Nejlepší házenkář Žatce 2008

Nejlepší házenkář Žatce 2008

Je tu premierový ročník ankety o NEJLEPŠÍHO HÁZENKÁŘE žateckého oddílu pro rok 2008!

Hlasujte pro nejlepší házenkáře žateckého oddílu, kteří podle vás v jarní sezoně 2008 podávali nejlepší výkony. V každé kategorii nominujte až tři hráče a hráčky, kteří podle vaší nominace obdrží anketní body. Hlas číslo 1 je za 3 body, hlas č. 2 za dva body a hlas č. 3 za bod jeden. První část ankety bude trvat do začátku mistrovských soutěží ročníku 2008/2009.

A teď nezbytná pravidla hlasování: při vyplňování formuláře nezapomeňte uvést CELÉ SVÉ JMÉNO (žádné nicky nebudou tolerovány) a PLATNOU e-mailovou adresu, na kterou vám bude zasláno potvrzení o Vašem hlasování. Hlasy bez uvedeného jména či e-mailu NEBUDOU do konečného výsledku započítávána! Rovněž uveďtě oddíl ve kterém jste registrováni. Hlasovat může každý JEDNOU a každého hráče můžete ve svém hlasování uvést také pouze JEDNOU. Do soutěže může hlasovat KDOKOLIV, kdo je členem Svazu Národní házené či členem Fanclubu žateckého oddílu. Hlasující NESMĚJÍ hlasovat pro sebe, jinak bude jejich hlas opět neplatný. Rovněž upozorňuji na hlasování z podvodných emailů, či hromadné obesílání svých kamarádů za účelem získání co nejvíce bodů.

Jedná se o první část ankety. Druhá část hlasování proběhne po ukončení podzimní části sezony 2008/2009. Všechny hlasy se poté sečtou a vyhlásí se NEJLEPŠÍ ŽATECKÝ HÁZENKÁŘ pro rok 2008. Případné dotazy či návrhy směrujte do Knihy návštěv na stránkách žateckého oddílu národní házené.

Po odeslání formuláře, by se mělo objevit okno, které bude informovat, že Vaše hlasy byly úspěšně odeslány. O započítání Vašich emailů by Vás pak měl informovat potvrzovací email.

Hlasování za jarní část bylo ukončeno. Druhá část hlasování začne na konci října.


Zpět na předchozí stránku