VÝSLEDKY 2019/2020 - starší žačky

Oblastní přebor starších žaček - Tabulka po podzimu 2019/2020

poř tým utk výh rem pro skore body
1. KNH Litvínov 16 15 0 1 228 : 101 30
2. TJ Žatec 16 13 0 3 223 : 90 26
3. Jiskra Raspenava 16 8 0 8 233 : 145 16
4. Baník Most NH 16 4 0 12 169 : 236 8
5. KNH Chomutov 16 0 0 16 45 : 326 0




Mistrovský turnaj v Žatci 26.10.2019

výsledek soupeř
5:8(2:5) KNH Litvínov
11:10(5:4) TJ Jiskra Raspenava
21:8 (8:3) Baník Most
17:1(9:0) KNH Chomutov
26:2 (12:0) KNH Chomutov

Sestava a branky Žatce: Laura Hammerová, Kateřina Kawanová- Poustecká Adéla, Peštová Marie , Štrosová Kristýna , Botková Lucie,Štěpánka Provazníková- Hamalová Daniela (30), Natálie Štaffenová(12) , Tumpachová Lucie (14), Holá Zlata(15), Anna Karasová(7), Veronika Zimová(2)

Trenér a Vedoucí družstva: Igor Tučák a Jiřina Hubená




Mistrovský turnaj v Chomutově 12.10.2019

výsledek soupeř
6:11(3:6) KNH Litvínov
9:8(4:4) TJ Jiskra Raspenava
13:4(7:1) Baník Most
16:1(10:1) KNH Chomutov

Sestava a branky Žatce: Laura Hammerová, Kateřina Kawanová- Poustecká Adéla, Peštová Marie , Štrosová Kristýna , Botková Lucie - Hamalová Daniela (20), Natálie Štaffenová(6) , Tumpachová Lucie (4), Holá Zlata(4), Anna Karasová(9), Veronika Zimová(1)

Trenér a Vedoucí družstva: Igor Tučák a Jiřina Hubená




Mistrovský turnaj v Raspenavě 21.9.2019

výsledek soupeř
5:9(2:4) KNH Litvínov
13:7(7:6) TJ Jiskra Raspenava
18:3(11:1) Baník Most
24:3(14:2) KNH Chomutov

Sestava a branky Žatce: Laura Hammerová, Eliška Kalousková- Poustecká Adéla, Peštová Marie , Štrosová Kristýna , Botková Lucie , Štěpánka Provazníková - Hamalová Daniela (34), Natálie Štaffenová(9) , Tumpachová Lucie (10), Holá Zlata(2), Anna Karasová(3), Veronika Zimová(2)

Trenér a Vedoucí družstva: Igor Tučák a Jiřina Hubená

Mistrovský turnaj v Litvínově 7.9.2019

výsledek soupeř
11:4(4:3) KNH Litvínov
11:8(5:3) TJ Jiskra Raspenava
17:3(11:2) Baník Most

Sestava a branky Žatce: Laura Hammerová, Kateřina Kawanová - Poustecká Adéla, Peštová Marie , Štrosová Kristýna , Botková Lucie , Štěpánka Provazníková - Hamalová Daniela (24), Natálie Štaffenová(7) , Tumpachová Lucie (2), Holá Zlata(4), Anna Karasová(2), Veronika Zimová

Trenér a Vedoucí družstva: Igor Tučák a Jiřina Hubená




[home] [sestava] [výsledky] [tabulka a střelkyně] [rozpis utkání] [halový přebor] [přátelské turnaje] [Mistrovství ČR 2019] [archiv]