11.6.2017 TJ Litohlavy 19 : 24 TJ Žatec (8:13)

4.6.2017 TJ Žatec 13 : 19 TJ Kyšice (5:7)
Brankáři: František Lukeš
Obránci: Jakub Fungáč, Jiří Habr, Pavel Nociar, Zdeněk Beldík
Útočníci: Martin Mála 1, Michal Janák 3, Prokop Horník 2, Peter Antol 4, Bartoň Josef 2 ,Dominik Gebert 1
Rozhodčí: Martínek V.
Nedělní utkání jsme odehráli trochu v improvizované sestavě,jelikož naši hráči Štěpán Horník, Pavel Sýkora,Daniel Nociar kteří hostují do první ligy v Nezvěsticích se dostali do play off ,jeli tedy pomoct v boji o semifinále,které se jim podařilo vyhrát. Do utkání jsme vstoupili dobře, hned první útoky se nám podařilo proměnit . Utkání bylo vyrovnané do stavu 4:4, kdy se povedlo hostujícímu týmu odskočit na rozdíl dvou branek a tímto stavem skončil i první poločas 5:7. Do druhého poločasu jsme šli s tím,že zkusíme s utkáním ještě něco udělat, bohužel po dvou ztrátách v útoku jsme se dostali do stavu 5:9. Poté už se utkání drželo za vydatného deště na rozdílu 4-5 branek . V utkání jsme točili celou sestavu.Nyní nás čekají ještě 3 utkání ve kterých musíme uhrát 2 body,abychom měli zajištěný postup do 1 ligy.
Dano Nociar

3.6.2017 TJ Žatec 17 : 12 TJ Ejpovice (4:3)
Brankáři: Štěpán Horník , František Lukeš
Obránci: Jakub Fungáč, Michal Pavlas, Pavel Nociar, Zdeněk Beldík
Útočníci: Pavel Sýkora 5, Michal Janák , Prokop Horník 3, Peter Antol, Daniel Nociar 9,Dominik Gebert
Sobotní dvojkolo jsme přivítali Ejpovice největšího konkurenta v boji o postup do první ligy. Utkání dominovali obrany ve 12 minutě byl stav 1:1. První poločas se nám nepodařilo proměňovat připravené střelecké šance a tak poločas skončil 4:3 v náš prospěch. Druhý poločas byl v podobném stylu, kdy kolem 15 minuty vzal několik střel na sebe Daniel Nociar a nám se podařilo odskočit a větší gólový rozdíl na který už hosté nedokázali zareagovat a tak skončilo utkání 17:12.Tudíž se nám náskok na čele 2 liga zvýšil na 6 bodů.
Dano Nociar

28.5.2017 Baník Most NH 24:24 TJ Žatec (12:12)
Brankáři: Štěpán Horník , David Duda
Obránci: Jakub Fungáč, Michal Pavlas, Jirka Habr, Pavel Nociar, Zdeněk Beldík
Útočníci: Pavel Sýkora 6, Michal Janák 10, Prokop Horník 6, Peter Antol 2
Rozhodčí: Martínek L.
Severočeské derby jsme zahajovali za pekelného nedělního počasí. Hosté se od začátku utkání ujali vedení 3:1, postupně jsme zlepšili útočnou hru a skóre srovnali. Zbytek zápasu byl vyrovnaný, převažovala útočná hra obou týmů. Zhruba ve 40. minutě jsme šli do vedení o dva góly, ale hosté záhy rychle otočili vedení na svou stranu, vedli také o dva góly. Konec zápasu byl vyrovnaný, hosté útočí na naší branku a po úspěšných zákrocích brankáře Dudy získává naše obrana míč. Zbývá zhruba 20 vteřin, ale už nestíháme zdárně zakončit a zápas zůstává nerozhodný. Druhé Ejpovice ve svém domácím zápase vyhráli a náš náskok v čele tabulky zůstává čtyřbodový.
Dano Nociar

