MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY
starších žaček 2003 v Krčíně
13. 6. - 15. 6. 2003

výsledek soupeř
11:13 Sokol Krčín
13:16 Draken Brno
17:8 SK Studénka
12:8 TJ Přeštice
18:8 Sokol Bakov

Této vrcholné soutěže se každoročně zúčastňuje 6 družstev z celé republiky. Jsou to týmy, které se v oblastních přeborech umístí na 1. místech. V letošním roce se také žateckým děvčatům podařilo získat titul oblastních přebornic a zároveň i právo účasti na "mistrovství", kde změřily své síly s družstvy Draken Brno, Sokol Krčín, Sokol Bakov, SK Studénka a TJ Přeštice.
Dívky během celého turnaje podávaly bojovné výkony, ale bohužel díky špatnému nalosování odehrály dvě nejtěžší utkání na začátku turnaje a nepodařilo se jim zvítězit. I když zbylá tři družstvo vyhrálo, díky horšímu vzájemnému utkání obsadilo nepopulární čtvrté místo. Přesto celý kolektiv zaslouží pochvalu za obětavost a předvedenou hru. Malou náplastí na bramborovou medaili snad může být skutečnost, že jako jediný Žatec porazil konečného vítěze SK Studénku a také to, že Zuzana Štěpánková byla vyhlášena třetí nejlepší obránkyní turnaje, Renata Hladká druhou a Jarmila Hokrová třetí nejlepší střelkyní.
Pořadí: 1. Studénka, 2. Draken Brno, 3. Sokol Krčín, 4. Šroubárna Žatec, 5. TJ Přeštice, 6. Sokol Bakov
Sestava a branky: J. Bartoňová - Z. Štěpánková, L. Vlčková, L. Schneidrová, L. Blašková - J. Hokrová 26, R. Hladká 28, N. Němcová 5, M. Čítková 6, H. Vaníčková 4, K. Skalická tr- M. Pojmonová a M. Plecitá


[zpět]