ČESKÝ POHÁR ŽEN

30. ročník - finále


Městská hala Chomutov 3. - 4. 4. 2004

záp týmy výs
1. SK Chomutov - Přeštice 26 : 17 (12 : 11)
2. S. Dobruška - Studénka 22 : 14 (13 : 6)
3. Přeštice - Studénka 21 : 10 (11 : 7)
4. S. Dobruška - SK Chomutov 20 : 24 (11 : 12)
5. Studénka - SK Chomutov 11 : 17 (5 : 7)
6. Přeštice - S. Dobruška 22 : 25 (13 : 12)



mís tým záp výh rem pro skore body
1. SK Chomutov NH 3 3 0 0 67:48 6
2. Sokol Dobruška 3 2 0 1 67:60 4
3. TJ Přeštice 3 1 0 2 60:61 2
4. SK Studénka 3 0 0 3 35:60 0




30. ročník - semifinále


Semifinálová skupina E
pořadatel SM OSK - Stará Ves n. O. 7. 2. 2004

Řídící komise: ředitel Cedidlo Jiří zástupce SM OSK
člen Schmidt Otto vedoucí rozhodčích
člen Horkel Rostislav zástupce pořadatele
Rozhodčí: Schmidt Otto, Šajtar František

záp týmy výs
1. Sokol Kokory - SK Studénka 11:11
2. HK Hlinsko - Sokol Dobruška 22:32
3. SK Studénka - Sokol Dobruška 18:17
4. HK Hlinsko - Sokol Kokory 18:20
5. Sokol Dobruška - Sokol Kokory 24:15
6. SK Studénka - HK Hlinsko 15:19



mís tým záp výh rem pro skore body
1. S. DOBRUŠKA 3 2 0 1 73:55 4
2. SK STUDÉNKA 3 1 1 1 44:47 3
3. Sokol Kokory 3 1 1 1 46:53 3
4. HK Hlinsko 3 1 0 2 59:67 2




Semifinálová skupina F
pořadatel SČ OSK - Málkov 17. 1. 2004

Řídící komise: ředitel Stýblo Josef zástupce SČ OSK
člen Holý Jaroslav vedoucí rozhodčích
člen Káně Milan zástupce pořadatele
Rozhodčí: Holý Jaroslav, Šimice Václav, Kočí Václav

záp týmy výs
1. TJ Šr. Žatec - SK Chomutov NH 18:19
2. TJ Přeštice - TJ Spoje Praha 23:17
3. SK Chomutov NH - TJ Spoje Praha 24:19
4. TJ Přeštice - TJ Šr. Žatec 19:18
5. TJ Spoje Praha - TJ Šr. Žatec 16:21
6. SK Chomutov NH - TJ Přeštice 21:22



mís tým záp výh rem pro skore body
1. TJ PŘEŠTICE 3 3 0 0 64:56 6
2. SK CHOMUTOV NH 3 2 0 1 64:59 4
3. TJ Šr. Žatec 3 1 0 2 57:54 2
4. TJ Spoje Praha 3 0 0 3 52:68 0




30. ročník - čtvrtfinále


Základní skupina A
pořadatel SM OSK - Žeravice 22. 11. 2003

Řídící komise: ředitel zástupce SM OSK
člen vedoucí rozhodčích
člen zástupce pořadatele
Rozhodčí:

záp týmy výs
1. Sokol Kokory - SK Žeravice 7:2
2. Sokol Vracov - SSK Vítkovice 5:8
3. SK Studénka - Draken Brno 14:8
4. SK Žeravice - SSK Vítkovice 7:7
5. SK Studénka - Sokol Kokory 5:6
6. Draken Brno - Sokol Vracov 15:6
7. SK Žeravice - SK Studénka 6:14
8. SSK Vítkovice - Draken Brno 10:14
9. Sokol Kokory - Sokol Vracov 11:5
10. Draken Brno - SK Žeravice 10:10
11. SK Studénka - Sokol Vracov 15:5
12. SSK Vítkovice - Sokol Kokory 5:11
13. Sokol Vracov - SK Žeravice 8:11
14. Sokol Kokory - Draken Brno 10:8
15. SSK Vítkovice - SK Studénka 0:5 kont

výs tým bilance skore body
1. SOKOL KOKORY 5-0-0 45:25 10
2. SK STUDÉNKA 4-0-1 53:25 8
3. Draken Brno 2-1-2 55:50 5
4. SK Žeravice 2-0-3 36:46 5
5. SSK Vítkovice 1-1-3 30:42 3
6. Sokol Vracov 0-0-5 29:60 0




