Pokyny k odjezdu na soustředění mládeže národní házené PERNINK


27. července - 9. srpna 2013


Sraz účastníků Soustředění mládeže národní házené je v 10:15 hod na hlavním vlakovém nádraží v Žatci! Odjezd vlaku v 11,09 hod.
Dětem rozdělte zavazadla na příruční ve kterém budou mít jen svačinu, pití a nezbytnosti nutné k cestování. Zabalte dítěti tak aby si svoje příruční zavazadlo uneslo samo, přesedáme pouze dvakrát, ale přesto.
Velké zavazadlo zabalte podle pokynů které jste obdrželi spolu s přihláškou, (nezbytně do zavazadla patří kromě věcí osobní potřeby tréninkové oblečení, chrániče a pokud možno i dvoje sportovní boty). Toto zavazadlo bude naloženo do nákladního auta před odjezdem. Auto bude přistaveno před hlavní vlakové nádraží, (proto sraz v 10,15) a přepraveno zvlášť aby děti mohly cestovat na lehko.
K předání u vlaku si připravte Potvrzení o bezinfekčnosti s podpisem rodiče, datované 27. 7. 2013, kartičku pojišťovny, OČKOVACÍ PRŮKAZ a starší 15ti let rovněž občanský průkaz. Pokud dítě užívá pravidelně nějáké léky toto poznamenejte na Potvrzení o bezinfekčnosti a informace spolu s léky předejte na nádraží vedoucím. Pokud dítě používá sprey na podporu dýchání nezapomeňte mu jej dát sebou. Jestliže je dítě na něco alergické (kromě vedoucích a trenérů :-) rovněž toto poznamenejte na Potvrzení a u vlaku sdělte vedoucím.
Pokud potřebujete podrobnější informace telefon na organizačního pracovníka je 731 103 474.
Do místa soustředění dorazíme cca ve 14:00 hod a ubytování je od vlakového nádraží vzdáleno přibližně 250 metrů. Kromě svačiny na cestu přidejte dítěti ještě jídlo tak aby vydrželo do večeře.
Večeře je v místě ubytování již zajištěna.
Vracíme se 9. srpna 2013 opět na hlavní vlakové nádraží, čas příjezdu do Žatce bude ještě upřesněn.