ARCHIV VÝSLEDKŮ 2007/2008 - starší žačky

Konečná tabulka - 2007/08
mís tým skore body
1. Baník Most 349:130 88
2. SK NH Louka 296:242 55
3. SK Chomutov NH 259:199 53
4. Jiskra Hejnice 277:227 51
5. TJ Jiskra Raspenava 287:281 49
6. Šroubárna Žatec 244:310 37
7. KNHCH Litvínov 96:419 3



Střelci
poř jméno utkání branky průměr
1. Jana Janečková 41 103 2,51
2. Veronika Žižková 41 86 2,10
3. Lenka Solčaniová 35 23 0,66
4. Šorfová 41 9 0,22
5. Hana Kolářová ml. 47 8 0,17
6. Solarová 23 5 0,22
7. Kamila Dlouhá 47 4 0,09



Mistrovský turnaj v Litvínově - 31. 5. 2008

výs soupeř
10:4 KNHCH Litvínov
4:4 SK Chomutov NH
6:9 Jiskra Raspenava
2:4 SK Baník Most NH
8:3 SKNH Louka

Družstvo Žatce obsadilo v turnaji 4. místo. Celkově v oblastním přeboru Severočeské oblasti 6. místo.
Sestava a branky: Andrtová - Dlouhá, K. Kuželová, Matějková, Bicková - J. Janečková 16, L. Solčaniová 1, Šorfová 4, Kolářová, Solarová 3, Žižková 6. Trenér: M. Plecitá.


Mistrovský turnaj v Raspenavě - 17. 5. 2008

výs soupeř
5:2 KNHCH Litvínov
4:9 SK Chomutov NH
4:3 Jiskra Hejnice
6:8 Jiskra Raspenava
0:9 SK Baník Most NH
8:7 SKNH Louka

Celkově družstvo obsadilo v turnaji 4. místo.
Sestava a branky: Andrtová - Dlouhá, K. Kuželová, Matějková, Bicková - J. Janečková 23, P. Němcová 1, Šorfová, Kolářová 2, Solarová 1. Trenér: M. Plecitá.


Mistrovský turnaj v Žatci - 26. 4. 2008

výs soupeř
5:4 KNHCH Litvínov
7:8 SK Chomutov NH
6:2 Jiskra Hejnice
7:6 Jiskra Raspenava
5:8 SK Baník Most NH
6:3 SKNH Louka

Celkově družstvo obsadilo v turnaji 3. místo.
Sestava a branky: Andrtová - Dlouhá, K.Kačenáková, Matějková, Bicková, Tichá - J. Janečková 15, Žižková 20, Šorfová, Kolářová, L. Solčaniová 1, Solarová. Trenér: M. Plecitá.


Mistrovský turnaj v Chomutově - 12. 4. 2008

výs soupeř
8:2 KNHCH Litvínov
6:5 SK Chomutov NH
4:9 Jiskra Hejnice
7:7 Jiskra Raspenava
5:10 SK Baník Most NH
7:11 SKNH Louka

Celkově družstvo obsadilo v turnaji 6.místo.
Sestava a branky: Andrtová - Dlouhá, K. Kačenáková, Matějková, Němcová - J. Janečková 11, Žižková 20, Šorfová 4, Kolářová 2. Trenér: M. Plecitá.


Podzimní část - 2007/08
mís tým utk skore body
1. SK Baník Most NH 24 180:62 46
2. TJ Jiskra Hejnice 24 178:113 35
3. SK NH Louka 24 170:116 31
4. TJ Jiskra Raspenava 24 155:144 24
5. SK Chomutov NH 24 115:111 21
6. TJ Šroubárna Žatec 24 109:169 11
7. KNH Litvínov 24 41:232 0



Střelci
poř jméno utkání branky průměr
1. Veronika Žižková 24 40 1,67
2. Jana Janečková 18 38 2,11
3. Lenka Solčaniová 24 21 0,88
4. Hana Kolářová ml. 24 4 0,17
5. Kamila Dlouhá 24 4 0,17
6. Solarová 6 1 0,17
7. Šorfová 18 1 0,06



Mistrovský turnaj v Hejnicích - 20. 10. 2007

výs soupeř
1:4 SK Baník Most NH
2:8 Jiskra Raspenava
2:8 SKNH Louka
2:6 SK Chomutov NH
7:1 KNHCH Litvínov
1:8 Jiskra Hejnice

Celkově družstvo obsadilo v turnaji 6.místo.
Sestava a branky: Andrtová - Rosecká, Matějková, Bicková - L. Solčaniová 2, Solarová 1, Žižková 9, H.Kolářová 1, Šorfová 1, Dlouhá 1. Trenér: M. Plecitá st.


Mistrovský turnaj v Louce - 6. 10. 2007

výs soupeř
3:7 SK Baník Most NH
8:11 Jiskra Raspenava
3:10 SKNH Louka
4:5 SK Chomutov NH
6:4 KNHCH Litvínov
5:8 Jiskra Hejnice

Celkově družstvo obsadilo v turnaji 6.místo.
Pořadí: 1. Most, 2. Hejnice, 3. Louka, 4. Raspenava, 5. Chomutov, 6. Žatec, 7. Litvínov
Sestava a branky: Němcová - Dlouhá 1, Matějková, K. Kuželová, Andrtová , Bicková, Polcarová - L. Solčaniová 6, J. Janečková 11, Žižková 10, H.Kolářová 1. Trenér: M. Plecitá st.


Mistrovský turnaj v Raspenavě - 22. 9. 2007

výs soupeř
3:13 SK Baník Most NH
7:12 Jiskra Raspenava
3:9 SKNH Louka
6:4 SK Chomutov NH
9:4 KNHCH Litvínov
3:9 Jiskra Hejnice

Celkově družstvo obsadilo v turnaji 5.místo.
Pořadí: 1. Most, 2. Louka, 3. Raspenava, 4. Hejnice, 5. Žatec, 6. Chomutov, 7. Litvínov
Sestava a branky: Němcová - Dlouhá 2, Matějková, K. Kuželová, Andrtová, Šorfová - L. Solčaniová 8, J. Janečková 12, Žižková 9, H. Kolářová. Trenér: M.Plecitá st.


Mistrovský turnaj v Mostě - 8. 9. 2007

výs soupeř
1:7 SK Baník Most NH
7:8 Jiskra Raspenava
9:9 SKNH Louka
4:5 SK Chomutov NH
9:2 KNHCH Litvínov
4:9 Jiskra Hejnice

Celkově družstvo obsadilo v turnaji 6.místo.
Pořadí: 1. Most, 2. Louka, 3. Hejnice, 4. Chomutov, 5. Raspenava, 6. Žatec, 7. Litvínov
Sestava a branky: Němcová - Dlouhá, Matějková, Bicková, K.Kuželová, Andrtová - Šorfová, L.Solčaniová 5, J.Janečková 15, Žižková 12, H.Kolářová 2. Trenér: M. Plecitá st.


[zpět]