21.5.2017 TJ Žatec 25 : 22 TJ Rožmitál p.T.(13:12)
Obránci: Jakub Fungáč, Michal Pavlas, Jirka Habr, Jakub Seifert, Milan Škabrada
Útočníci: Pavel Sýkora 13, Michal Janák 6, Prokop Horník 3, Peter Antol 3
Bez vykartovaného P. Nociara a zraněného D. Nociara jsme hostili Rožmitál pod Třemšínem, desátý tým tabulky. Od začátku zápasu jsme se ujali mírného vedení. Oba útoky převyšovali obrany a hned od začátku bylo zřejmé, že bude přestřelka. Celý zápas jsme udržovali vedení dvou až tří branek, v útoku jsme se prosazovali pravidelně s výjimkou výpadku okolo dvacáté minuty. Obrana měla místy problémy se stylem hry hostujícího útoku, ale důležité míče, spolu s brankařem, dokázala získat. Připsali jsme si tak další důležité vítězství. Do konce soutěže zbývá šest kol, příští víkend zajíždíme na derby do Mostu.
Dano Nociar

14.5.2017 TJ Všenice 16 : 18 TJ Žatec (10:12)
Brankáři: Štěpán Horník
Obránci: Jakub Fungáč, Pavel Nociar, Michal Pavlas, Jiří Habr
Útočníci: Pavel Sýkora 11, Michal Janák 3, Prokop Horník 4, Peter Antol
Rozhodčí: Erhart M.
Druhý zápas jsme zavítali na hřiště Všenic. Do zápasu jsme vstoupili podstatně lépe a to i bez zraněného Daniela Nociara. Od začátku se nám dařilo proměňovat převážně všechny příležitosti, nicméně domácím také. V druhém poločase jsme hráli převážně ve třech útočnících, protože si Prokop pohmoždil žebra. Prokop ukázal srdce bojovníka a v posledních minutách, i přes bolesti, vsítil dvě rozhodující branky. V druhém poločase to byl opravdu spíše boj s únavou, prachem a sluníčkem. Obrana zlepšenou hrou podržela útok a připsali jsme si další důležité body.
Dano Nociar

13.5.2017 TJ Záluží 18 : 17 TJ Žatec (9:6)
Útočníci: Daniel Nociar 6, Pavel Sýkora 3, Michal Janák 3, Prokop Horník 5, Peter Antol
Rozhodčí: Plaček R.
Venkovní "pískové" dvojkolo jsme začínali v Záluží, které se drželo na spodních příčkách tabulky. Začali jsme špatně především v útoku, hosté naopak proměňovali své šance. Po celý zápas jsme se nedokázali vyrovnat s netypickým povrchem a především míčem. V druhém poločase jsme od obrany dostali velký počet míčů, ale uspěchanou a nepřesnou střelbou jsme odmítli otočení zápasu.
Dano Nociar

30.4.2017 TJ Žatec 20:18 TJ Jiskra Raspenava (10:11)
Brankáři: Štěpán Horník ,František Lukeš
Obránci: Jakub Fungáč, Pavel Nociar, Václav Pavlas, Jiří Habr, Zdeněk Beldík
Útočníci: Daniel Nociar 7, Pavel Sýkora 10, Michal Janák 1, Peter Antol 1, Prokop Horník 1, Dominik Gebert
Druhý zápas jarní části druhé ligy jsme na domácím hřišti přivítali poslední tým tabulky TJ Jiskru Raspenava. Proti Raspenavě jsme chtěli odčinit podzimní porážku na jejich hřišti, když nás jako jediný tým dokázal v podzimní části porazit. Přesto, že jsme všichni věděli, že musíme na Raspenavu od začátku nastoupit a nic nenechat náhodě, tak jsme začali velice špatně. V útoku jsem neproměnili pár jasných šancí a obrana si nevěděla rady s nepříjemným "chodícím" stylem hostujícího útoku, který se prosazoval s lehkostí. Hráli jsme pomalu, bez nasazení a bez patřičné tvrdosti. Z těchto důvodů jsme v poločase prohrávali. V druhém poločase jsme pokračovali ve špatné střelbě a obrana zkusila změnit styl hry. Zhruba od 40 minuty se nám postupně dařilo otáčet vývoj utkání v náš prospěch. Vše nakonec dopadlo dobře a připsali jsme si povinnou výhru nad posledním celkem v tabulce, nicméně předvedený výkon nebyl hoden lídra tabulky a fanouškům jsme toho moc nepředvedli.
Dano Nociar

