Nejlepší házenkář Žatce 2010 - nominace žen


23. 6. 2010 - Petr Votava - Jako druhé v pořadí si představíme nominované v anketě o Nejlepšího házenkáře Žatce pro rok 2010 v kategorii žen. A je rozhodně z čeho vybírat, nominováno totiž bylo hned čtrnáct hráček, které se v průběhu jara představily v barvách žateckého prvoligového celku.


Kateřina Hornová - brankařka
Navrátivší se brankařka, která ač po delší době bez házené, opět poukazuje, že je právoplatnou prvoligovou brankařkou, která dokáže svůj tým podržet v kritických chvílích. Klidnými vodami ankety tak může díky svým výkonům řádně zamíchat.
Kamila Dlouhá - obránkyně
Stále ještě dorostenka, která vypomáhala v posledních utkáních letošního ročníku. Jedna z mladých pušek, tak nabírala první prvoligové zkušenosti.
Tereza Kopecká - obránkyně
Trpělivost a vytrvalost u této hráčky znamenala, že se stala plnohodnotnou členkou žatecké obrany.
Růžena Kubešová - obránkyně
Vedoucí týmu dorostenek s mnoha ligovými zkušenostmi, vypomohla v jednom utkání.
Lucie Schneiderová - obránkyně
K hlavním přednostem této hráčky patří síla, kterou dává soupeřkám řádně ochutnat. Díky svým výkonům si tak vybojovala místo v základní sestavě žateckého obranného valu. Zatím čeká na výraznější úspěch v anketě.
Eva Šíbalová - obránkyně
Pomalu, ale velice jistě se tato stále ještě velice mladá hráčka stává základním pilířem žatecké obrany. Může stát černým koněm letošního ročníku ankety o nejlepšího házenkářku.
Gabriela Šorfová - obránkyně
Další z dorostenek, které nabíraly tolik potřebné zkušenosti.
Lucie Vlčková - obránkyně
Hráčka, bez které se snad již žatecká obrana nedá představit. Na postu záložníka po celé jaro potvrzovala svou vysokou kvalitu a jistě tak bude navazovat na svá předchozí umístění v anketě, kdy byla dvakrát třetí.
Edita Bartoňová - útočnice
Nechyběla v jediném utkání a s nemálem zkušeností tak patří k osobnostem druhého útoku.
Zdeňka Bilohuščinová - útočnice
Jedna z nejlepších národních házenkářek, co se kdy na hřištích vyskytovaly, opět předváděla velice nadstandardní výkony. Táhla žatecké družstvo po celou sezonu a byla velkou osobností. Bohužel byla, jelikož dvounásobná vítězka ankety ukončila po jarní části kariéru.
Monika Čítková - útočnice
Mladá útočnice, bez bázně a hany a s velkým potenciálem bohužel odehrála jen část jarní sezony, poté si musela dát na chvíli od házené oddych kvůli zdravotním důvodům.
Miluše Plecitá - útočnice
Kapitánka celku, která pro tým i dýchá. Málokterý tým se může chlubit takovou bojovnicí a oddanou hráčkou, jakou je. Trochu stále ještě nedoceněná, ale velice zkušená útočnice na větší úspěch v anketě stále čeká.
Veronika Solčaniová - útočnice
Pomalu se zabydluje v prvním týmu, ale její čas ještě nenadešel.
Lenka Wüstová - útočnice
Mašina na góly i teď potvrzovala svoji pověst a svými nemalými gólovými příspěvky deptala nejednoho soupeře. V anketě skončila zatím dvakrát druhá, povede se ji konečně dojít na vrchol?Zdeňka Bilohuščinová v utkání proti Dobrušce

Zpět na předchozí stránku