ČESKÝ POHÁR MUŽŮ

27. ročník - finále


24. - 25. 3. 2001 Měststká hala Chomutov


XXXX Příchovice Žeravice Dobruška Všenice
Příchovice XXXX 16:14 23:21 22:20
Žeravice 14:16 XXXX 18:11 23:16
Dobruška 21:23 11:18 XXXX 14:20
Všenice 20:22 16:23 20:14 XXXX

  Tým Záp Výh Rem Pro Skore Body
1. TJ PB Příchovice 3 3 0 0 61:55 6
2. SK Žeravice 3 2 0 1 55:43 4
3. TJ Všenice 3 1 0 2 56:49 2
4. Sokol Dobruška 3 0 0 3 46:61 0

Anketa o nejlepšího hráče 27. ročníku Českého poháru
Post Hráč Oddíl
brankář Waldemar MATUŠKA SK Žeravice
obránce Karel ANDRLÍK TJ PB Příchovice
útočník m.n.h. Aleš VONDRÁK TJ Všenice
střelec Luboš BRADA 32 branek TJ PB Příchovice

27. ročník - semifinále


B skupina,


Lázně Bělohrad 13. 1. 2001
Pořadí Utkání Výsledek
1. Dobruška Krčín 17:17
2. Dobruška Žeravice 20:20
3. Žeravice Draken 18:10
4. Krčín Draken 20:17
5. Dobruška Draken 15:13
6. Žeravice Krčín 18:16

Konečné pořadí
Poř Tým
1. TJ ŽERAVICE
2. TJ DOBRUŠKA
3. Sokol Krčín
4. Draken Brno

A skupina


PLZEŇ-BORY 6. 1. 2001
Pořadí Utkání Výsledek
1. Všenice Čakovice 21:19
2. Všenice Louka 21:18
3. Všenice Příchovice 16:19
4. Čakovice Louka 18:18
5. Čakovice Příchovice 27:17
6. Louka Příchovice 19:24

Konečné pořadí
Poř Tým
1. TJ PŘÍCHOVICE
2. TJ VŠENICE
3. TJ AVIA ČAKOVICE
4. TJ NH LOUKA

Ředitel turnaje: Jindřich Freml
Rozhodčí: Baumruk, Holý

27. ročník - základní kola


LITVÍNOV 11. 11. 2000
Pořadí Čas Utkání Rozhodčí Výsledek
1. 8:30 - 9:10 Chomutov Louka Kraus 9:11
2. 9:15 - 9:55 ŽATEC Litvínov Klas 8:12
3. 10:00 - 10:40 Čakovice Chomutov Kočí 18:13
4. 10:45 - 11:25 Louka ŽATEC Kraus 19:15
5. 11:30 - 12:10 Litvínov Čakovice Klas 7:10
6. 12:15 12:55 ŽATEC Chomutov Kraus 16:14
7. 13:00 - 13:40 Louka Čakovice Kočí 10:10
8. 13:45 - 14:25 Chomutov Litvínov Kraus 7:16
9. 14:30 - 15:10 Čakovice ŽATEC Klas 22:14
10. 15:15 - 15:55 Litvínov Louka Kočí 9:10


Konečné pořadí
Poř Tým
1. TJ AVIA ČAKOVICE
2. TJ BANÍK LOUKA
3. KNH Chemopetrol Litvínov
4. TJ ŠROUBÁRNA ŽATEC
5. KNH Chomutov

Ředitel turnaje: Jan ŠKRÁBEK (Most)
DRAKEN BRNO 12. 11. 2000
Pořadí Utkání Výsledek
1. Draken A Draken B 22:21
2. Jihlava Žeravice 6:8
3. Draken A Žeravice 11:16
4. Draken B Jihlava 9:10
5. Draken B Žeravice 11:13
6. Draken A Jihlava 13:7


Konečné pořadí
Poř Tým
1. ŽERAVICE
2. DRAKEN BRNO A
3. Jihlava
4. Draken Brno B

Ředitel turnaje: Pavel KREJČÍK
Rozhodčí: Palarčík a Šotner
PLZEŇ 11. 11. 2000
Pořadí Utkání Rozhodčí Výsledek
1. Všenice Ždírec Tausche 19:9
2. Záluží Osek Founě 9:21
3. Vřeskovice Záluží Tausche 20:4
4. Ždírec Vřeskovice Founě 9:6
5. Osek Příchovice Rajchl 13:14
6. Všenice Osek Tausche 14:9
7. Ždírec Příchovice Founě 10:17
8. Ždírec Osek Founě 7:13
9. Všenice Příchovice Tausche 12:23
10. Vřeskovice Záluží Rajchl 16:12


Konečné pořadí
Poř Tým
1. TJ PŘÍCHOVICE
2. VŠENICE
3. Osek
4. Ždírec
5. Vřeskovice
6. Záluží

Ředitel turnaje: Jindřích FREML
VÝCHODNÍ ČECHY 11. 11. 2000
Pořadí Utkání Výsledek
1. Krčín Dobruška 17:14
2. Krčín Lázně Bělohrad 28:10
3. Krčín Bakov 22:14
4. Dobruška Lázně Bělohrad 20:15
5. Dobruška Bakov 23:14
6. Lázně Bělohrad Bakov 21:24


Konečné pořadí
Poř Tým
1. KRČÍN
2. DOBRUŠKA
3. Bakov nad Jizerou
4. Lázně Bělohrad

[zpět]