23.4.2017 Dioss Nýřany B : TJ Žatec 16:20 (9:11)
Brankáři: Štěpán Horník, David Duda
Útočníci: Daniel Nociar 8, Pavel Sýkora 5, Michal Janák 5, Peter Antol 2
Rozhodčí: Malý J.
K prvnímu zápasu jarní části druhé ligy jsme zajížděli na hřiště plzeňského Diossu Nýřany B. Nýřany se nacházely na třetí příčce tabulky, takže nás čekal velice důležitý zápas v boji o postup do první ligy. Po menších problémech jsme ráno přeci jen vyrazili v plné formě, pouze bez Prokopa Horníka, který formu nechal radši doma. Nýřany nastoupili s posilami z prvního A týmu. Do zápasu jsme vstoupili přesvědčivě a od začátku jsme si budovali mírný náskok. Pomohlo nám také vyloučení domácího obránce, který ranou do obličeje napadl unikajícího Pavla Sýkoru. Poločasové vedení se nám po výhodě výhozu v druhé půli sice nepodařilo navýšit, ale postupnou trpělivou hrou jsme si gólové vedení dokázali uhlídat až do závěrečného hvizdu. První poločas se nám povedl především v útočné fázi, kdy jsme dokázali domácí obranu přehrávat kombinační hrou. V druhém poločase se zlepšeným výkonem předvedla také obrana. Důležité zákroky předvedl hostující brankař David Duda. Důležitost výhry podtrhuje také prohra druhých Ejpovic. Náskok ve vedení v tabulce jsme zvýšili na pět bodů.
Dano Nociar

16.10.2016 TJ Příchovice 21:22 TJ Šroubárna Žatec A (12:13)
Obránci: Jakub Fungáč, Pavel Nociar , Václav Pavlas, Jiří Habr, Zdeněk Beldík
Útočníci: Daniel Nociar 11, Pavel Sýkora 4, Michal Janák 7, Prokop Horník
Rozhodčí: Hejl Z.

15.10.2016 TJ Vřeskovice 25:27 TJ Šroubárna Žatec A (10:13)
Útočníci: Daniel Nociar 9, Pavel Sýkora 6, Michal Janák 9, Prokop Horník 3
Rozhodčí: Adámek J.
Na poslední zápasy podzimní části sezóny jsme zajížděli na důležité dvojkolo do Vřeskovic a Příchovic. Ve Vřeskovicích jsme se hned na začátku utkání ujali vedení, které jsme průběžně udržovali po celý zápas. V prvním poločase jsme vedli až o čtyři branky, ale kvůli výpadku našeho útoku domácí stále drželi krok. Ve druhém poločase pokračovala přestřelka na obou brankovištích, ale my jsme využili náskok z prvního poločasu ve svůj prospěch a koncovku utkání jsme si pohlídali. Nedělní zápas v Příchovicích se v prvním poločase vyvíjel obdobně. V prvním poločase jsme si vytvořili až čtyřbrankový náskok, který jsme kvůli nepřesnostem v útoku neudrželi a v poločase vedli pouze o jednu branku. Druhý poločas byl ještě více vyrovnaný a domácí se dostali do vedení 16:15, nicméně jsme ke konci utkání opět vedli a když Štěpán Horník chytil trestný hod ze středu brankoviště po uplynutí hrací doby, mohli jsme se radovat z plného bodového zisku. Podzimní část jsme uhráli s jednou prohrou a remízou na hřišti druhých Ejpovic. Ejpovice v posledním dvojkole nedokázaly bodovat naplno a my tak přezimujeme na první příčce tabulky se čtyřbrankovým náskokem právě na druhé Ejpovice.
- Dano Nociar

