Pozvánka na ligu - TJ Spoje Praha


5. 10. 2007 - Petr Votava - Tento víkend zasáhne do ligových bojů pouze družstvo žen, které má na pořadu předehrávku 16. kola proti Spojům Praha, se kterými se v tomto ročníku již jednou setkali.

V předchozím utkání, které se hrálo v polovině září byl na domácí půdě lepší celek Žatce, který svého soupeře přehrál těsně 18:17. Jako již tradičně, tak střelecky dominovaly Bilohuščinová s Wüstovou. Prapor hostujících pak držela Valíčková (dříve Králíková), které se podařilo nastřílet branek devět.

Co se týče bodů, tak si Spoje od minulého vzájemného zápasu se Žatcem příliš nepolepšily. Dokázaly pouze zvítězit nad nejslabším celkem z Vracova v poměru 20:6. V utkáních s úřadujícím mistrem z Chomutova a Hlinskem prohrály a mají tak na svém kontě 4 body po osmi odehraných utkáních, za což jim náleží 9. příčka.

Obě vítězství navíc Spoje získaly na domácí půdě, venku se jim ze tří utkání zatím nepodařilo ještě bodovat. Oproti tomu Žatec na domácím hřišti ze dvou utkání neztratil ani bod a na hřištích soupeřů uhrál bodů šest, hlavně díky minulému, hodně úspěšnému, dvoukole a patří jim v tomto ohledu třetí příčka.

Družstvo Žatce by k utkání mělo odjet kompletní a pokusit se tak prodloužit svou vítěznou šňůru. Zápas začíná v 16:00 ve sportovním areálu na Balkáně a řídit jej bude pan rozhodčí Liška.


Bobková číhající v brance, útočnici Krčína brání Vlčková

Zpět na předchozí stránku