oddíl národní házené

Komenského alej 981,438 01 Žatec, telefon 737 269 207,
Telefon organizační pracovník oddílu, telefon 731 103 474

PROPOZICE 26. ročníku TURNAJE RODIN TJ ŽATEC 1.5.2017

Termín konání: pondělí 1. května 2017 – sraz účastníků v 08.30 hodin na hřišti za Sokolovnou, začátek prvního zápasu v 09.00 hodin
Místo konání: hřiště TJ Žatec, Komenského alej 981
Hrací systém: bude upraven podle počtu přihlášených družstev, hraje se dle herního řádu a pravidel NH, družstva startují na vlastní náklady a nebezpečí
Rozlosování: bude vyhlášeno před zahájením turnaje
Startovné: 100,-Kč za družstvo
Protesty: s vkladem 200,-Kč do 10 minut po skončení zápasu ústně řediteli turnaje, v případě zamítnutí protestu vklad propadá
Hrací doba: bude upravena dle počtu přihlášených družstev
Ceny: družstva minimálně na prvních třech místech budou odměněna věcnými cenami

Poznámka : Turnaje se mohou zúčastnit rodiny a jejich nejbližší příbuzní – rodinní příslušníci. V družstvu může nastoupit max. 1 cizí (tj. nerodinný příslušník) národní házenkář, který ale nesmí hrát na postu, jež zastává v soutěži. Pokud by se ani pak nepodařilo družstvo, pro malý počet rodinných příslušníků složit, je možno angažovat ještě 2 další „hráče“, kteří ale národní házenou ani handbal nikdy nehráli. Žádáme všechny přihlášené o dodržení těchto zásad.

Ředitel turnaje: Ing. Josef Popelka
Vedoucí rozhodčích: Jaroslav Bukovský

Přihlášky: Nejpozději do 25.4.2017 na adresu: Miluše PLECITÁ, K Perči 2117, 438 01 Žatec, mobil: 731 103 474, e-mail: miluse.plecita@seznam.cz.

Vyřizuje: Miluše Plecitá org. prac. oddílu
Ing. Josef Popelka předseda oddílu NH TJ Žatec

1. 5. 2017 - Ing. Josef Popelka
Dne 1.5. 2017 uspořádal oddíl národní házené další ročník turnaje, kterého se účastní družstva, jejichž členové jsou rodinnými příslušníky.

Letošního 26. ročníku se v obvyklém termínu zúčastnilo letos 6 družstev.

Družstva hrála systémem každý s každým s hracím časem 1x20 minut.

Celkovým vítězem turnaje se po vyrovnaných výkonech ve všech zápasech stalo zaslouženě družstvo Peškových st. ze Staré Huti, před svými mladšími Peškovými, na třetím místě skončila rodina Antolova před rodinou skupinou DD Žatec, rodinou Popelkových a Holých.

Turnaj řídili p.Tučák, Bukovský J., Sýkora T., Sýkora P., Janák M. a Popelka J. ze Žatce.

Poděkování patří sponzorům turnaje, kterými byly firmy Pivovar Žatec, město Žatec, Ovoce a zelenina Brázda Žatec, Kavárna U mlsné kozy Žatec a Pivní bar Hříbek Žatec.

Turnaj byl pořádán v rámci akce Sportuj s námi České unie sportu, díky níž jsme obdrželi finanční příspěvek ve výši 7.000,- Kč na věcné ceny.

Závěrem byl vyhlášen též nejmladší a nejstarší účastník turnaje – Tína Riedlová z rodiny Popelkových a František Pešek z rodiny Peškových starších. Turnaj byl odehrán za krásného počasí a potěšil zejména nejmladší účastníky, kteří dostali velké množství zajímavých cen včetně pamětních medailí.

Peškovi st. - Peškovi ml. 8 : 6, - Antolovi 8 : 7, - RS DD Žatec 6 : 3, - Popelkovi 7 : 4,- Holých 8 : 2

Peškovi ml. - Antolovi 6 : 3, - RS DD Žatec 8 : 7, - Popelkovi 4 : 2, - Holých 6 : 3

Antolovi - RS DD Žatec 11 : 7, - Popelkovi 10 : 8, - Holých 8 : 5

RSDD Ostrov - Popelkovi 7 : 6, - Holých 6 : 1

Popelkovi - Holých 9 : 5