10:7 TJ Sokol Tymákov
6:6 Sokol Březno
11:8 TJ Spartak Modřany
8:9 Sokol Bakov
Dne 9.4. 2017 jsme pořádali již 32. ročník turnaje o pohár DDM v Žatci za účasti mužstev ze 3 oblastí a to středočeské - TJ Avia Čakovice , TJ Spartak Modřany, TJ Sokol Bakov, Sokol Březno a TJ Stará Huť , severočeské - TJ Šroubárna Žatec , SK Chomutov NH , KNH Chomutov NH a Baník Most NH a nakonec západočeské - TJ Sokol Tymákov. Družstva byla rozdělena na dvě skupiny a hrálo se 1x 18 minut . K prvnímu zápasu ve skupině jsme nastupovali s mužstvem KNH Chomutov, po úvodním oťukávání jsme se začali soupeři vzdalovat gólově a tak konec utkání ukazoval skóre 10:0 pro nás. Musím pochválit v tomto utkání všechny hráčky které odehrály velmi dobrý zápas. K druhému utkání jsme nastoupili proti soupeři z Tymákova a bylo vidět, že mužstvo ze západočeského kraje má velice kvalitní útok a tak jsme se přetahovali o výsledek až do konce utkání .Konečný výsledek 10:7 pro Žatec. Třetí zápas nás čekali děvčata z Čakovic se kterými jsme vyhráli 13:2 . Čtvrtý zápas ve skupině jsme odehrály s Březnem o vítěze skupiny a utkání skončilo nerozhodně 6:6 . V semifinále jsme narazili na hráčky z Modřan ,se kterými jsme vždy hrály vyrovnané zápasy a tak nakonec zápas skončil 11:8. Ve finále turnaje jsme narazili na nejsilnější ,dosud neporažený tým z Bakova. Zápas to byl velice vyrovnaný až do konce se šťastnějším koncem pro děvčata z Bakova které vyhráli 9:8 . Naše hráčky odehrály velice dobré zápasy ,které jsou dobrou přípravou na nadcházející jarní soutěž. Ve střelkyních skončila Veronika Seifertová na 1. místě kdy nastřílela 32 gólů , v brankářkách se umístila na krásném 2. místě Tereza Svobodová a v útočnicích na 2. místě Lenka Minaříková . Všem moc gratuluji a přeji stále takové výsledky - jsme na vás s trenérkou Eliškou Seemanovou moc pyšný . Dále děkuji rozhodčím Milanu Škabradovi,Míšovi Janákovi, Jakubovi Rybáčkovi, Davidovi Phamovi a Tomášovi Sýkorovi za přesné rozhodování v zápasech a největší dík rodičům kteří utvořili krásnou atmosféru . Také bych rád poděkoval sponzorům za ceny do turnaje a to DDM Žatec , Cukrárna Petra, Pivovar Žatec , infocentru Žatec a muzeu chrámu chmele a piva Žatec .
Tučák Igor
Sestava a branky Žatce: Svobodová Tereza - Hubená Lucie, Hášová Veronika, Tučáková Tereza, Poustecká Adéla, Vaňková Zuzana - Minaříková Lenka(19), Seifertová Veronika(32),Minaříková Natálie(5), Hrubá Laura, Dedinská Nikola, Hamalová Daniela(2) Trenérka Seemanová Eliška a vedoucí mužstva : Tučák I.

13:7 TJ Přeštice
Sestava a branky Žatce: Svobodová Tereza - Hubená Lucie, Hášová Veronika, Bařtipánová Natálie, Poustecká Adéla - Minaříková Lenka(23), Seifertová Veronika(25),Minaříková Natálie(4),Havlová Eliška, Hrubá Laura Trenérka Seemanová Eliška a vedoucí mužstva : Tučák I.