Základní skupina B
pořadatel VČ OSK - Náchod 17. 11. 2003

Řídící komise: ředitel zástupce VČ OSK
člen vedoucí rozhodčích
člen zástupce pořadatele
Rozhodčí:

záp týmy výs
1. Náchod - Krčín 5:13
2. Hlinsko - Dobruška 7:13
3. Humpolec - Rokytnice 15:12
4. Krčín - Dobruška 6:11
5. Humpolec - Náchod 7:4
6. Rokytnice - Hlinsko 11:12
7. Krčín - Humpolec 10:10
8. Dobruška - Rokytnice 14:10
9. Náchod - Hlinsko 10:15
10. Rokytnice - Krčín 13:15
11. Humpolec - Hlinsko 7:9
12. Dobruška - Náchod 14:6
13. Hlinsko - Krčín 11:10
14. Náchod - Rokytnice 6:10
15. Dobruška - Humpolec 15:10

výs tým bilance skore body
1. SOKOL DOBRUŠKA 5-0-0 67:39 10
2. HK HLINSKO 4-0-1 54:51 8
3. Sokol Krčín 2-1-2 54:50 5
4. TJ J. Humpolec 2-1-2 49:50 5
5. TJ S. Rokytnice 1-0-4 56:62 2
6. SK Rubena Náchod 0-0-5 31:59 0




Základní skupina C
pořadatel ZČ OSK - Plzeň 8. 11. 2003

Řídící komise: ředitel zástupce ZČ OSK
člen vedoucí rozhodčích
člen zástupce pořadatele
Rozhodčí:

záp týmy výs
1. S. Tymákov - Přeštice 5:7
2. Sp. Modřany B - Sp. Modřany 5:5
3. Bolevec - Spoje Praha 4:6
4. Přeštice - Sp. Modřany A 11:5
5. Bolevec - S. Tymákov 12:8
6. Spoje Praha - Sp. Modřany B 12:4
7. Přeštice - Bolevec 14:11
8. Sp. Modřany A- Spoje Praha 9:8
9. S. Tymákov - Sp. Modřany B 8:7
10. Spoje Praha - Přeštice 7:12
11. Bolevec - Sp. Modřany B 4:7
12. Sp. Modřany A - S. Tymákov 6:7
13. Sp. Modřany B - TJ Přeštice 9:10
14. S. Tymákov - Spoje Praha 2:10
15. Sp. Modřany A - Bolevec 9:13

výs tým bilance skore body
1. TJ PŘEŠTICE 5-0-0 54:37 10
2. TJ SPOJE PRAHA 3-0-2 43:31 6
3. SKH Bolevec 2-1-2 44:44 4
4. Sokol Tymákov 2-0-3 30:42 4
5. TJ Sp. Modřany B 1-1-3 32:39 3
6. TJ Sp. Modřany A 1-1-3 34:44 3




Základní skupina D
pořadatel SČ OSK - Málkov 23. 11. 2003

Řídící komise: ředitel Poštolka zástupce SČ OSK
člen Marek Tomčík vedoucí rozhodčích
člen zástupce pořadatele
Rozhodčí: Tomčík Marek, Václav Kočí, Gajarský


Skup. D Chomutov A Most Žatec A Chomutov B Klášterec Žatec B
Chomutov A XXX 17:6 10:9 19:6 16:8 18:9
Baník Most 6:17 XXX 4:20 11:15 4:16 10:17
Žatec A 9:10 20:4 XXX 30:13 15:3 23:6
Chomutov B 6:19 15:11 13:30 XXX 8:12 17:15
Klášterec 8:16 16:4 3:15 12:8 XXX 12:11
Žatec B 9:18 17:10 6:23 15:17 11:12 XXX

výs tým bilance skore body
1. SK CHOMUTOV NH A 5-0-0 80:38 10
2. TJ ŠROUBÁRNA ŽATEC A 4-0-1 97:36 8
3. SKNH Klášterec n. O. 3-0-2 51:54 6
4. SK Chomutov NH B 2-0-3 59:87 4
5. TJ Šroubárna Žatec B 1-0-4 58:80 2
6. SK Baník Most 0-0-5 35:85 0

[zpět]