránkách žateckého oddílu národní házené.

Po odeslání formuláře, by se mělo objevit okno, které bude informovat, že Vaše hlasy byly úspěšně odeslány. O započítání Vašich emailů by Vás pak měl informovat potvrzovací email.

HLASOVÁNÍ JIŽ BYLO UKONČENO, VÝSLEDKY BUDOU VYHLÁŠENY NA SPORTOVNÍM PLESE 27. ÚNORA. DĚKUJEME ZA VAŠI ÚČAST!


Zpět na předchozí stránku