10:5 (6:1) Baník Most NH "A"
Dne 26.3. 2016 jsme pořádali již 31.ročník turnaje DDM v Žatci. Za účasti mužstev ze tří oblastí - zapadočeská - Kyšice, středočeská - Bakov a severočeská -Most a Žatec. V prvním utkání jsme narazili na Most B, který na turnaj přivezl mladší žačky namíchané se staršími . Zápas se vyvíjel dobře pro nás a celkem lehce jsme zvítězili 15:3. Ve druhém zápase nás čekal Most A ,který měl také namíchanou sestavu a velkou marodku, děvčata si s nima poradila a vyhráli jsme 10:5. Ve třetím zápase nás čekal zástupce středočeské oblasti Bakov , se kterým jsme několikrát už hráli a proto jsme se od začátku do nich pustili a vyhráli poločas 4:0.Druhý poločas už nebyl z naší strany dobrý ,ale i tak jsme udrželi vedení až do konce a zápas skončil 12:9. Ve čtvrtem zápase nás čekali Kyšice a byl to boj do poslední minuty zápasu , který jsme nakonec prohráli 15:16. Nakonec musela rozhodnout o pořadí na prvních třech místech minitabulka ,kde Žatec měl +2,Kyšice 0 a Bakov -2.Takže jsme v turnaji skončili na prvním místě a obhájili jsme loňské vítězství.Na druhém místě skončili Kyšice a na třetím místě Bakov. Bránkářka Jiřina Hubená byla vyhlášena jako nejlepší brankařka turnaje.Útočnice Karolína Sovová byla vyhlášená jako třetí nejlepší útočnice a Kristýna Kolářová byla vyhlášená jako třetí nejlepší obránkyně. Turnaj hodnotím jako velmi dobrou přípravu na jarní část a s hrou jsem byl spokojen a musím pochválit všechny děvčata . Dále bych chtěl poděkovat rozhodčím a rodičům za podporu .
- Igor Tučák
Sestava a branky Žatce: Jiřina Hubená - Michaela Vernerová, Kristýna Kolářová, Tereza Tučáková, Eliška Havlová, Magdalena Horníková- Karolína Sovová (35), Lenka Minaříková (4), Nikola Dyrynková (10), Veronika Seifertová (3). Trenér Igor Tučák a Eliška Seemanová.

12:8 (7:5) TJ Sokol Tymákov
Dne 27.2. 2016 jsme se zúčastnili přátelského turnaje v Mostě. V prvním utkání jsme narazili na lídra středočeské oblasti Bakov se kterým jsme se už několikrát střetli. Zápas se vyvíjel dobře a vyrovnané utkání jak na hřišti tak výsledkově spělo do svého konce,který jsme bohužel nezvládli takticky a nechali si dát 2 sekundy před koncem utkání gól a prohráli 8:9. Ve druhém zápase nás čekal tradiční soupeř z oblasti KNH Litvínov se kterým si děvčata poradila a vyhráli jsme 10:8. Ve třetím zápase nás čekal další zástupce středočeské oblasti Březno se kterým jsme vyhráli celkem lehce 12:4. Ve čtvrtem zápase nás čekal Most a v tomto zápase nám nic nevycházelo a celkem lehce jsme prohráli 4:12. A jako poslední nás čekal zástupce západočeské oblasti Sokol Tymákov a už před zápasem bylo jasné,že pokud budeme remízovat či vyhrajeme skončíme na třetím místě v opačném případě na čtvrtém místě .Zápas se pro nás vyvíjel celkem dobře a po zásluze jsme vyhráli 12:8. V turnaji jsme skončili na krásném třetím místě.Na druhém místě skončil Bakov a na prvním místě domácí Most. Bránkářka Jiřina Hubená byla vyhlášena jako nejlepší brankařka turnaje. Turnaj hodnotím jako dobrou přípravu na jarní část a s hrou jsem byl spokojen a musím pochválit všechny děvčata .
Sestava a branky Žatce: Jiřina Hubená, Kateřina Žižková - Michaela Vernerová, Kristýna Kolářová, Tereza Tučáková, Natálie Minaříková, Eliška Havlová, Magdalena Horníková- Karolína Sovová (27), Lenka Minaříková (11), Nikola Dyrynková (8), Tereza Hamousová. Trenér Igor Tučák.