9.10.2016 TJ Šroubárna Žatec A 18 : 7 TJ Litohlavy (9:3)
Obránci: Jakub Fungáč, Pavel Nociar 1, Václav Pavlas, Michal Pavlas, Jiří Habr
Útočníci: Daniel Nociar 4, Pavel Sýkora 7, Prokop Horník 2, Michal Janák 4
Na nedělní zápas na naše podmáčené hřiště zavítaly páté Litohlavy. Tradiční druholigový účastník se potýká s velkou marodkou a tak museli nastoupit v improvizované sestavě. Hřiště nebylo vzhledem k špatnému počasí ideální, ale pro oba týmy stejné. Utkání bylo vyrovnané pouze do stavu 1:1 od té doby jsme pomalu zvyšovali náskok. Obrana hrála solidně a těch pár střel co jí prošlo pochytal Štěpán Horník. Ještě v 45. minutě utkání hosté vsítili pouze tři branky. Jednoznačný průběh utkání nám zajistil zisk dvou bodů. Další víkend zajíždíme k důležitému dvojkolu do Vřeskovic a Příchovic, které uzavře podzimní část sezóny.

2.10.2016 TJ Sokol Kyšice 17 : 18 TJ Šroubárna Žatec A(8:11)
Obránci: Jakub Fungáč, Pavel Nociar, Václav Pavlas, Jiří Habr, Milan Škabrada
Útočníci: Daniel Nociar 7, Pavel Sýkora 5, Michal Janák 4, Prokop Horník 2, Dominik Gebert
Rozhodčí: Slavík V.
Druhý zápas jsme zavítali do sousedních Kyšic. Průběh utkání byl téměř shodný se zápasem s Ejpovicemi. První poločas jsme si drželi vedení. V druhém poločase jsme opět kvůli výpadku útoku přišli o náskok. Po vypracování příležitostí jsme si nedokázali poradit s druhým domácím brankářem. V závěru utkání jsme měli výhodu útoku při jednobrankovém vedení, do konce utkání zbývala zhruba minuta a půl, ale špatnou rozehrávkou ve střední třetině jsme domácí vyzvali k vyrovnání. V posledním útoku jsme dokázali ztrhnout vedení na naší stranu. Domácí stihli po vstřeleném gólu rozehrát, ale po přerušené hře ve střední třetině rozhodčí utkání ukončil.

1.10.2016 TJ Sokol Ejpovice 19 : 19 TJ Šroubárna Žatec A(8:10)
Rozhodčí: Jíra P.
Venkovní dvojkolo jsme začínali v sobotu v Ejpovicích, které se s námi dělili o první příčku v tabulce. Převážně celý první poločas jsme drželi vedení. V druhém poločase po výpadku našeho útoku se hosté chopili šance a v poslední desetiminutovce vývoj utkání otočili. V posledních vteřinách utkání jsme dokázali vyrovnat a hosté měli možnost posledního útoku, ale po špatné rozehrávce ztratili míč a my jsme již nestihli zdárně zakončit. V pěkném vyrovnaném zápase jsme obdrželi jednu červenou kartu a soupeř tři červené karty.

25.9.2016 TJ Šroubárna Žatec A 20:12 Baník Most NH(8:6)
Obránci: Jakub Fungáč, Michal Pavlas, Jakub Seifert, Jiří Habr, Zdeněk Beldík
Útočníci: Daniel Nociar 5, Pavel Sýkora 9, Michal Janák 3, Prokop Horník 2, Dominik Gebert 1
V neděli od půl 12 nás na domácím hřišti čekalo severočeské derby s Mostem. Doby, kdy se v derby nečervenaly jen karty jsou pryč. Mostecký tým má novou nadějnou generaci, tým který za pár let bude hrát horní příčky tabulky. Utkání jsme sice začali lépe, ale hosté drželi krok. V útoku jsme neměli problém s vytvořením šance, ale ztroskotávali jsme na nepřesné střelbě. Po změně obranné hry se hosté přestali prosazovat a ke konci poločasu už byl obraz hry takový jaký jsme si představovali. V druhém poločase obrana vybojovala větší počet míčů a my jsme mohli v klidu zvyšovat náskok. Podařilo se nám hosty přehrát rychlými protiútoky. Do hry se dostal také dorostenec Dominik Gebert, kterému se podařilo vsítit první ligovou branku. Utkání odřídil bez problémů rozhodčí Libor Kult.

