Mistrovský turnaj v Litvínově - 10.6. 2017

4:23 KNH Litvínov A
14:5 Baník Most NH
22:14 KNH Litvínov B
Celkově tým obsadil v oblastním přeboru 3.místo.

Sestava a branky Žatce: Kalousková - Provazníková, Postředníková, Štrosová, Hanová, Tumpachová, Zimová, Košlerová - Hamalová (25), Holá (3), Karasová (5), Štaffenová (7). Trenér:M.Plecitá, vedoucí družstva: Miroslav Hamala.

Mistrovský turnaj v Žatci - 27.5. 2017

14:8 (10:4) KNH Litvínov A
19:9 (10:4) Baník Most NH
18:17 (8:7) KNH Litvínov B
V sobotu 27.5. odehrály mladší žačky letos první mistrovský turnaj na domácím hřišti. Za velmi teplého počasí se naše děvčata představila ve velmi dobré formě. Na úvod si nejtěsnějším rozdílem poradila s Litvínovem B 18:17 (8:7). Poté se vzrůstající teplotou vzduchu žatecké naděje přehrály nejprve Litvínov A 14:8 (10:4) a nakonec i Most, celkem jednoznačně 19:9 (10:4). Velkou pochvalu zaslouží všechny hráčky, zejména za bojovnost, ale i za poctivou přípravu, která na konci sezóny začíná přinášet ovoce J.
Š. Zimová

Sestava a branky Žatce: Adéla Poustecká (15), Eliška Kalousková – Štěpánka Provazníková, Daniela Hanová, Marie Peštová, Veronika Zimová, Kristýna Štrosová, Lucie Tumpachová, Kristýna Postředníková, Tereza Košlerová – Daniela Hamalová (18), Anna Karasová (3), Zlata Holá (9), Natálie Štaffenová (5), Hana Kůželová (1)

Mistrovský turnaj v Mostě - 13.5. 2017

5:23 (3:6) KNH Litvínov A
19:20 (11:9) Baník Most NH
24:15 (13:8) KNH Litvínov B

Sestava a branky Žatce: Kalousková Eliška - Provazníková, Hanová, Peštová, Štrosová, Tumpachová Lucie - Poustecká (15), Hamalová (24), Karasová (3), Holá (1), Štaffenová (5). Trenér: M.Plecitá, ved.družstva: Miroslav Hamala.

Mistrovský turnaj v Litvínově - 22.4. 2017

9:5 (3:4) KNH Litvínov A
4:13 (4:7) Baník Most NH
13:5 (5:2) KNH Litvínov B
První jarní mistrovský turnaj odehrály mladší žačky na půdě Litvínova. Proti tradičním rivalům nastoupily bez zraněné brankařky Katky Kawanové a útočnice Zlatky Holé. První utkání s Litvínovem A se neslo ve znamení chladného, deštivého počasí, které nám zdaleka nevadilo tolik jako litvínovským. Děvčata sice prohrála první poločas 3:4, do druhého ale nastoupila s velkou chutí, zafungovala především rychlá rozehrávka od brankařky Adélky Poustecké do brejku na kapitánku Danču Hamalovou a povedl se dokonalý obrat. Druhou půli jsme vyhrály 6:1 a celkově jsme Litvínov zdolaly 9:5. Druhé utkání proti Mostu už pro nás tak veselé nebylo. Most se přes zimu hodně zlepšil a těží hlavně ze spolupráce dvou starších děvčat v útoku. Nestačily jsme a prohrály 13:4 po poločase (7:4). Třetí, závěrečný zápas proti Litvínovu B byl pro nás jednoduchou záležitostí. Zahrála si všechna děvčata a po trochu rozpačitém začátku jsme si ve druhé půli vystřílely výsledek 13:5 (5:2).

Sestava a branky Žatce: Poustecká – Provazníková, Hanová, Peštová, Štrosová, Košlerová – Hamalová (16), Karasová (4), Štaffenová (4), Kůželová (2) Trenéři: Štěpánka Zimová, Miluše Plecitá ml., vedoucí družstva: Miroslav Hamala

Mistrovský turnaj v Litvínově - 15. 10. 2016

5:8 a 6:13 KNH Litvínov
10:11 a 12:9 Baník Most NH
Mladší žačky odehrály v sobotu 15.10.2016 na půdě Litvínova svůj poslední podzimní turnaj. Žatec odjížděl v kompletní sestavě, očekával se boj o poslední letošní body. Hned v prvním utkání proti Mostu se to děvčatům málem podařilo, dlouho držela vyrovnaný výsledek a o body přišla v úplném závěru zápasu prohrou 10:11 (5:6). Ve druhém utkání proti Litvínovu jsme držely krok v prvním poločase, který skončil smírně 4:4, ve druhé půli bohužel došly síly a Litvínov odskočil na konečných 8:5. Následovala hodinová pauza na posbírání sil a další utkání s Mostem. To byl jednoznačně nejhezčí zápas podzimu, především od našeho útoku. Holky konečně dokázaly prodat zkušenosti, které postupně střádají, a i když góly dávaly ty starší a větší (Adélka Poustecká a Danča Hamalová), ani ty menší (Anička Karasová a Zlatka Holá) rozhodně nezklamaly a zkušeně četly hru a rozdávaly gólové přihrávky. Most jsme konečně dokázaly porazit 12:9 (6:5). V posledním zápase proti Litvínovu nám opět chyběla delší přestávka a soupeř byl tentokrát jednoznačně lepší. Hned od začátku vedl a utkání dovedl do vítězného konce 13:6 (10:3).