Turnaj o Pohár DDM - Žatec 28. 3. 2015

10:4 TJ Avia Čakovice
19:3 TJ Draken Brno
9:9 PH 2:1 TJ Sokol Kyšice
15:14 SK Chomutov NH
Dne 28.3. 2015 jsme pořádali turnaj o pohár DDM v Žatci za účasti mužstev ze 4 oblastí a to středočeské - TJ Avia Čakovice a TJ Spartak Modřany ,severočeské - TJ Šroubárna Žatec a SK Chomutov NH, jihomoravské - TJ Draken Brno a nakonec západočeské - TJ Sokol Kyšice. K prvnímu zápasu ve skupině jsme nastupovali s mužstvem Čakovic, po úvodním oťukávání jsme se začali soupeři vzdalovat gólově a tak konec utkání ukazoval skóre 10:4 pro nás. Musím pochválit brankařku v tomto utkání, protože nastupovala ke svému teprve 3 turnaji v životě a nezklamala. K druhému utkání jsme nastoupili proti soupeři z Drakenu Brno a bylo vidět, že mužstvo z jihomoravské metropole je složeno převážně z mladších žaček a také proto utkání skončilo naším vysokým vítězstvím až krutým vůči holkám z Brna 19:3. Do semifinále jsme šli do bitvy s mužstvem Kyšic, které má moc šikovné útočnice a brankařku o čemž jsme se přesvědčili na poháru ml.žaček v Tymákově, kde jsme se s nimi střetli a prohráli a proto jsem nabádal děvčata aby se neopakovaly chyby z minulých utkání a utkání mělo rychlý spát na obou stranách a skóre se přelévalo z jedné strany na druhou až se nakonec zastavilo na nerozhodném stavu 9:9 ,kterému ještě předcházel trest u naší branky po konci utkání, který fantastickým zákrokem zlikvidovala naše brankářka a udržela nás v boji o finále. Následovaly 3 pokutové hody na každé straně, z našeho družstva nikdo nechtěl vzít zodpovědnost na sebe tak jsem musel vybrat. Začínalo mužstvo Kyšic a první trestný hod poslala hráčka vedle pravé tyče ven. U nás jsem poslal nejmladší hráčku z týmu Lenku Minaříkovou a ta se nemýlila a vedli jsme 1:0,na druhý tr.hod šla zkušená hráčka z mužstva Kyšic a nemýlila se a stav byl 1:1 a tak vzala všechnu zodpovědnost na sebe nejzkušenější hráčka Kája Sovová a nemýlila se a stav byl 2:1 pro nás. Na poslední tr.hod Kyšic se fantasticky vytáhla naše brankářka kde konečkama prstů vytěsnila balón na tyč a my postupovali do finále. Obrovská radost se strhla na hřišti ,ale i u diváků. Do finále jsme šli na děvčata z Chomutova, která moc dobře známe. Utkání začalo opatrně, ale velmi tvrdě, děvčata si nedala nic zadarmo a skóre se přelévalo z jedné strany na druhou až do poslední minuty utkání, kdy si vzal trenér Chomutova oddechový čas. Do konce utkání zbývalo 25 vteřin a mi jsme vedli 15:14, chomutovské holky měly rozehrávku a šikovně si vynutily faul na konci utkání a zahrávaly trestný hod po skončení zápasu a v tuto dobu nás podržela tak jako celý den naše brankářka když chytla tr.hod. A první místo bylo naše a radost děvčat mohla začít. Musím poděkovat celému týmu za předvedené výkony a zvláště brankářce která za 3 měsíce tréninku podává výkony jak ostřílená brankářka, dále malé Leničce Minaříků která si počínala mezi staršími žačkami jak zkušená hráčka a samozřejmě naší kapitánce která dokázala že je tahounem mužstva a získala ocenění za nejlepší útočnici a střelkyni, dále naší bekyni Míše Vernerové, které uteklo ocenění za nejlepší obránkyni jen o chloupek, ale 2 místo je také krásné a nakonec krásné 3.místo naší brankářky Týny Štefáčkové. Všem moc gratuluji a přeji stále takové výsledky - jsme na vás s trenérkou Eliškou Seemanovou moc pyšní . Dále děkuji rozhodčím Milanu Škadrabovi,Míšovi Janákovi a Pavlovi Sýkorovi za přesné rozhodování v zápasech a největší dík rodičům kteří utvořili krásnou atmosféru.
Sestava a branky Žatce: K. Štefáčková - Michaela Vernerová, K. Kolářová, N. Dyrynková, N. Minaříková, N. Kryštofyová - K. Sovová 30, J. Hubená 2, I. Helásková 7, V. Seifertová 7, L. Minaříková 7. Trenérka Eliška Seemanová a vedoucí družstva Igor Tučák.

