ARCHIV VÝSLEDKŮ 2006/2007 - mladší žáci


Konečná tabulka - 2006/2007
mís tým utk skore body
1. TJ ŠROUBÁRNA ŽATEC 32 489:155 61
2. SK Baník Most NH 32 397:245 41
3. TJ Jiskra Hejnice 32 266:290 31
4. SKH Louka 32 260:431 7
5. TJ Jiskra Raspenava 32 99:390 3



Střelci
poř jméno utkání branky průměr
1. Michal Táncoš 30 200 6,67
2. Václav Vaněk 30 183 6,10
3. Václav Bartoň 18 38 2,11
4. Tomáš Popelka 22 17 0,77
5. Jan Mikula 30 16 0,53
6. Tatar 11 14 1,27
7. Robin Baláž 3 5 1,67
8. Ondo 4 3 0,75



Mistrovský turnaj v Mostě - 9. 6. 2007

výs soupeř
10:1 Baník Most
14:3 SKNH Louka
12:1 Jiskra Raspenava
11:4 Jiskra Hejnice

Družstvo v turnaji obsadilo 1.místo. Zároveň se stalo vítězem oblastního přeboru a zúčastní se Mistrovství ČR ml.žáků, které proběhne 22.-24.6.2007 v Brně.
Sestava a branky: Duda - V.Pavlas, Žatecký, Fiala, Hodina - Bartoň 7, Vaněk 17, Tancoš 10, T. Popelka 4, Mikula 3, Tatar 5. Trenér: M. Čítková.


Mistrovský turnaj v Raspenavě - 26. 5. 2007

výs soupeř
17:7 Baník Most
17:2 SKNH Louka
10:0 Jiskra Raspenava
11:6 Jiskra Hejnice

Tým obsadil první místo.
Sestava a branky: Duda - Pavlas, Žatecký, Srp, Pavel Pylypčuk, Hodina - Bartoň 7, Vaněk 15, Tancoš 24, T. Popelka 5, Mikula 4. Trenér: Ing. J. Popelka


Mistrovský turnaj v Louce - 12. 5. 2007

výs soupeř
15:12 Baník Most
11:4 SKNH Louka
23:0 Jiskra Raspenava

Tým obsadil první místo.
Sestava a branky: Duda - Pavlas, Mikula 1, Žatecký - Bartoň 7, Vaněk 13, Tancoš 25, T. Popelka 3. Trenér: Ing. J. Popelka


Mistrovský turnaj v Žatci - 28. 4. 2007

výs soupeř
16:6 Baník Most
19:6 Jiskra Hejnice
18:3 SKNH Louka
20:0 Jiskra Raspenava

Tým obsadil první místo.
Sestava a branky: : Duda - Pavlas V., Tíkal, Ondo 3, Srp, Hodina, Žatecký - Tatar 8, Tancoš 27, Mikula 3, Vaněk 32. Trenér: Ing. J. Popelka, M. Čítková


Tabulka po podzimní části - 2006/2007
mís tým skore body
1. TJ ŠROUBÁRNA ŽATEC 259:100 29
2. SK Baník Most NH 242:105 27
3. TJ Jiskra Hejnice 147:156 16
4. SKH Louka 106:236 7
5. TJ Jiskra Raspenava 36:193 1



Střelci
poř jméno utkání branky průměr
1. Michal Táncoš 15 114 7,60
2. Václav Vaněk 15 106 7,07
3. Václav Bartoň 7 17 2,43
4. Robin Baláž 3 5 1,67
5. Tomáš Popelka 11 5 0,45
6. Jan Mikula 15 5 0,42
7. Tatar 3 1 0,33



Mistrovský turnaj v Žatci - 28. 10. 2006

výs soupeř
15:12 Baník Most
14:4 Jiskra Hejnice
20:7 SKNH Louka
23:1 Jiskra Raspenava

Tým obsadil první místo.
Sestava a branky: Duda - Hodina, Žatecký, Srp, Drábek, Pylypčuk Petr a Pavel - Tancoš 43, Vaněk 26, Mikula 1, Popelka T. 1. Trenér: Ing. Popelka, T.Sýkora, M.Čítková.


Mistrovský turnaj v Mostě - 14. 10. 2006

výs soupeř
15:17 Baník Most
12:3 Jiskra Hejnice
22:10 SKNH Louka
21:2 Jiskra Raspenava

Tým obsadil druhé místo.
Sestava a branky: Duda - Suchánek, Srp, Lukacs - Tancoš 37, Vaněk 38, Mikula 3. Trenér: T.Sýkora, M.Čítková.


Mistrovský turnaj v Raspenavě - 30. 9. 2006

výs soupeř
12:11 Baník Most
17:6 Jiskra Hejnice
18:3 SKNH Louka
12:0 Jiskra Raspenava

Tým obsadil první místo.
Sestava a branky: Duda - Žatecký, Tatar, Hodina - Tancoš 19, Vaněk 24, T.Popelka 2, Mikula 1, Bartoň 13. Trenér: Ing. J.Popelka.


Mistrovský turnaj v Louce - 16. 9. 2006

výs soupeř
9:9 Baník Most
16:10 Jiskra Hejnice
21:3 SKNH Louka


Sestava a branky: Duda - Václav Pavlas, Žatecký, Mikula, Lukács - Tancoš 16, Vaněk 18, Baláž 5, T.Popelka 2, Tatar 1, Bartoň 4. Trenér: Ing. J.Popelka.


[zpět]