Sestava a branky Žatce: Kateřina Kawanová – Štěpánka Provazníková, Adelheid Holečková, Marie Peštová, Daniela Hanová, Kateřina Kalošová – Daniela Hamalová (20), Adéla Poustecká (11), Zlata Holá (1), Anna Karasová (1) Trenéři: Štěpánka Zimová, Miluše Plecitá ml., vedoucí družstva: Miroslav Hamala

Mistrovský turnaj v Žatci - 1. 10. 2016

5:11 a 8:8 KNH Litvínov
6:8 a 5:5 Baník Most NH

Sestava a branky Žatce: Sestava+branky: Poustecká - Provazníková, Holečková, Peštová, Hanová, Štrosová - Hamalová (20), Holá, A.Karasová (4) Trenéři: Štěpánka Zimová, Miluše Plecitá ml., vedoucí družstva: Miroslav Hamala

Mistrovský turnaj v Mostě - 24. 9. 2016

9:14 a 5:5 KNH Litvínov
3:12 a 9:10 Baník Most NH
Druhý mistrovský turnaj odehrály mladší žačky v sobotu 24.9. v Mostě. První zápas proti Mostu se nám příliš nepovedl, prohráli jsme vysoko 12:3 (7:3), když se na začátku druhé půle nešťastně srazila Daniela Hamalová s Adélou Pousteckou a ani jedna nemohla v zápase pokračovat. V tu chvíli jsme hráli ve velice improvizované sestavě a na výsledku se to podepsalo. Do druhého zápasu proti silnému Litvínovu jsme nastoupili ještě oslabení o Danču Hamalovou, která si troufla naskočit až ve druhém poločase. Ten první jsme prohráli 8:2. Posila v útoku byla velmi znát, děvčata začala také více plnit pokyny trenérů a druhou půli jsme vyhráli 7:6, i když celkově jsme prohráli 14:9. Třetí utkání, opět proti Mostu, bylo velmi dramatické, když jsme první poločas opět prohráli 7:5, ve druhém se nám začalo dařit a dokázali jsme otočit a vést o dvě branky. Závěr však bohužel opět patřil Mostu, který dokázal otočit a v posledních vteřinách strhnout vítězství na svou stranu 10:9. Druhý poločas jsme však opět vyhráli my. V posledním zápase děvčata konečně prodala co umí a po vyrovnaném výkonu dokázala alespoň remízovat s Litvínovem 5:5, po poločase 1:1. Celý tým musím pochválit za bojovnost a snahu poprat se o dobrý výsledek.
Štěpánka Zimová

Sestava a branky Žatce: Sestava a branky: Kateřina Kawanová – Štěpánka Provazníková, Adelheid Holečková, Daniela Hanová, Kateřina Kalošová – Daniela Hamalová (12), Adéla Poustecká (12), Zlata Holá (1), Anna Karasová (1) Trenéři: Štěpánka Zimová, Miluše Plecitá ml., vedoucí družstva: Miroslav Hamala

Mistrovský turnaj v Litvínově - 10. 9. 2016

5:6 a 7:12 KNH Litvínov
7:10 a 8:16 Baník Most NH
V sobotu 10.září bylo v Litvínově odehráno první kolo nového ročníku oblastního přeboru mladších žaček. Žatecké družstvo letos výrazně omladilo, protože šest děvčat základní sestavy odešlo do starší kategorie. Ubylo také soupeřů, do soutěže se, kromě Žatce, přihlásila jen družstva Mostu a Litvínova. Proto se budou na každém turnaji zápasy hrát dvoukolově. Naše děvčata předváděla po celý turnaj velmi bojovný výkon. První zápas proti Mostu po vyrovnaném poločase (3:3) ztratila v poločase druhém, když se Most dokázal prosadit několika rychlými protiútoky a nepomohly ani 3 krásné trefy Adély Poustecké v samotném závěru utkání. Konečný výsledek 7:10. Druhé utkání proti Litvínovu bylo ještě vyrovnanější, v poločase jsme sice o branku prohrávali (3:4), ale ve druhé půli jsme dokázali srovnat krok, Litvnínov však dokázal strhnout vítězství na svou stranu v poslední minutě utkání a zvítězil o jedinou branku 5:6. V posledních dvou utkáních se na našich děvčatech bohužel naplno projevila únava a úzký kádr, teplé počasí také udělalo své. Holky i přes velkou snahu nedokázaly držet se soupeřkami krok a prohrála obě utkání výrazným rozdílem 8:16 proti Mostu a 7:12 proti Litvínovu. Přesto musím děvčata pochválit za velkou bojovnost a nasazení, na herních nedostatcích musíme zapracovat na trénincích. Zvláštní pochvalu si jistě zaslouží Katka Kawanová v brance, která chytala svůj první turnaj a velmi nás překvapila kvalitním výkonem.

Sestava a branky Žatce: Kawanová – Provazníková, Peštová, Holečková, Hanová, Kalošová - Hamalová (14), Poustecká (11), Holá (1), Karasová (1) Trenér:P.Karas, ved.dr.:M.Hamala, as.tr.:Š. Zimová