Nejlepší házenkář Žatce 2012

Nejlepší házenkář Žatce 2012 - nominace žen


3. 12. 2012 - Štěpánka Zimová a Petr Votava - Po roce přichází opět anketa o nejlepšího házenkáře pro rok 2012. A abysme vám usnadnili vaše rozhodování postupně si představíme všechny nominované. Jak všeobecně známo, dámy mají přednost, a tak začneme s představovaním ženské složky.


Barbora Andrtová - brankařka
Věkem ještě dorostenka, její výkony však rostou zápas od zápasu. Bára je dříč, který nevynechá jediný trénink a začíná to být vidět. Zatím kryje záda zkušenější kolegyni, do budoucna s ní však určitě musíme počítat.
Pořadí v loňské anketě: neumístila se, odehráno 17 utkání
Kateřina Hornová - brankařka
Na jaře tvořila vyrovnanou dvojici s Romanou Černovskou, na podzim už jasná jednička v naší brance. Když jí soupeř "sedne", neznám obránkyni, která by ji nechtěla mít za svými zády.
Pořadí v loňské anketě: neumístila se, odehráno 16 utkání
Kateřina Kuželová - obránkyně
Další obránkyně, která zatím sbírá zkušenosti. Nejednou však již ukázala, že na ligová hřiště rozhodně patří a do budoucna s ní musíme počítat.
Pořadí v loňské anketě: neumístila se, odehráno 23 utkání
Lucie Schneiderová - obránkyně
Stabilní členka základní obranné řady, které nikdo neřekne jinak než "Škéca". Malá svým vzrůstem, velká svými výkony. V ligové soutěži není útočnice, kterou by Škéca neposlala k zemi (samozřejmě v rámci pravidel).
Pořadí v loňské anketě: 4., odehráno 21 utkání
Eva Šíbalová - obránkyně
Vrátila se po nepříjemném zranění a zatím na svou příležitost čeká. Vzhledem ke svému věku se určitě dočká. Že je týmu platnou hráčkou už dokázala v předešlých sezónách, je jen otázkou času, kdy na své výkony bude moci navázat.
Pořadí v loňské anketě: bez nominace, odehráno 18 utkání
Lucie Vlčková - obránkyně
V současné době asi nejlepší z obránkyň. Díky svým vynikajícím výkonům se jí letos konečně podařilo nahlédnout do reprezentace. A určitě to nebylo naposledy.
Pořadí v loňské anketě: 1., odehráno 23 utkání
Štěpánka Zimová - obránkyně
Bývalá reprezentantka ve své hře těží nejen ze svých fyzických dispozic, ale hlavně nepřeberného množství zkušeností, které ji řadí k sortě velice kvalitních házenkářek.
Pořadí v loňské anketě: 6., odehráno 19 utkání
Edita Bartoňová - útočnice
Začátek sezóny ji zastihl v parádní formě. Odehrála několik výborných utkání. Potom ji, bohužel, přibrzdilo zranění a pracovní povinnosti.
Pořadí v loňské anketě: neumístila se, odehráno 10 utkání, počet vstřelených branek: 27
Monika Beldíková - útočnice
Mladá útočnice s vlastním názorem. Pokud se jí daří, je schopná dát 10 branek za zápas a její technický styl občas dovádí soupeře k šílenství.
Pořadí v loňské anketě: 5., odehráno 20 utkání, počet vstřelených branek: 99
Lenka Kuželová - útočnice
Nejmladší z týmu, čerstvá posila z dorosteneckých řad. Talent, který na sobě tvrdě pracuje, a kterému kromě zkušeností nechybí nic, čím vládnou ostatní útočnice. Její čas bezpochyby teprve přijde, už teď je však platnou hráčkou prvoligového celku.
Pořadí v loňské anketě: bez nominace, odehráno 11 utkání, počet vstřelených branek: 17
Miluše Plecitá ml. - útočnice
Pilíř útočné řady. Její zkušenosti jsou k nezaplacení, hráčka, která do házené vkládá nejen své tělo, ale i velký kus svého srdce.
Pořadí v loňské anketě: bez nominace, odehráno 23 utkání, počet vstřelených branek: 54
Lenka Potěšilová - útočnice
Stále mladá, přesto již velezkušená útočnice, střelkyně s dynamitem v pravačce. Odchodem Zdenky Bilohuščinové se z Lenky stala ta, která dává nejvíc a branek a pomalu své zkušenosti předává těm mladším.
Pořadí v loňské anketě: 2., odehráno 20 utkání, počet vstřelených branek: 112
Viktorie Trebulová - útočnice
Hostující útočnice, kterou bohužel zastavilo zranění. Sice neodehrála všechny zápasy, pokud však nastoupila, vždy byla na hřišti vidět. Při hře používá nejen ruce, ale i mozek, její hra je velmi nápaditá a nesobecká.
Pořadí v loňské anketě: bez nominace, odehráno 11 utkání, počet vstřelených branek: 22Lucie Vlčková brání útočnici Hlinska
Fotografie: Deník.cz/Hynek Dlouhý

Zpět na hlavní stránku Nejházenkáře