14:22 (5:10) Sokol Svinov
16:8 (8:3) TJ Spartak Modřany
13:9 (10:7) TJ Miroslav
8:9 (4:7) Sokol Tymákov

Na pohár do Tymákova jsme nejeli s vysokými cíli, ale nechtěli jsme skončit poslední. V sestavě chyběla první brankářka J. Hubená, v obraně S. Hofmannová a v útoku I. Helásková, takže jsme odjížděli s 11 hráčkami. V pátek nám los přiřadil na první zápas holky z Kyšic. Kyšice měli velkou oporu v brankářce a v útoku šikovnou holčinu. Naše holky první poločas držely krok a tak poločas skončil 6:6. Druhá půle byla snad nejhorší částí na turnaji kterou jsme viděli. Děvčata odpadla úplně kondičně a odchodily to a prohráli jsme druhý poločas 10:1!!! A celkově 16:7. Ke druhému zápasu jsme nastupovali proti ostravskému Svinovu,který jak se ukázalo byl nad naše síly kde naší brankářce M. Adlerové nevycházelo vůbec nic a prohráli jsme po poločase 5:10, celkově 14:22. Druhý den jsme nastupovali proti modřanským děvčatům, které jsme porazili po poločase 8:3, celkově 16:8. V tomto zápase bylo vidět veliké zlepšení v obraně a odhodlání holek jít si pro první vítězství v turnaji. Brankářka velice dobře zachytala a útočnice K. Sovová si nastřílela 12 branek. Další zápas nás čekala Miroslav a děvčata nabuzená z prvního vítězství pokračovala ve výborném výkonu a přehrála jinak dobře hrající Miroslav po poločase 10:7, celkově 13:9!!! V tomto zápase musíme pochválit celou obranu která snad zahrála svůj nejlepší zápas co jsem od nich kdy viděl a samozřejmě brankářku která se zlepšovala zápas od zápasu. Nesmím zapomenout na útočnice bez kterých by se takový krásný výsledek nezrodil V tomto zápase utrpěla T. Tučáková úder do hlavy /slabý otřes mozku/. Po sobotě bylo rozhodnuto pořadí týmů, kde jsme nemohli být horší jak čtvrtí. V neděli jsme nastupovali proti vítězi poháru mladších žaček týmu Tymákova, který má velice dobrý útok a nechtěli jsme dát svojí kůži zadarmo a na hřišti to bylo i vidět. Děvčata bojovala jak lvice a vedení se přelévalo z jedné strany na druhou a tak poločas skončil 4:7 pro Tymákov. A tak děvčata do druhého poločasu vlétla a začala ze soupeřova náskoku ukrajovat jeden gól za druhým, ale na chytře hrající Tymákov to nestačilo a po druhém poločase který jsme vyhráli 4:2, nám ukazatel ukazoval 9:8 pro tymákovské dívčiny. Naše holky byly zklamané, ale zanechaly velice dobrý dojem bojovnic. Zajímavost v tomto zápase byla, že jsme na tymákovskou brankářku vystřelili až neuvěřitelných 42 střel.
Závěrečné shrnutí turnaje: špatný začátek a potom jenom zlepšování a za to musím děvčatům velice poděkovat, že to nevzdali po prvním dnu a bojovaly až do posledních sil a zápasu. Vyzdvihl bych celou obranu v čele s kapitánkou mužstva a dále naší nejlepší střelkyni Káju Sovovou a stále se zlepšující Verču Seifertovou. A samozřejmě musím vyzdvihnout naší brankářku Marušku Adlerovou která zastoupila naší první brankářku, která se nemohla zůčastnit turnaje, na výbornou. Zvláštní poděkování za sponzorské dary p. Sovovi st. a ml. a za to jak nám pomáhali s děvčaty, dále musím srdečně poděkovat p. Kolářové za sponzorský dar pro děvčata a v neposlední řadě našim fandům v Tymákově rodině Minaříků, Seifertů a Lukáčů za podporu.