15.10. 2017 TJ Žatec B 14:21 TJ Litohlavy(8:13)
Obránci: Seifert Jakub, Škabrada Milan,Václav Pavlas,Fína Alan, Masopust Lukáš,Tomeček Martin, Habr Jiří
Útočníci: Mála Martin(7),Bartoň Josef, Kučera Lukáš(2),Seifert Gustav(5)
Trenér: Antol P.st. a Tučák I.
Vedoucí týmu: Nýdrle M.
Rozhodčí: Váca J.
Druhé utkání dvojkola nám totálně nevyšlo a útočníci zahazovali jednu šanci za druhou a tak jsme prohráli a po podzimu jsme na posledním místě se 4 body a budeme se na jaře snažit udržet v soutěži .
Tučák Igor

14.10. 2017 TJ Žatec B 19:21 TJ Všenice(8:11)
Obránci: Seifert Jakub, Škabrada Milan,Václav Pavlas,Fína Alan, Masopust Lukáš, Tkadlec Martin
Útočníci: Mála Martin(5),Bartoň Josef, Kučera Lukáš(7),Seifert Gustav(7)
Trenér: Antol P.st.
Rozhodčí: Rauch P.
Velice těžké utkání, kde jsme až do poslední minuty drželi krok se zkušenějším soupeřem ,ale bohužel už poněkolikáté jsme nezvládli konec zápasu.
Tučák Igor

8.10. 2017 TJ Žatec B 23:22 TJ Spartak Rožmitál p/Tř.(11:12)
Obránci: Fiala J.,Seifert Jakub, Škabrada Milan,Tomeček Martin,Václav Pavlas, Jiří Habr
Útočníci: Mála Martin(9),Bartoň Josef(1), Kučera Lukáš(5),Seifert Gustav(8)
Rozhodčí: Kult L.
Dnes nás čekal velice těžký zápas, ale chlapi se do soupeře pustili hned od začátku a tak jsme si udržovali v prvním poločase mírnou převahu a vedli jsme do 23. minuty o dva góly, potom soupeř zabral v obraně a sebral nám dva míče a naopak naše obrana nedokázala zastavit jejich útočníky a tak poločas skončil 11:12 v náš neprospěch. Do druhého poločasu jsme nastoupili s vědomím rychle smazat náskok soupeře a to se nám také podařilo. Útočníci se snažili neztrácet balóny a strhnout vítězství na naší stranu a vyhrát zápas a proto se také skóre na obou stranách rychle měnilo. Nakonec chlapi dokázali udržet jednobrankové vedení do konce zápasu a připsat si druhé vítězství v soutěži. Bylo také nařízeno rozhodčím i několik šestimetrových hodů ,které jsme proměnili a Franta Lukeš jednu šestku chytil, dále bych chtěl dnes pochválit celý tým za bojovnost a větší vůli zvítězit. Máme velice mladý tým, který zatím sbírá zkušenosti. Příští týden je před námi poslední podzimní dvojkolo před zimní přestávkou na domácím hřišti a bylo by dobré si připsat nějaký ten další bodík.
Tučák Igor

1.10. 2017 TJ Vřeskovice 24:19 TJ Žatec B (12:12)
Brankáři: František Lukeš
Obránci: Fiala J.,Seifert Jakub, Masopust Lukáš, Tkadlec Martin, Škabrada Milan
Útočníci: Mála Martin(8),Bartoň Josef, Kučera Lukáš(5),Seifert Gustav(6)
Rozhodčí: Zadražil S.
Druhý den jsme zajížděli také do západních Čech do Vřeskovic ,kde jsme byli už posilněny o M.Škabradu a J. Bartoně. Zápas se hrál za jemného deště. Chlapi po pár minutách zjistili, že tento zápas bude pro nás hratelný a místy jsme domácí přehrávali a vedli jsme až o dvě branky. Bohužel deset minut před koncem zápasu kdy jsme vedli přišel v našich řadách útlum a domácí dokázali utkání zvrátit ve svůj prospěch a zvítězili 24:19. Čekají nás ještě na podzim tři domácí zápasy kde musíme zabojovat a připsat si nějaký ten bodík.
Tučák Igor

30.9. 2017 TJ Příchovice 32:14 TJ Žatec B (18:8)
Obránci: Fiala J.,Seifert Jakub, Masopust Lukáš, Tkadlec Martin
Útočníci: Seifert Gustav (9), Kučera L.(1), Mála M.(4)
Rozhodčí: Jíra P.
V sobotu jsme zajížděli na první zápas dvojkola do západních Čech k momentálně třetímu celku TJ Příchovice v okleštěné sestavě, kde v obraně museli nastoupit dorostenci. Bohužel to na naší hře bylo vidět hned úvodních minut, kdy jsme nestíhali pokrýt útočníky domácího mužstva a chlapi v útoku ztráceli míče a tak skóre narůstalo v náš neprospěch. Poločas 18:8 pro domácí. Ve druhém poločase se naše hra moc nezměnila, a proto jsme si odvezli prohru 14:32.
Tučák Igor

24.9. 2017 TJ Plzeň-Litice 26:23 TJ Žatec B (13:10)
Brankáři: Tichý Josef
Obránci: Škabrada M.,Pavlas V.,Tomeček M., Fiala J.,Lukeš F.
Útočníci: J. Bartoň (1),Seifert Gustav (11), Kučera L.(6), Mála M.(5)
Rozhodčí: Plaček
V neděli jsme zajížděli k nováčkovi soutěže s odhodláním udělat body . Realita byla úplně jiná a domácí hráli velice dobře v útoku a mi dotahovali skóre a špatně stříleli z trestných hodů. Proto skončil poločas 13:10 pro domácí. Druhý poločas jsme měli výhoz a místo, abychom snížili tak jsme dostali 3 slepené góly (16:10) , proto si trenéři vyžádali oddechový čas na vysvětlení situace a zkusit ještě zvrátit zápas. Chlapům se to docela dařilo a tak jsme snížili až na 23:24, ale bohužel jsme se dopustili v útoku školácké chyby a tak místo vyrovnání přišel trest na 25:23 a na konec po chybě obrany v úplném závěru zápasu jsme ještě inkasovali gól po časové době z trestu. Chlapi byli zklamaní, ale musíme jít dál a pokusit se urvat nějaký ten bodík venku na dvojkole v Příchovicích a Vřeskovicích.