Mistrovský turnaj v Raspenavě - 7.10. 2017

8:3(5:2) KNH Litvínov
11:4(7:2) Baník Most NH
2:2(1:0) SKNH Louka
5:4(2:0) TJ Jiskra Raspenava
Třetí mistrovský turnaj mladších žaček se odehrál opět v Raspenavě. Odjeli jsme bez nemocné brankařky Elišky Kalouskové, kterou velmi dobře zastoupila Hanka Kůželová. Tentokrát měla děvčata možnost vyzkoušet si házenou v „mokrých“ podmínkách. První zápas proti Louce jsme si zvykaly na louže na hřišti a mokrý balón. Výsledek tak byl spíše fotbalový 2:2 (1:0). Ve druhém zápase proti Raspenavě už to bylo o něco lepší a po poločase 2:0 jsme vyhrály 5:4. Třetí utkání proti Mostu bylo plně v naší režii, vyzkoušely jsme několik herních variant a zahrála si všechna děvčata z lavičky 11:4 (7:2). Nakonec nás čekal Litvínov, se kterým jsme minulý turnaj odehrály velice dramatické utkání se šťastnějším koncem pro nás. Dnes naše taktika opět fungovala a děvčata hrála podle pokynů, zaslouženě zvítězila 8:3 (5:2). Náš dík opět patří rodičům, kteří s námi absolvovali tento celodenní „výlet“.
Š.Zimová

Sestava a branky Žatce: Sestava a branky: Hanka Kůželová – Štěpánka Provazníková, Marie Peštová, Adelheid Holečková, Veronika Zimová, Tereza Košlerová – Zlata Holá (7), Adéla Poustecká (19), Anna Karasová, Lucie Tumpachová Trenérky: Miluše Plecitá ml., Štěpánka Zimová

Mistrovský turnaj v Raspenavě - 30.9. 2017

9:8(3:5) KNH Litvínov
16:8(7:3) Baník Most NH
8:4(3:3) SK Louka
8:6(7:4) TJ Jiskra Raspenava
Druhý turnaj podzimní sezóny jsme jeli odehrát do daleké Raspenavy. Opět bohužel v nekompletní sestavě, po minulém turnaji však v bojovné náladě. Počasí, které zde často házené příliš nepřeje, bylo tentokrát na jedničku. Děvčata změřila síly nejprve s Loukou, kterou po vyrovnaném poločase 3:3 dokázala přehrát 8:4, poté s Mostem – tento zápas byl dnes jednoznačně v naší režii, střelecky se dokázaly prosadit všechny útočnice, vyhrály jsme 16:8 (7:3). Třetím soupeřem nám byla domácí Raspenava, a i tu jsme dnes porazily, když jsme po lepší první půli 7:4 dokázaly udržet náskok v půli druhé 8:6. Nejtěžším se ukázal poslední zápas s Litvínovem, kdy jsme v poločase prohrávaly 3:5 a nedokázaly jsme příliš efektivně bránit jedinou litvínovskou střelkyni zvučného házenkářského jména – Lucku Bilohuščínovou. Nakonec v obraně vypomohla útočnice Zlatka Holá, a i když jsme ve druhé půli prohrávaly už o tři branky, střelecky „to na sebe vzala“ Adélka Poustecká a díky obrovské bojovnosti celého týmu děvčata zápas otočila a vyhrála 9:8.Za trenérský tým chci dnes poděkovat nejen všem hráčkám, ale hlavně rodičům, kteří jsou ochotni strávit svůj volný čas cestováním s námi a jsou nám tím velkou oporou .
Š.Zimová

Sestava a branky Žatce: Sestava a branky: Eliška Kalousková - Štěpánka Provazníková, Lucie Tumpachová, Veronika Zimová, Tereza Košlerová – Adéla Poustecká (26), Zlata Holá (7), Anna Karasová (4), Hana Kůželová (4) Trenérky: Miluše Plecitá ml., Štěpánka Zimová

Mistrovský turnaj v Louce - 16.9. 2017

9:1 KNH Litvínov A
5:3 Baník Most NH
4:1 SK Louka
5:5 TJ Jiskra Raspenava
V sobotu 16.září se v Louce u Litvínova odehrál první turnaj mladších žaček letošní sezóny. Po odchodu šesti děvčat do starší kategorie a dvou omluvách jsme odjížděli pouze s osmi hráčkami. Kategorie mladších žaček je letos v naší oblasti kvalitně obsazena hned pěti celky. Postupně jsme tak změřili síly s Mostem, Loukou, Litvínovem a Raspenavou. Děvčata nás dnes velmi mile překvapila, když velmi přesně plnila naše pokyny a jejich hru navíc zdobila velká bojovnost. Odměnou za to si odnesla vítězství v dnešním turnaji a 7 bodů do průběžné tabulky soutěže.
Š.Zimová

Sestava a branky Žatce: Sestava a branky: Adéla Poustecká (13), Hanka Kůželová (5) – Štěpánka Provazníková, Marie Peštová, Veronika Zimová, Tereza Košlerová – Zlata Holá (5), Lucie Tumpachová Trenérky: Miluše Plecitá ml., Štěpánka Zimová