2:2 Bakov n.J.
Zúčastnili jsme se dobře obsazeného turnaje v Plzni ,kde jsme se přesvědčili ,že se s děvčaty ze západu nemůžeme rovnat. Nejdříve jsme měli ve skupině děvčata z Přeštic "A" ,které nás celkem lehce smetly 9:2. Potom jsme hráli se slabším soupeřem z Modřan ,ale i ten nás potrápil a po boji jsme vyhráli 6:4. Další zápas nás čekal soupeř z Března ,asi nejslabší tým a vyhráli jsme celkem hladce 9:2 a nakonec nás čekal ve skupině soupeř ze západu Ejpovice se kterým to měl být boj o postup mezi čtyři nejlepší mužstva, ale nakonec naše holky propadly na všech postech a soupeř nás přejel 7:1 a tak jsme se zařadili jen do skupiny o 5. - 8. místo což bylo pro trenéry zklamání.
Další soupeř nás čekal velice nám známý tým z Litvínova ,který na tento turnaj postavil tým složený z mladších žaček. Tento zápas skončil naším vítězstvím 5:0 a poslední zápas dne nás čekal s nejlepším mužstvem středočeského kraje Bakovem a byl to festival zahozených šancí a tyček z našeho pohledu, ale nakonec vyválčená remíza 2:2 byla přijatelná pro obě mužstva.
V mužstvu se nám objevila i nová jména na postech útočnic jako je Týna Štefáčková, která se teprve otrkává a učí a Jiřka Hubená, která překvapila svojí dravostí a rychlostí, mimo jiné vsítila 6 gólů což je hezký úspěch. Samozřejmě že musím pochválit i ostatní z útoku a obrany, bez kterých by to nešlo. Hlavně Káju Sovovou která, i když byla nemocná, tak se zúčastnila turnaje a byla naší nejplatnější hráčkou a vsítila 16 gólů.
Takže nakonec jsme se umístili na pátém místě za čtveřicí týmů děvčat ze západu. Děkuji všem děvčatům za účast a Bohymu,Jindřišce a Káťě za bezpečný odvoz děvčat a Elišce za trpělivost s děvčaty.
Sestava a branky Žatce: M. Adlerová - S. Hofmannová, Michaela Vernerová, K. Kolářová, N. Dyrynková, T. Tučáková, N. Kryštofyová - K. Sovová 16, J. Hubená 6, K. Štefáčková, I. Helásková 3, N. Dyrynková,. Trenér a vedoucí mužstva : Tučák I.

