Nejlepší házenkář Žatce 2013

Nejlepší házenkář Žatce 2013 - nominace žen


25. 11. 2013 - Štěpánka Zimová a Petr Votava - Po roce přichází opět anketa o nejlepšího házenkáře pro rok 2013. A abysme vám usnadnili vaše rozhodování postupně si představíme všechny nominované. Jak všeobecně známo, dámy mají přednost, a tak začneme s představovaním ženské složky.


Kateřina Hornová - brankařka
Zkušená stálice v naší brance. Ona je ta, kterou lze letos označit za jedničku. Škoda jen, že kvůli pracovním povinnostem nemůže nastupovat ve všech zápasech.
Pořadí v loňské anketě: 3., odehráno 10 utkání


Romana Černovská - brankařka
Hostující posila ze Spojů Praha. Na podzim se dělila o branku s Katkou Hornovou, se kterou tvoří ideální dvojici. Se svými rozdílnými styly se úžasně doplňují.
Pořadí v loňské anketě: bez nominace, odehráno 10 utkání


Barbora Andrtová - brankařka
Ta třetí, která kryje záda zkušenějším kolegyním a někdy překvapí parádním výkonem. Po návratu Romany Černovské je v poněkud nevýhodné pozici. Za poslední rok však udělala velký výkonnostní skok a určitě s ní musíme do budoucna počítat.
Pořadí v loňské anketě: neumístila se, odehráno 16 utkání
Kateřina Kuželová - obránkyně
Stále sbírá zkušenosti, když jí místo uvolní zkušenější kolegyně. Zlepšuje se, čeká na svou šanci.
Pořadí v loňské anketě: 9., odehráno 16 utkání
Lucie Schneiderová - obránkyně
Malá, velká žena. Další z pilířů naší obrany. Také ona disponuje stabilními výkony, spoustou zkušeností a špetkou tvrdosti navíc. I Lucka se letos dostala do širší nominace na reprezentační utkání.
Pořadí v loňské anketě: 5., odehráno 22 utkání
Eva Šíbalová - obránkyně
Letos toho neodehrála příliš, ale když nastoupila, nezklamala. Svým rozsahem občas na brankovišti připomíná neprůstřelnou zeď. Její čas ještě určitě přijde.
Pořadí v loňské anketě: neumístila se, odehráno 21 utkání
Lucie Vlčková - obránkyně
Jeden ze základních kamenů naší obrany. Stabilní výkony, velký přehled ve hře a už i mnoho zkušeností - to vše zdobí její hru, která nezůstává bez povšimnutí ani u reprezentačních trenérů. I letos Lucka dostala pozvánku.
Pořadí v loňské anketě: 1., odehráno 23 utkání
Štěpánka Zimová - obránkyně
O této bývalé reprezentantce se dá říci, že zraje jako víno. S postupem času stále lepší a lepší.
Pořadí v loňské anketě: 10., odehráno 21 utkání
Edita Bartoňová - útočnice
Také už patří v našem útoku k těm zkušenějším. Ranařka, která se vrhá po hlavě do každého souboje, i když to často bolí.
Pořadí v loňské anketě: 7., odehráno 18 utkání
Monika Beldíková - útočnice
Celou sezónu se potýkala se zdravotními problémy. Přesto je to útočnice, která dokáže chladnokrevně rozhodnout zápas v poslední vteřině. Letos poprvé si vyzkoušela atmosféru reprezentačního utkání.
Pořadí v loňské anketě: 4., odehráno 24 utkání
Lenka Kuželová - útočnice
Velký talent, který toho letos možná na ligovém hřišti nepředvedl tolik, kolik jsme očekávali. Věkem ještě dorostenka, nároky na ní však jsou kladeny jako na ženu. Někdy působí dojmem, že je toho na ní prostě moc.
Pořadí v loňské anketě: 9., odehráno 24 utkání
Miluše Plecitá ml. - útočnice
Letos ukončila svou dlouholetou kariéru. Konec sezóny ji zastihl ve výborné formě. Teď nám moc chybí, nejen na hřišti. Velká bojovnice, která vždy uměla přesně pojmenovat problém. Určitě by byla hodně platná v realizačním týmu.
Pořadí v loňské anketě: 8., odehráno 13 utkání
Renata Jurkovičová - útočnice
Dokázala se vrátit po mnoha letech. Na rychlosti neztratila téměř nic, cit pro hru jí také zůstal. Navíc má, jako jedna z mála, téměř 100% tréninkovou účast.
Pořadí v loňské anketě: bez nominace, odehráno 23 utkání
Lucie Nesnídalová - útočnice
Další posila ze Spojů Praha. Útočnice s dynamitem v levé ruce. Zatím trochu bojuje s nervozitou, ale když se jí daří, zastavuje se velmi těžko. Pro náš útok velký přínos a potenciál do budoucna.
Pořadí v loňské anketě: bez nominace, odehráno 9 utkání
Jana Janečková - útočnice
Letos odehrála pouze jarní část sezóny. Na podzim jí osud zavál do ciziny. Nebojácný draveček, který pálí z každé pozice, často úspěšně. S jejím nástupem na hřiště vždy výrazně ožije i její kolegyně z dorostu, Lenka Kuželová
Pořadí v loňské anketě: bez nominace, odehráno 11 utkáníMiluše Plecitá ml. při před exekucí trestného hodu proti Modřanům
Fotografie: Deník.cz/Hynek Dlouhý

Zpět na hlavní stránku Nejházenkáře