Roční souhrn 2006 - mužiDo jarní části sezóny 2005/2006 vstupovalo družstvo s cílem vybojovat postup do II.ligy, což ale vyžadovalo nejen porazit Jiskru Raspenava "A" a všechny další soupeře, ale navíc jsme museli čekat na klopýtnutí raspenavského celku i s jiným soupeřem.
Bohužel se nám nejdůležitější zápas této části herně nevyvedl a s lepším soupeřem z Raspenavy jsme prohráli i v domácím prostředí.
Celkově však družstvo odvedlo nejlepší výkony za posledních 10 let.
Dobré výkony potvrdil i postup do čtvrtfinále Českého poháru do Plzně, kde sice skončilo družstvo na posledním místě, ale po slušných výkonech s prvoligovými týmy Stupna, Nýřan a Litohlav a v daný moment vedoucím celkem II. ligy NH Řevnice.
Oporou družstva byl na postu brankářů V. Havránek a L. Mixtaj, na obraně pak J. Bukovský, J. Lučan a V. Šrajbr spolu se Z. Beldíkem a T. Votavou. V útoku hráli D. Nociar, P. Antol, V. Šůs, P. Votava, T. Sýkora, O. Bayer a J. Popelka ml., který v průběhu této části skončil s aktivní činností.
Družstvo se výkonostně konsolidovalo, ale hlavním cílem je stále postup do II. ligy.
Při vstupu do nové sezóny jsme si však dali opakovaně vysoký cíl, pokusit se bojovat o postup do II. ligy.
V září došlo u družstva k výměně trenérů, když po 11 letech skončil Josef Popelka st. a trenérské žezlo převzal Tomáš Votava.
Jistě nejenom tato událost zapříčinila to, že tým mužů vede po podzimní části tabulku oblastního přeboru mužů. Tím, že tým mužů dostal nového trenéra, vznikla u hráčů také i nová motivace.
Muži měli velice úspěšnou podzimní část, když zvítězili v 5 utkáních v řadě a až v šestém utkání ztratili, zatím jediný, bod se svým největším sokem v boji o postup, Chomutovem A. I přes tuto ztrátu však vedou tabulku oblastního přeboru mužů se dvoubodovým náskokem. O postup do druhé nejvyšší soutěže se žatečtí hráči budou muset ještě poprat, jelikož pravděpodobně rozhodující zápas s největším rivalem se bude hrát na jejich půdě.
V Českém poháru muži nenavázali na úspěch z předchozího roku. Tým byl nasazen do předkola, který s přehledem vyhrál a tím se probojoval do základního kola, kde na něj již čekali druholigové týmy. V základním kole již však neměli takovou převahu jako v předkole a do dalšího kola nepostupili.
Družstvo mužů nyní tvoří 18 aktivních hráčů mezi něž patří: Václav HAVRÁNEK, Ladislav MIXTAJ, Štěpán HORNÍK, Jaroslav HOKR, Jaroslav LUČAN, Zdeněk BELDÍK, Ladislav ŠRAJBR, Jakub FUNGÁČ, Mojmír KOLÍNSKÝ, Viktor KUBÁŇ, František MOCEK, Daniel NOCIAR, Peter ANTOL, Vladimír ŠŮS, Ondřej BAYER, Pavel SÝKORA, Jakub HRADISKÝ, Jiři MOTEJZÍK, kteří budou tvořit základ pro případný postup do druhé ligy a působení v ní.

Obránci Hokr a Beldík proti útočníkovi z Raspenavy

Zpět na předchozí stránku