Spoje Open - Praha 6. 4. 2014

16:10 TJ Avia Čakovice
17:8 Spoje Praha
20:8 Spartak Modřany
18:18 Sokol Dobruška
Dne 6. 4. 2014 jsme zajížděli do nedaleké Prahy na Turnaj Spoje Open. Zápasy se hráli za krásného jarního počasí každý s každým 2x20 min. První zápas jsme začínali s děvčaty z Čakovic a dá se říct, že jsme bez problému vyhráli po poločase 8:5 celkově 16:10. Druhý zápas s domácími děvčaty (Spoje) proběhl také bez problému a naše útočnice si s chutí zastříleli a po poločase 11:4 jsme vyhráli 17:8. U třetího zápasu s Modřany už bylo vidět, jak jde forma děvčat nahoru a celkem bez problémů jsme porazili Modřany 20:8 po poločase 11:3.
Poslední zápas jsme si to rozdali o celkového vítěze turnaje s děvčaty z Dobrušky a byl to zápas, jak se patří skóre se přelévalo z jedné strany na druhou, až se zastavilo na poločasovém čísle 11:8 pro Dobrušku. O poločasové přestávce jsem si s děvčaty promluvil o chybách, které dělali v prvním poločase a do druhého poločasu vlítli jako vítr a po 5 minutách bylo vyrovnáno a za další minutu jsme už vedli ale ne na dlouho protože šikovné útočnice z Dobrušky vyrovnali a od této chvíle se skóre přelévalo z jedné strany na druhou, až do 19 minuty kdy jsme prohrávali 18:17 ale šikovná mladší žačka Verča Seifertová vyrovnala krásným gólem a bylo to 18:18 a tak i skončilo celé utkání, které bylo asi nejlepším utkáním dne a muselo se líbit i zúčastněním divákům. Díky lepšímu celkovému skóre jsme získali prvenství v tomto turnaji.
Musím sklonit poklonu děvčatům za to, jak bojovali až do konce každý zápas a nevypustili ani minutu na hřišti. Dále se mi dneska moc líbila celá obrana, jak šlapala na 100% v čele s Kačkou Kačeňákovou a pochválit musím i celý útok v čele s Kájou Sovovou s průměrem 8 gólů na zápas a stále se lepšící Luckou Langmaierovou. Až jarní zápasy probíhající sezóny, které začínají už tuto sobotu 12.4.2014 na domácí půdě za Sokolovnou v Žatci v 08,30 hodin a na které zvu samozřejmě všechny rodiče ukáží jak byly turnaje které děvčata v rámci zimní přípravy absolvovala přínosné. Dále děkuji Radkovi a Jardovi za bezpečný přívoz a odvoz děvčat na turnaj.
Sestava a branky Žatce: M. Adlerová - K. Kačeňáková, Vernerová Michaela, K. Kolářová, N. Dyrynková, T. Tučáková - K. Sovová 31, L. Langmaierová 22, Vernerová Markéta 11, I. Helásková 1, V. Seifertová 6. Trenér a vedoucí mužstva : Tučák I.

O pohár starosty Čakovic - Čakovice 22. 3. 2014

15:13 (10:8) Spoje Praha
15:6 (7:2) TJ Avia Čakovice
22:5 (14:3) Spoje Praha
16:4 (9:2) TJ Avia Čakovice
Dne 22. 3. 2014 jsme se zúčastnili turnaje "O pohár starosty M. Č. Praha Čakovice" za účasti družstva Čakovic, Spojů Praha a nás. Hrálo se 2x15 min a dvoukolově, aby si děvčata zahrála. První zápas na nás čekali Spoje a zápas to byl velice vyrovnaný až do posledních minut. Po poločase 10:8 jsme vyhráli těsně 15:13, i když musím říct, že od 10 minuty prvního poločasu jsme vedli a děvčata ze Spojů stále dotahovali. Druhý zápas s Čakovicemi nebyl až tak vyrovnaný jako první zápas a děvčata si s chutí zastříleli a po poločase 7:2 jsme vyhráli 15:6. Třetí zápas byl znovu s děvčaty ze Spojů a to už jsme nepřipustili žádné drama jako první zápas a děvčata perfektně přečetli jejich hru a po poločase 14:3! (za 15 minut hry) jsme vyhráli 22:5. Vůči děvčatům ze Spojů to byl až krutý výsledek, ale pro naše holky zaslouženě vybojovaný. Čtvrtý zápas jsme odehráli znovu s děvčaty z Čakovic a i v tomto zápase si naše děvčata s chutí zastříleli a po poločase 9:2 jsme celkem jasně zvítězili 16:4 a stali se celkovým vítězem před děvčaty ze Spojů Praha a Čakovicemi.
Celkově hodnotím tento turnaj jako velice dobrou přípravu před blížící se jarní sezónou a musím celý tým velice pochválit za to jak přistupovali k jednotlivým zápasům a s jakou radostí a bojovností si tento turnaj užívali. Vyzdvihovat snad nemusím nikoho, protože všichni hráli dobře. Dále musím poděkovat p. Dyrynkové a p. Hubenému za bezpečný odvoz na turnaj a zpět. A na konec si mezi sebou děvčata rozdělila dobroty za vítězství v turnaji a vyfotila se s krásným pohárem pro vítěze .
Sestava a branky Žatce: Hubená J., Adlerová M. - Kačeňáková K., Vernerová M., Kolářová K., Dyrynková N., Tučáková T. - Bendová K. 24 g., Sovová K. 25, Langmaierová L. 14, Helásková I. 5 Trenér a vedoucí mužstva : Tučák I.

