Roční souhrn 2006 - mladší žáciV jarní části uplynulé sezony družstvo pokračovalo v dobrých výkonech z podzimní části a díky vyrovnané hře ve všech řadách se podařilo v oblastním přeboru opět zvítězit.
Družstvo mělo oporu na postu brankáře v Pavlovi Bendovi, na obraně v Janu Tarabovi, Michalu Tancošovi, Miloši Launerovi a Josefu Bartoňovi a v útoku pak v Prokopu Horníkovi, kterému dobře sekundovali Jakub Marhold a Václav Vaněk.
Úspěchem již byl postup na halové mistrovství ČR do Lázní Bělohrad, kde družstvo nakonec skončilo na 4. místě, ale hrálo vyrovnané zápasy se všemi soupeři na předních místech.
Lepších výsledků mohlo být dosaženo, pokud by byl přítomen nemocný brankář Pavel Benda a pokud by hra útoku netrpěla občas výpadky v souhře a nedůraznou střelbou. Celkově je však možno hodnotit výkon družstva jako dobrý.
Úspěchem byla i účast na mistrovství ČR v Žeravicích, která přinesla také odpovídající čtvrté místo. Zde se stále projevovala menší vyhranost a zkušenost a opět se objevovaly zbytečné chyby ve všech řadách.
V nové sezoně došlo k přesunům hráčů do vyšší věkové kategorie, což znamenalo odchod Pavla Bendy, Jana Taraby, Michala Pavlase, Miloše Launera a několika dalších.
Bylo nutné opět sestavit novou útočnou řadu a posílit a stabilizovat obranu. V útoku se začal objevovat vedle Václava Vaňka Josef Bartoň, Michal Tancoš, Tomáš Popelka a krátce ještě Robin Baláž.
V brance se objevil Petr Duda a začal předvádět ihned také solidní výkony. Obrana začala hrát ve složení zpočátku s Václavem Pavlasem, kterého později nahradil Pavel Pylypčuk a Josef Srp, dále pak Václav Žatecký, Jan Mikula, Petr Hodina, Lukáš Drábek, Tomáš Lukács a Petr Pylypčuk.
Chlapci podávají bojovné výkony, i když chybí lepší zpracovávání míče, lepší orientace na hřišti při složitějších herních situacích a v útoku i lepší sehranost. Družstvo ale vede mistrovskou tabulku o dva body před Baníkem Most a má všechny předpoklady vybojovat si opět mistrovský titul v oblasti a současně si tak vybojovat účast na mistrovství ČR.
Rozhodující turnaje však teprve družstvo čekají a věřím, že chlapci při nich ze sebe vydají vše a vedoucí pozici potvrdí.
Družstvo bylo při náboru doplněno o některé nové hráče, kteří teprve začínají s abecedou národní házené, např. Jiřím Suchánkem a Lukášem Tíkalem.
Trenéry družstva byli Josef Popelka st. a Monika Čítková.

Michal Táncoš při střelbě

Zpět na předchozí stránku