Nejlepší házenkář Žatce 2009 - nominace žen


24. 6. 2009 - Petr Votava - Jako druhé v pořadí si představíme nominované v anketě o Nejlepšího házenkáře Žatce pro rok 2009 v kategorii žen. A je rozhodně z čeho vybírat, nominováno totiž bylo hned patnáct hráček, které se v průběhu jara představily v barvách žateckého prvoligového celku.


Jaroslava Bobková - brankařka
Stabilní členka kádru, která čerpá hlavně ze svých zkušeností z prvoligových utkání.
Jana Broučková - brankařka
Posila z Čakovic, která se střídala s Bobkovou. Stále nadějná brankařka, která sbírá cenné ligové zkušenosti.
Jana Vojarová - brankařka
Dorostenka, která nastupovala v případech nouze, kdy ani jedna z hlavních brankařek nemohla. Rozhodně nezklamala a mohla tak nabrat pár zkušeností.
Štěpánka Havlová - obránkyně
Výborná obránkyně se opět po vynucené přestávce vrací ke svým vynikajícím výkonům. Důkazem toho je i nominace do reprezentace Čech, kam tato velezkušená obránkyně byla již několikrát nominována v minulosti.
Kateřina Pourová - obránkyně
Obránkyně s buldočí povahou, která bojuje až na samé hranici sebezničení. Žádný míč pro ni není nikdy ztracen.
Lucie Schneiderová - obránkyně
Druhý buldok v sestavě, který umí pořádně kousnout, o čemž se přesvědčily mnohé útočnice soupeřů. K jejím přednostem patří síla, kterou dává soupeřkám řádně ochutnat.
Eva Šíbalová - obránkyně
Dorostenka, která měla před sebou nelehký úkol v podobě zastoupení dlouhodobě zraněné Samkové. Během sezony dávala přednost dorostenkám, kde patřila mezi vůdčí osobnosti a i výkony v kádru prvoligového celku dávali tušit, jaký talent v ní třímá.
Lucie Vlčková - obránkyně
Jeden za základních kamenů žatecké obrany, která si v loňském ročníku ankety pro sebe urvala třetí příčku. A i letošní výkony ji mohou nasměrovat opět vysoko k medailovým umístěním. K přednostem patří zejména předvídavost a poziční hra.
Edita Bartoňová - útočnice
Nastoupila pouze k jednomu utkání, ale i tak dokázala, že svými výkony rozhodně patří do prvoligového celku a ne do oblastního přeboru, kde řádí jak černá ruka.
Zdeňka Bilohuščinová - útočnice
Mistryně národní házené, mnohonásobná reprezentantka, jedna z nejlepší střelkyň první ligy žen a vítězka loňského ročníku - co více dodat. I letošní ročník prokázala, že v ní stále tříme duch vynikající národní házenkářky. Bohužel ke konci ročníku ji zbrzdilo zranění kolene.
Monika Čítková - útočnice
Mladá útočnice, která stále ještě sbírá cenné zkušenosti. Přesto se již svou drzostí dokáže prosazovat proti o mnoho zkušenějším soupeřkám. Díky své univerzálnosti dokonce jednou zaskakovala i v brance!
Andrea Týřová - útočnice
Velezkušená hráčka, bez které si snad prvoligové družstvo žen ani nelze představit. K hlavním devizám této útočnice patří přehled ve hře a četné zkušenosti.
Miluše Plecitá - útočnice
Kapitánka celku, která dokáže na hřišti nechat duši jen pro dobro svého týmu. Patří k jasným lídrům žateckého týmu také díky svému respektu, který u spoluhráček má. Přes tisíc nastřílených branek v prvoligové soutěži je jedním z důvodů.
Veronika Solčaniová - útočnice
Objevila se pouze v jednom utkání a na svou šanci si musí ještě počkat.
Lenka Wüstová - útočnice
Nejlepší střelkyně týmu a loňská druhá nejlepší házenkářka Žatce. Svou rychlostí a nekompromisní střelbou si v loňském ročníku dokonce vydobyla i účast v reprezentaci a v této sezoně patřila k tomu nejlepšímu, co Žatec nabídl. Díky svým výkonům má tak opět ambice se umístit v anketě hodně vysoko.Prvoligové družstvo žen

Zpět na předchozí stránku