8:11 Sokol Tymákov

V sobotu 7. 12. 2013 jsme se zúčastnili kvalitně obsazeného turnaje starších žaček v Ejpovicích. Turnaj se hrál na dvě skupiny s časem 1x18 min. Výsledky v základní skupině Žatec - Bakov 13:7, Žatec – Ejpovice 8:10, Žatec - Přeštice“ B“ 12:8. Ve druhé skupině mezi sebou bojovali mužstva Tymákova, Přeštic „A“, Litvínova a Dobřívi. Vyrovnané zápasy kde se všechna děvčata snažila. Skončili druhé ve skupině a postoupili mezi nejlepší čtyři mužstva. Další zápasy Žatec - Přeštice“ A“ 8:12, Žatec – Tymákov 8:11. V zápase s Přešticemi se zranila obránkyně Tučáková T. a musela nastupovat jedna z brankářek, takže nakonec jsme se umístili čtvrté. Děkuji za info Jindřišce a Broňovi a Radkovi za bezpečný odvoz dětí. A samozřejmě nesmím zapomenout poděkovat trenérce Elišce Seemanové. Pro děvčata to byla dobrá zkušenost zahrát si s nejlepšími týmy v republice a sehrát se na ZHP v příštím roce. Jako třetí nejlepší obránkyně byla zaslouženě vyhlášena Kačeňáková Katka.
Konečné pořadí: 1. Přeštice „A“, 2. Tymákov, 3. Ejpovice, 4. Žatec, 5. Litvínov, 6. Bakov, 7. Přeštice “B“, 8. Dobřív.
Sestava a branky: Adlerová Marie, Hubená Jiřina - Kačeňáková K., Tučáková T., Vernerová Michaela - Bendová K. 26, Sovová K. 14, Vernerová Markéta 9, Helásková I.

15. 4. 2012 Šroubárna Žatec 16:14 Výběr SvČ oblasti (8:7)

Žatec v turnaji obsadil 4. místo.
Sestava a branky: Andrtová – Tichá, L. Valhová, Karasová, Mich. Vernerová - J. Janečková 19, L. Kuželová 3, Mark. Vernerová, Bendová, Solarová 4, Kačenáková. Trenér: P. Karas.

O pohár DDM - Žatec 28. 3. 2009

výs soupeř
6:4 SK NH Louka
11:3 SK NH Louka

Družstvo ve všech třech utkáních zvítězilo a mohlo převzít cestu za první příčku.
Sestava a branky: Kolářová 2 - Bicková, Jurišková, K. Kuželová - Šorfová 5, J. Janečková 12, Žižková 4. Trenérka: Plecitá M.

4:4 Sokol Blovice

Na velmi dobře obsazeném turnaji obsadilo družstvo až 6. příčku ze sedmi účastníků. Jedinou výhru tým zaznamenal s moravským Vracovem.
Sestava a branky: Vojarová 12 – Zacharová, Dlouhá, Šíbalová, Dančová, Andrtová - Kolářová ml., P.Schneiderová 20, Rosecká, Pelcová 1, Kafková. Trenér: M.Plecitá ml. a st..

Podzimní turnaj žaček - Žatec 29. 10. 2005

výs soupeř
11:2 Žatec žáci
9:10 SK Baník Most
15:2 Sokol Štěnovice
7:7 Žatec B

V kombinovaném turnaji obsadilo družstvo pěkné druhé místo za vítězným Mostem.
Sestava a branky: Vávrová – Šíbalová 1, Kafková, Dlouhá – P.Schneiderová 25, Vojarová 16, Pelcová. Trenérka M.Plecitá st.

O pohár DDM Žatec - Žatec 20. 3. 2005

výs soupeř
7:3 SK Baník Most A
7:6 SK Baník Most B
7:3 Jiskra Hejnice

V přípravném turnaji na domácím hřišti se podařilo žateckým děvčatům zvítězit ve všech utkání a vybojovat tak první místo.
Sestava a branky: Vojarová - Štěpánková, Šíbalová, Valhová, Lakatošová - Čítková 8, Vaníčková 7, P. Schneidrová 6. Trenérky M. Pojmonová a M. Plecitá.