18.9.2016 TJ Spartak Rožmitál p/T. 14 : 16 TJ Šroubárna Žatec A (5:7)
Brankáři: Štěpán Horník, František Lukeš
Obránci: Jakub Fungáč, Michal Pavlas, Václav Pavlas, Jakub Seifert, Jiří Habr
Útočníci: Daniel Nociar 5, Pavel Sýkora 6, Michal Janák 5, Martin Mála, Dominik Gebert
Rozhodčí: Bláha J.
Za upršeného počasí jsme vyjížděli k zápasu s Rožmitálem. Počasí se za Kralovicemi umoudřilo a nakonec nás přivítalo naštěstí jen mokré hřiště. Domácím se po několikaleté pauze podařilo opět postoupit do druhé ligy a my se k nim vypravili bez Pavla Nociara a Kuby Hradiského. Zápas jsme začali lépe my a vytvořili si mírný náskok. Domácí narazili především na skvěle chytajícího Štěpána Horníka a do koncovky se jim moc nechtělo. V prvním poločase jsme obdrželi dvě červené karty, což nám na štěstí neubralo na výkonu a oslabení jsme zkušeně uhráli bez ztráty vedení. Celý zápas jsme udržovali minimálně dvoubrankové vedení a nebýt nepřesností v útočné fázi, tak by brankový rozdíl byl vyšší. Obrana i bez opory Pavla Nociara předvedla slušný výkon a v dobrém světle se předvedl i šestnáctiletý Jakub Seifert, který odehrál zhruba polovinu zápasu. Utkání odřídil v mariášovém módu rozhodčí Bláha, obdrželi jsme celkem tři červené a čtyři žluté karty.

11.9.2016 TJ Šroubárna Žatec A 19:16 TJ Všenice (11:9)
Obránci: Jakub Fungáč, Pavel Nociar, Zdeněk Beldík, Václav Pavlas, Lukáš Masopust, Jakub Seifert
Útočníci: Daniel Nociar 9, Pavel Sýkora 6, Prokop Horník 1, Michal Janák 3, Martin Mála, Jakub Hradiský
Druhý zápas dvojkola jsme hostili TJ Všenice. Tradiční druholigový účastník si v sobotu s chutí zastřílel v sousedním Mostě a vyhrál 28:27. Začátek zápasu nám v útočné fázi vyšel stejně dobře jako předchozí zápas. Hosté naší obranu přehrávali především střelbou z náběhů. Poločasový rozdíl byl minimální a pokud jsme chtěli vyhrát museli jsme zlepšit hru obranných řad. To se z části povedlo a postupně jsme si vytvářeli mírný náskok, který se zastavil na šestibrankovém rozdílu. Opět jsme dali šanci dorostencům a v útočné hře nikterak nepospíchali. Hosté ještě stačili korigovat výsledek na konečný rozdíl tří branek, ale další domácí výhru jsme si již pohlídali. Po čtvrtém kole se dělíme o třetí příčku v tabulce a další kolo zajíždíme do Rožmitálu pod Třemšínem.

10.9.2016 TJ Šroubárna Žatec A 19:11 TJ Sokol Záluží (10:4)
Obránci: Jakub Fungáč, Pavel Nociar, Zdeněk Beldík, Václav Pavlas, Milan Škabrada, Lukáš Masopust, Jakub Seifert
Útočníci: Daniel Nociar 9, Pavel Sýkora 2, Prokop Horník 4, Michal Janák 4, Jakub Hradiský
První zápas víkendového dvojkola jsme na domácím hřišti přivítali čtvrtý tým minulé druholigové sezóny TJ Sokol Záluží. Zápas jsme začali ve výborném tempu a hned od začátku zápasu jsme si vytvářeli pevné vedení. Obrana hrála kompaktně a svou hrou pustila hostující útočníky ke střelám převážně přes dobře postavenou obranu. Nicméně s tím si poradil skvěle chytající Štěpán Horník. Útok si udržel své tempo a poločas skončil jasnou převahou domácích. Pokyny v poločase byly jednoznačné, nepolevit v tempu a nedovolit hostům se nadechnout k obratu. Druhý poločas jsme pokračovali v dobrém výkonu a ke konci zápasu jsme si mohli dovolit dát šanci dorostencům, kteří sbírají cenné minuty v zápasech.

