Pohár ČR dorostenců 2013

termín: 14. až 16. června 2013
pořadatel: TJ Šroubárna Žatec
místo konání: hřiště za Sokolovnou
účastníci: KNH Chomutov (SČ), Sokol Bakov n. J. (Stř.Č), TJ Lázně Bělohrad (VČ), TJ Příchovice (ZČ), SK NH Veselí nad Moravou (JM), SK Studénka (SM), TJ Šroubárna Žatec (pořadatel)
ředitel: Ing. Josef Popelka
rozhodčí: J. Málek, P. Paško, T. Sýkora, M. Ziegler


Rozpis utkání
1. 2013-06-14 08:00 KNH Chomutov - SK NH Veselí nad Moravou 14 : 18 (6 : 11)
2. 2013-06-14 09:00 TJ Šroubárna Žatec - TJ Příchovice 15 : 20 (8 : 9)
3. 2013-06-14 10:00 TJ Lázně Bělohrad - SK Studénka 9 : 15 (5 : 7)
4. 2013-06-14 11:00 Sokol Bakov nad Jizerou - KNH Chomutov 15 : 16 (6 : 7)
5. 2013-06-14 13:00 TJ Šroubárna Žatec - TJ Lázně Bělohrad 16 : 11 (9 : 8)
6. 2013-06-14 14:00 TJ Příchovice - SK NH Veselí nad Moravou 17 : 12 (8 : 7)
7. 2013-06-14 15:00 SK Studénka - Sokol Bakov nad Jizerou 14 : 6 (6 : 3)
8. 2013-06-14 16:00 KNH Chomutov - TJ Šroubárna Žatec 12 : 17 (5 : 10)
9. 2013-06-14 17:00 SK NH Veselí nad Moravou - TJ Lázně Bělohrad 13 : 16 (6 : 10)
10. 2013-06-15 08:00 TJ Příchovice - SK Studénka 16 : 12 (8 : 8)
11. 2013-06-15 09:00 SK NH Veselí nad Moravou - Sokol Bakov nad Jizerou 12 : 11 (5 : 3)
12. 2013-06-15 10:00 SK Studénka - TJ Šroubárna Žatec 14 : 11 (6 : 7)
13. 2013-06-15 11:00 TJ Lázně Bělohrad - KNH Chomutov 18 : 19 (7 : 10)
14. 2013-06-15 13:00 Sokol Bakov nad Jizerou - TJ Příchovice 7 : 14 (4 : 6)
15. 2013-06-15 14:00 SK NH Veselí nad Moravou - TJ Šroubárna Žatec 13 : 19 (4 : 9)
16. 2013-06-15 15:00 KNH Chomutov - SK Studénka 12 : 14 (7 : 5)
17. 2013-06-15 16:00 TJ Lázně Bělohrad - TJ Příchovice 13 : 18 (7 : 11)
18. 2013-06-15 17:00 TJ Šroubárna Žatec - Sokol Bakov nad Jizerou 15 : 11 (8 : 7)
19. 2013-06-16 08:00 SK Studénka - SK NH Veselí nad Moravou 13 : 16 (7 : 8)
20. 2013-06-16 09:00 TJ Příchovice - KNH Chomutov 14 : 11 (8 : 4)
21. 2013-06-16 10:00 Sokol Bakov nad Jizerou - TJ Lázně Bělohrad 8 : 17 (5 : 8)
11:30 slavnostní nástup družstev a vyhlášení výsledků



Tabulka
místo tým utk výh rem pro skore body
1. TJ Příchovice 6 6 0 0 99 : 70 12
2. SK Studénka 6 4 0 2 82 : 70 8
3. TJ Šroubárna Žatec 6 4 0 2 93 : 81 8
4. SK NH Veselí nad Moravou 6 3 0 3 84 : 90 6
5. KNH Chomutov 6 2 0 4 84 : 96 4
6. TJ Lázně Bělohrad 6 2 0 4 84 : 89 4
7. Sokol Bakov nad Jizerou 6 0 0 6 58 : 88 0