Nejlepší házenkář Žatce 2010 - nominace mužů


24. 6. 2010 - Petr Votava - A máme tu třetí, závěrečný nominační lístek do ankety o Nejlepšího házenkáře Žatce pro rok 2010, tentokráte v kategorii muži. Bude mít tato kategori i do třetice jiného vítěze, nebo se rozhodne mezi dosavadními vítězi?


Václav Havránek - brankář
Hlavní náplní bylo vedení týmu mužů ve druhé lize jako hlavní trenér. Přesto tomu okolnosti chtěli, aby tento zkušený brankář musel nastoupit a vypomohl svému celku.
Štěpán Horník - brankář
Jasná jednička a dalo by se říci i lídr žatecké obrany. Pokračoval ve skvělých výkonech a i díky jeho zásluhou družstvo zažilo jedno z nejlepších sezón v historii žatecké házené. Jeho vzestupná tendence je vidět i na umístěních v anketě. Loni to dotáhl až na třetí pozici.
Ondřej Bayer - obránce
Další z útočníků přetvořených na obránce. I na tomto, pro něj netypickém postu, dokázal odvést kvalitní výkony.
Zdeněk Beldík - obránce
Obránce každým coulem, který patří do tradiční sestavy obranné trojice. Díky svým fyzickým proporcím dokáže na soupeřovo útočníky řádně zatlačit.
Jaromír Hokr - obránce
V jarní části k mnoha utkání nenastoupil kvůli jeho vleklému zranění, ale i tak byl platným hráčem.
Jaroslav Lučan - obránce
Vedoucí žatecké obrany, jehož výkonnost každým utkáním roste a konec tohoto růstu je, naštěstí pro žatecké barvy, zatím v nedohlednu.
Pavel Nociar - obránce
Ačkoliv povoláním útočník, je členem základní obranné trojky, kde hodně tvrdí muziku.
Peter Antol - útočník
Velice potřebný čtvrtý útočník, který nastoupil a nahradil kohokoliv z prvního útoku. Jeho devizou je zejména dravost a zdravá drzost.
Jakub Hradiský - útočník
Mašina na góly, která stále čeká na výraznější úspěch v naší anketě. V jarní části byl poněkud ve střeleckém stínů svých dvou kolegů, ale i přesto to stačilo na 11. místo!
Michal Janák - útočník
Nováček a stále ještě dorostenec povětšinou sbíral zkušenosti. I přesto dokázal, že je další z mnoha žateckých nadějí.
Daniel Nociar - útočník
Pravý kapitán, který svému družstvu byl tím nejlepším vzorem. Svoji největší sílu ukázal, že je schopný vzít zodpovědnost na sebe a tím strhnout celé družstvo k lepším výsledkům. Čtvrtý nejlepší střelec druhé ligy. Svými výkony se bude jistě ucházet o nejvyšší příčky naší ankety.
Pavel Sýkora - útočník
Loňský vítěz i letos dokazuje, že i v jeho mladém věku se v něm skrývá komplexní házenkář s velmi vysokoku výkonností. Mnohdy udivoval svými házenkářskými kousky, nad kterým mnohým fanouškům zůstával rozum stát. Rovněž sedmý nejlepší střelec druhé ligy. Opět velký favorit na vítězství.
Tomáš Sýkora - útočník
Svoji vytrvalostí se stal členem druholigového kádru a ačkoliv nedostával tolik příležitostí, dokázal se prosazovat. Čeká jen na větší šanci aby se jeho talent mohl naplno projevit.Pavel Sýkora v utkání proti Bakovu
Autor: František Mocek

Zpět na předchozí stránku