4.9.2016 TJ Jiskra Raspenava 24 : 23 TJ Šroubárna Žatec A (10:12)
Obránci: Jakub Fungáč, Pavel Nociar, Michal Pavlas, Václav Pavlas
Útočníci: Pavel Sýkora 10, Daniel Nociar 8, Michal Janák 4, Peter Antol 1, František Lukeš
Rozhodčí: Beran
První venkovní kolo jsme zajížděli do vzdálené Raspenavy. Odjížděli jsme bez Prokopa Horníka a Jirky Habra, kteří si plnili pracovní povinnosti. Po dlouhé cestě jsme se sešli s druhou částí týmu, která jela přímo z Čakovic. Zápas začal za příjemného počasí. Útoky se bez problémů prosazovali a nebýt našeho šesti minutovému výpadku v útoku rozdíl v poločasovém skóre by byl vyšší. Druhý poločas jsme měli výhodu prvního výhozu, kterou jsme bohužel nevyužili a domácí se nabídnuté šance chopili s plným nasazením. Postupně otáčeli zápas a my jsme na to nedokázali reagovat. V útoku jsme nedokázali hrát s lehkostí a ztratili pár míčů nepřesnou střelbou. Naše obrana nedokázala reagovat na rychlé protiútoky týmu. Domácím se podařilo skórovat asi čtyřikrát za sebou z rychlého protiútoku, kdy se bez problému prosadili přes naší obranu, stačilo jen běžet rychleji. Domácí obrana hrála na hranici únosnosti a s větším nasazením. Některé zákroky byly spíše likvidační. Naše obrana na tento způsob hry nedokázala reagovat a domácím útočnou hru příliš neznepříjemnila. Bohužel jsme nesplnili roli papírového favorita, kdy jsme měli tým, který měl minulou sezónu sestoupit do okresního přeboru, jasně přehrát. Nevyužili jsme našich zkušeností v útočné fázi, vstřelených gólu z naší strany mělo být podstatně více. Obrana hrála nedůrazně a pomalu. Celkový výkon byl podprůměrný. Utkání řídil nepřesvědčivě p. Beran.

28.8.2016 TJ Šroubárna Žatec A 27:21 TJ DIOSS Nýřány B (12:11)
Obránci: Milan Škabrada, Jakub Fungáč, Pavel Nociar, Jiří Habr, Jakub Seifert, Lukáš Masopust
Útočníci: Pavel Sýkora 11, Daniel Nociar 8, Michal Janák 5, Jakub Hradiský 2, Peter Antol 1
Úvodní kolo druholigové sezóny 2016/2017 jsme odehráli na domácím hřišti s celkem Diossu Nýřan B. Nýřany v minulé sezóně vyhrály celou druholigovou soutěž, ale kvůli svému A týmu nemohly postoupit do první ligy, takže soupeř na rozehrání velice kvalitní. Od začátku zápasu jsme se ujali vedení, které jsme udrželi i v poločase. Útoky na obou stranách přehrávaly obrany soupeřů. V druhé polovině prvního poločasu jsme hráli pětiminutové oslabení, kdy Pavel Nociar obdržel červenou kartu za úder do obličeje. Na druhé straně, před koncem prvního poločasu, obdržel po druhé žluté kartě červenou kartu hostující Václav Brada. Obě karty obdržel za komentáře k rozhodčímu. Na začátku druhého poločasu přišly rozhodující minuty celého zápasu. Náš útok se nadále pravidelně prosazoval a obrana zlepšenou hrou a také s velkou zásluhou skvěle chytajícího Štěpána Horníka posbírala důležité míče. Zhruba v osmé minutě druhého poločasu jsme si vypracovali náskok až sedmi branek. Tento rozdíl jsme si pohlídali až do konce zápasu a mohli jsme slavit první letošní vítězství. Kvalitně zahrál celý útok, do hry se dostali všichni hráči, což nám pomohlo udržet tempo po celý zápas a pravidelně se prosazovat. Ke konci zápasu si svojí premiéru užili všichni tři dorostenci. Kuba Seifert a Lukáš Masopust v obraně a Franta Lukeš v bráně.

[home] [sestava a] [sestava b] [výsledky a] [výsledky b] [tabulka a] [tabulka b] [rozpis utkání] [přátelské turnaje] [český pohár] [archiv]