Nejlepší házenkář Žatce 2009 - nominace mužů (podzim)


3. 12. 2009 - Petr Votava - Základem této nominace je družstvo účinkující ve druhé lize mužů, kterou po podzimní části soutěže senzačně vede. Vítězství obhajuje Daniel Nociar, který vzhledem k výkonům svých spoluhráčů nebude mít snadnou pozici toto vítězství obhájit.


Václav Havránek - brankář
Hlavní náplní bylo vedení týmu mužů ve druhé lize jako hlavní trenér. Přesto tomu okolnosti chtěli, aby tento zkušený brankář musel nastoupit a svým přehledem pomoci mladému celku v těžkých chvílích.
Štěpán Horník - brankář
Tento mladý brankář navázal na své dobré výkony z jarní části vynikajícími výkony v podzimní části a byl tak jedním z rozhodujících faktorů, který rozhodl, že se Žatec vyhřívá na vedoucí příčce druhé ligy.
Zdeněk Beldík - obránce
Řízný obránce, který tvrdí muziku. Je to jeden s nosných kamenů, jakých jsou potřeba v každém týmu. Zdeněk navíc zapracoval na taktice bránění, což se projevilo na nezvykle malém karetním ohodnocení tohoto borce.
Jaromír Hokr - obránce
Věkem ještě dorostenec patří tento dravý obránce ke stabilním pilířům žatecké obrany. K jeho doménám patří zejména "rvavost" a nekompromisní nasazení během celého utkání. Pro Járu není žádný míč nikdy ztracen.
Jaroslav Lučan - obránce
Základní "stavební" kámen žatecké obrany, která v tomto roce zažila největší obrodu. Na středu brankoviště dokazuje, zejména svým přehledem a poziční hrou, že umí dirigovat celý obranný val. Nezanedbatelným plusem je rovněž jeho hecování, kdy pro tým na hřišti doslova žije.
Pavel Nociar - obránce
Tento "předělaný" útočník v úvodu podzimní části chyběl, ale i on se pak zejména svými fyzickými dispozicemi zasloužil o žatecký zázrak. Ve svém velice mladém věku dokázal ukázat "zuby" a leckterý útočník soupeře si na něj musí dávat pozor.
Peter Antol - útočník
Čtvrtý do party. Žatecké družstvo po většinou hrálo na tři útočníky, ale i ti potřebovali oddech a tak přicházeli chvíle tohoto dravého technického hráče. Stálý člen mužstva, ve kterém má svou neodmyslitelnou roli.
Ondřej Bayer - útočník
Stejně jako v jarní části ani v podzimní toho tento univerzální hráč s úžasnou míčovou technikou, ale pokud nastoupil, stálo to za to.
Jakub Hradiský - útočník
Tomuto buldokovi se podzimní část na jeho poměry příliš "nevyvedla", přesto to stačilo na místo v první desítce nejlepších střelců soutěže.
Daniel Nociar - útočník
K neuvěřitelným výkonům se v podzimní části soutěže dokázal vybičovat kapitán a jasný vůdce týmu. Proslulé jsou pak jeho neohrožené samostatné úniky do soupeřovo obran, kterým by občas nestačilo ani laso. Obhájce této ankety tak opět předvedl, že i tento rok se s ním musí počítat.
Pavel Sýkora - útočník
V devatenácti letech jeden z nejlepších a nejnadanějších útočníků druhé ligy vůbec. Při pohledu na něj vám připadne překonání brankáře či obehrání obránce jako velice jednoduchá, skoro primitivní, věc. Těží ze svého výborného fyzického fondu. Loni překvapil třetím místem, letos může překvapit opět a jeho výkony to jenom podporují.
Tomáš Sýkora - útočník
Povětšinou až ten poslední v řadě, přesto trpělivě čeká na svou šanci a vždy ukáže, že v něm třímá dobrý útočník.
Petr Votava - útočník
Byl povolán pouze k jednomu utkání a to ve Stupně, kde plnil spíše hecířské úkoly, než hráčské.Nejlepší házenkář Žatce 2009 - hlasování
Nejlepší házenkář Žatce 2009 - nominace mužů (jaro)

TJ Šroubárna Žatec - muži A

Zpět na předchozí stránku