Nejlepší házenkář Žatce 2009 - nominace žen (podzim)


3. 12. 2009 - Petr Votava - Základem této nominace je družstvo účinkující v první lize žen, který prochází pozvolnou generační obměnou. Dokáže tak největší hvězda týmu a vítězka loňského ročníku Zdeňka Bilohuščinová odolat náporu mladých hráček, či snad překvapí některá ze zkušenějších hráček? To záleží jen na vás.


Kateřina Hornová - brankařka
Velký návrat předvedla tato kdysi velice kvalitní brankářka. Po dvouleté pauza nastoupila k posledním dvěma utkání podzimní části a ukázala, že v ní stále tříme velký talent.
Jana Vojarová - brankařka
První půl sezonu jako jednička v brance prvoligového týmu tato mladá hráčka rozhodně nezklamala a nabrala mnoho zkušenosti.
Štěpánka Havlová - obránkyně
Reprezentantka v úvodu podzimní části opět předváděla výkony na vysoké úrovni, kariéru však díky osobním důvodům musela přerušit. Teď se z role obránkyně chystá na roli dvounásobné matky.
Ilona Jurčová - obránkyně
Dříve stabilní hráčka B-týmu nastoupila pouze k jednomu utkání na záskok.
Tereza Kopecká - obránkyně
První prvoligový půlrok má za sebou stále ještě nadějná obránkyně, která se snaží navázat na své kvalitní výkony z B-týmu.
Kateřina Pourová - obránkyně
Dříve stabilní hráčka s buldočí povahou v podzimní části stihla nastoupit pouze ke třem utkáním.
Lucie Schneiderová - obránkyně
Mnoho zápasů čekala na svou šanci aby konečně přišla a chytla ji pevně za pačesy. Řádný člen základní sestavy podává na kraji obrany kvalitní výkony.
Eva Šíbalová - obránkyně
První sezona mezi dospělými a hned na postu obránce prvoligového týmu. Tento nelehký úkol se této hráčce podařil splnit ke spokojenosti trenérů.
Marie Valhová - obránkyně
Jedna z dřívějších nadějí nastoupila pouze k jednomu utkání jako záskok.
Lucie Vlčková - obránkyně
I v podzimní části přesvědčovala Lucie, že je jedním ze základních kamenů žatecké obrany, na které leží celý její výkon. V loňském ročníku obsadila třetí příčku o kterou se bude snažit díky svým výkon jistě i letos.
Edita Bartoňová - útočnice
Po několika letech opět v základní sestavě. I tak se dá napsat hodnocení této ještě stále mladé a nadějné hráčky, která jako čtvrtý v pořadí "kryje" elitní žatecký útok. Kdykoliv bylo potřeba zacelila díru.
Zdeňka Bilohuščinová - útočnice
Legenda kterou není potřeba snad ani představovat. Zameškala úvod soutěže, ale i přesto se znovu prostřílela na špičku a patří k hlavním vůdcům žateckého týmu. Rozhodně svými výkony opět útočí na celkové vítězství v této anketě. Nominace v reprezantaci ji utekla jen "díky" zranění.
Monika Čítková - útočnice
Poněkud nevyrovnaný přístup nahrazuje svou drzostí a dravostí. Nastoupila sice pouze ke čtyřem utkáním, přesto předvedla jaký v ní tříme potenciál.
Andrea Týřová - útočnice
Svou sportovní kariéru přerušila z osobních důvodů, přesto když bylo potřeba, trenér ji "vytáhl" ze železných zásob aby přispěla svou obrovskou zkušeností.
Miluše Plecitá - útočnice
Kapitánka celku, se opět probudila ke svým výborným herním výkonům a svůj tým jako správný lídr dokáže vést správným směrem. Střelný prach této velezkušené útočnici rozhodně ještě nezvhlhl.
Veronika Solčaniová - útočnice
Dostala již více šancí se ukázat, stále však musí na sobě pracovat.
Lenka Wüstová - útočnice
Toto útočné eso bylo v podzimní části poněkud zbržděno zraněními, přesto se stále řadí mezi největší hvězdy žateckého útoku. Po loňském druhém místě v anketě opět jedna z adeptek na celkové vítězství.Nejlepší házenkář Žatce 2009 - hlasování
Nejlepší házenkář Žatce 2009 - nominace žen (jaro)

Prvoligové družstvo žen

Zpět na předchozí stránku