Podzimní turnaj - Žatec 30. 10. 2004

výs soupeř
6:5, 9:7 TJ Sokol Štěnovice
9:10, 7:8 SK Chomutov NH

Na velmi vyrovnaném turnaji, který se hrál dvoukolově, se podařilo týmu vybojovat druhé místo. Nešťastná byla utkání ve kterých domácí pokaždé prohráli o branku.
Sestava a branky A: P. Schneidrová - Štěpánková, Valhová, Kafková, Lakatošová - Čípková 22, Vojarová 8, Pelcová. Trenérky M. Pojmonová a M. Plecitá

11:13 Sokol Blovice

V zápasech na 2x15 minut podala žatecká děvčata navzdory oslabenému týmu dobré výkony před zahájením mistrovské souteže a v kvalitní konkurenci obsadila 3. místo.
Konečné pořadí: 1. Blovice, 2. Výběr Chomutovska, 3. Šroubárna Žatec, 4. Most A, 5. Březno, 6. Most B, 7. Spoje Praha
Sestava a branky A: Čítková - Z. Štěpánková, Valhová, L. Schneiderová, Tašková, Lakatošová, Kafková, Vojarová 2 - Hladká 34, Skalická 8, Kováčová 6, Wiesingerová 1. Trenérky M. Pojmonová a M. Plecitá

22. ročník Jarního turnaje - Žatec 21. 3. 2004

Žatec A soupeř Žatec B
5:2 Žatec B,A 2:5
2:2 SK Chomutov NH 0:3
2:1 SK Baník Most A 5:2

Domácí A-tým ačkoliv nepoznal hořkost porážky, obsadil až druhé místo, díky horšímu skore než Chomutov. Na třetím místě se umístilo družstvo Žatce B a poslední skončily žačky z Mostu.
Sestava a branky A: E. Šíbalová - L. Schneiderová, Vojarová, Štěpánková - Hladká 6, H. Vaníčková 3, Lecková.
Sestava a branky B: Čítková - Valhová, Kafková, Tašková - P. Schneiderová 5, Kováčková, Skalická, Wiesingerová 2 Trenérka M. Pojmonová

23. ročník Podzimního turnaje - Žatec 1. 11. 2003

výs soupeř střelci
4:8 Baník Most A Hladká 3, Wiesengrová 1
4:4 Sokol Štěnovice Hladká 4
6:4 Baník Most B Hladká 2, Kováčová 1, Wiesengrová 1

Družstvo starších žaček se umístilo na druhém místě, za vítězným Mostem A a před třetími Štěnovicemi, jen díky většímu počtu vstřelených branek. Družstvo nebylo v plné sestavě a hrál na hranici svých možností.
Sestava: Šíbalová - Štěpánková, L. Schneidrová, Tašková, Valhová, Krejčová - Hladká, Vojarová, Kováčová, Wiesengrová, tr- Miluše Pojmonová.

7. 9. 03 Baník Most NH 5:6, 10:12 Šroubárna Žatec
Sestava: br- Gašparová, Šíbalová
obr- Štěpánková, L. Schneidrová, Valhová, Grimmová, Kafková
út- Hladká 4, Čítková 4, H. Vaníčková 2, Distlová 5
út- Skalická 1, Vojarová 1, Kováčová 1, Wiesengrová, P. Schneiderová
Rozhodčí Fiala
Ve dvou přátelských utkáních se podařilo žateckému týmu vyhrát a potvrdit tak vysoké ambice v nadcházejícím ročníku oblastního přeboru.

