Nejlepší házenkář Žatce 2009 - nominace týmů (podzim)


3. 12. 2009 - Petr Votava - Oddíl národní házené TJ Šroubárna Žatec patří k Mekkám této míčové hry v Čechách. Jako jeden z mála má obsazení ve všech kategoriích na různých úrovních mistrovských soutěží. V loňském ročníku dokázali obě ligová družstva předběhnout mistrovští dorostenci. Podaří se jim to i letos?

Mladší žačky
I v podzimní části oblastního přeboru jsou mladší žačky na čtvrté pozici, ze které by chtěly atakovat příčku třetí.

Mladší žáci A
Průběžné druhý celek oblastního přeboru předvádí pokrok oproti minulé sezoně a je rozhodně příslibem.

Mladší žáci B
Velice mladý tým sbírá v národní házené teprve cenné zkušenosti.

Starší žačky
Druhý celek z Poháru ČR okupuje opět druhou pozici i v oblastním přeboru, brousí si však zuby na příčku první, která se nejeví jako nereálná. Na tomto celku je názorně vidět příkladná práce s mládeží trenérky Plecité.

Starší žáci
Tento celek jsme zvyklí v posledním desetiletí na prvním místě a nejinak tomu je i po podzimní části, kdy toto družstvo opět nezadržitelně směřuje na Mistrovství ČR.

Dorostenky
Vítězky Poháru ČR patří i po obměně kádru k favoritům oblastní soutěže a musí se s nimi počítat v bojích o titul přeborníka.

Dorostenci
Jen jedno malé zaváhání zaznamenali králové posledních let této kategorie. I přes toto škobrtnutí jim patří příčka, která by jim zaručila obhajobu druhého místa z Mistrovství ČR. I díky tomu budou borci tohoto týmu obhajovat své vítězství v anketě z loňského roku.

Ženy A
Celek, který zaznamenal asi největší hráčskou obměnu. Před sezonní pesimistické prognózy naštěstí zůstaly nevyslyšeni a tak i v podzimní části hraje tento celek v první lize žen důstojnou roli.

Muži A
Po nevydařené jarní části přišel naprosto famózní podzim, kdy tento mladý celek doslova šokoval celou házenkářskou obec svým vedoucím postavením ve druhé lize! Rázem se tak tento kolektiv stal jedním z největších aspirantů na zisk nejlepšího žateckého házenkáře.

Muži B
Cílem tohoto uskupení je angažovaní mladých hráčů aby si přivykli dospělé házené a nabrali tak potřebné zkušenosti.

Nejlepší házenkář Žatce 2009 - hlasování
Nejlepší házenkář Žatce 2009 - nominace týmů (jaro)

TJ Šroubárna Žatec

Zpět na předchozí stránku