20. ročník O pohár DDM - Žatec 23. 3. 2003

výs soupeř
9:3 Žatec B
7:0 SKNH Bolevec

Celek i bez svých největších opor Bartoňové, Němcové a Hokrové, suverénně na turnaji zvítězil a připsal si tak další úspěch. Zápasy posloužily zejména k vyzkoušení mladších hráček.
Sestava a branky: Čítková 2 - Štěpánková, Brůnová, L. Schneidrová, Schellová, Blašková, Mašková - Hladká 8, Skalická 1, Distlová 4, Wiesengrová 1, Kováčová. Trenérka Miluše Pojmonová

7. roč. Memoriálu Č. Müllera - Žatec 15. 3. 2003

výs soupeř
11:17 (6:7) Žatec A
11:26 (5:13) SK Chomutov NH

Děvčata na dorosteneckém turnaji sbíraly cenné zkušenosti. Navíc oslabeny o zraněnou Němcovou, nemocnou Bartoňovou a Hokrovou, která nastupovala za dorostenecký A-tým. Přesto tým podal v celku slušný výkon a obsadil 3. místo.
Sestava a branky: Čítková - Štěpánková 2, Valhová, Schneidrová, Honzíková - Hokrová 2, Hladká 15, Skalická 2, Vaníčková 2. Trenérka Miluše Pojmonová

11. ročník Memoriálu M. Šubrtové - Žatec 23. 11. 2002

výs soupeř
4:5 SKNH Baník Souš
7:9 SKH Bolevec A
5:11 KNH Chomutov
12:2 SKH Bolevec B

Družstvo se zúčastnilo turnaje dorostenek, kde hlavně sbíralo cenné zkušenosti s vyspělejšími hráčkami z vyšší kategorie. Byla to také první konfrontace se silnějšími soupeři než s jakými se potkávají v oblastním přeboru.
Sestava a branky: Gašparová - Štěpánová, Bártová, Vlčková, Schneiderová, Blašková - Němcová 11, Hokrová 9, Slavíková 6, Čítková 2, Skalická. Trenérka Miluše Pojmonová.

22. ročník Podzimního turnaje - Žatec 2. 11. 2002

10:1 Žatec 1:10
7:5 Souš A 1:3
7:3 Souš B 4:2
5:2 Štěnovice 1:0

Celý přátelský turnaj suverénně vyhrálo domácí A družstvo, druhé se umístil SK Baník Souš A, na třetím místě se umístilo B-celek Žatce. Čtvrté skončily dívky ze Štěnovic a poslední SK Baník Souš B
Sestava a branky A: J. Bartoňová - Štěpánková, Vlčková, Schneiderová, Blašková - Hokrová 14, Hladká 7, Němcová 7
Sestava a branky B: Gašparová - Valhová, Brůnová, Abertová- Distlová 2, Čítková 2, Kováčková 1, Vizingerová 1

O pohár města Žatce - Žatec 10. 2. 2002

výs výs soupeř
5:4 10:7 SK Baník Souš A
17:7 13:5 SK Baník Souš B
7:7 10:9 SK Chomutov NH

Sestava a branky: J. Bartoňová - Velechovská 3, Bártová, Schellová - Slavíková 2, Volfová 14, Němcová 25 a Hladká 18. Trenérka M. Plecitá mladší.

Přátelský turnaj - Málkov u Chomutova 10. 11. 2001

záp výsl soupeř
zák. kolo 15:2 SKNH Baník Souš
zák. kolo 17:6 TJ Příchovice
semifinále 13:12 Sokol Březno
finále 13:13 SK Chomutov NH

SK Chomutov NH byl pořadatelem turnaje starších žaček, kterého se zúčastnilo 7 družstev ze Středočeské, Západočeské a Severočeské oblasti. Naše děvčata se opět jako před týdnem na turnaji v Žatci probojovala do finále, kde ovšem opět smůlovatě prohrála na pokutové hody 0:2 opět s Chomutovem a obsadila tak dobré 2. místo.
Sestava a branky: J. Bartoňová - Velechovská, Bártová, Slavíková, Kopecká, Schellová - Volfová 14, Hokrová 11, Hladká 11, Němcová 16, Bohmová 6 tr- M. Plecitá ml.

7. ŠROUBÁRNA ŽATEC C
Mladší žačky nestačily na své starší soupeřky fyzicky ani zkušenostmi, přesto bojovaly. V obou týmech starších žaček zachytaly dobře obě brankářky, dařilo se obranným řadám, které podaly zodpovědný výkon. V útoku se opět prosadila Lenka Wüstová (27 branek) v A celku a Volfová (15) s Hokrovou (13) v B celku. Útoky dobře kombinovaly, proto se dařilo i střelecky. Obě družstva předvedla v Čakovicích na začátek sezóny dobrou hru.