21.10. 2017 TJ Sokol Podlázky 20:15 TJ Žatec (11:6)
Obránkyně: M. Vernerová, K. Kolářová, K. Kuželová ,R. Jurkovičová
Útočnice: Z. Bilohuščínová(10), E. Bartoňová(1), H. Kadlecová (3)a V. Seifertová (1)
Trenér a Vedoucí mužstva: Ing.Popelka Josef
Rozhodčí: Václavík A.
Družstvo žen odjíždělo ke svému poslednímu zápasu podzimní části prvoligového ročníku 2017/2018 na hřiště TJ Sokola Podlázek u Mladé Boleslavi. Vstup do zápasu měl lepší náš soupeř, ale již v 11. minutě bylo srovnáno. Bohužel pětiminutový střelecký výpadek znamenal opět tříbrankový náskok děvčat z Podlázek, na který jsme již nedokázali reagovat. Poločas nakonec skončil prohrou 6 : 11. Do druhého poločasu jsme lépe vstoupili my, ale rychlá šňůra 5 branek mezi pátou a desátou minutou v naší síti již znamenal blížící se prohru se soupeřem, kterého jsme měli papírově porazit. Ani čtyřgólová šňůra v závěru utkání z naší strany již výsledek neotočila, a tak jsme prohráli 15 : 20. V brance se střídaly B. Andrtová a J. Hubená, na obraně pak M. Vernerová, K. Kuželová, K. Kolářová a R. Jurkovičová, v útoku potom Z. Bilohuščínová (10), H. Kadlecová (3), V. Seifertová (1) a E. Bartoňová (1).
Ing.Popelka J.

15.10. 2017 TJ Žatec 9:19 TJ Plzeň-Újezd (5:8)
Obránkyně: M. Vernerová, K. Kolářová, L. Nociarová, L. Bobková, N. Dubová a K. Kuželová
Útočnice: L. Potěšilová 3, Z. Bilohuščínová 5, L. Kuželová 1, E. Bartoňová, R. Jurkovičová, H. Kadlecová a V. Seifertová
Rozhodčí: Váca J.
K dnešnímu utkání nastoupil tým prvoligových žen v nejsilnější možné sestavě. Po zranění se vrátila i Z. Bilohuščínová, a tak útok nastoupil se 7 útočnicemi a v obraně pak se 6 hráčkami. V brance se stejně jako v předchozích kolech střídaly B. Andrtová a J. Hubená. První branka utkání padla až v šesté minutě do naší sítě a na 1 : 2 jsme snižovali až v minutě třinácté. Na obou stranách hrály prim obrany a s brankářkami, a tak poločas skončil v náš neprospěch 5 : 8. Do druhého poločasu jsme vstoupili s odhodláním stav utkání zvrátit, protože soupeřky k poražení byly. Bohužel jako již několikrát nás ale zradila přesnost a důraz ve střelbě. Namísto snižování náskoku soupeřek jsme ztrácely a tak celkové skóre se zastavilo na stavu 9 : 19. Sestava: M. Vernerová, K. Kolářová, L. Nociarová, L. Bobková, N. Dubová a K. Kuželová, v útoku pak L. Potěšilová 3, Z. Bilohuščínová 5, L. Kuželová 1, E. Bartoňová, R. Jurkovičová, H. Kadlecová a V. Seifertová

8.10. 2017 TJ Žatec 9:20 TJ Příchovice (2:11)
Obránkyně: L. Nociarová, M. Vernerová, N. Dubová a K. Kuželová.
Útočnice: L. Potěšilová (2), E. Bartoňová, R. Jurkovičová (3), L. Kuželová (3) a V. Seifertová (1).
Rozhodčí: Malý J.
Druhý den jsme přivítali na našem hřišti děvčata z Příchovic. Dá se říci, že se situace na hřišti odvíjela jako podle šablony ze soboty. První branku jsme vsítili až v 15 minutě a to jsme snižovali již na 1 : 6. Komplikovaně jsme si připravovali střelecké šance a ztráceli míče rychlou a hlavně nepřesnou střelbou, čímž jsme velice přetěžovali naší obranu. Poločas skončil 2 : 11. Do druhého poločasu vstoupilo „jiné“ družstvo, útočnice více podržely míč v útočném pásmu a proměňovaly i více šancí, takže konečný výsledek 9 : 20 přeci jen nepatrně zlepšil dojem. I přesto, že tým zatím nenalezl tu správnou herní pohodu, každé takovéto utkání je velikým přínosem pro mladší hráčky, které získávají ohromné zkušenosti, které dokáží prodat v utkáním oblastního přeboru dorostenek.

7.10. 2017 TJ Žatec 14:27 TJ Přeštice (5:13)
Obránkyně: L. Bobková, M. Vernerová, K. Kolářová a K. Kuželová.
Útočnice: L. Potěšilová (2), E. Bartoňová (7), R. Jurkovičová (4) a V. Seifertová (1).
Rozhodčí: Doležal J.
V sobotu přivítalo naše družstvo žen TJ Šroubárna Žatec třetí celek mistrovské tabulky TJ Přeštice. Děvčata z Přeštic předváděla výbornou náběhovou házenou s častou střelbou přes obranu a využívala též rychlosti svých útočnic, což dělalo našim obránkyním veliké problémy. Naopak zejména v prvém poločasu se u nás projevovala naše nejistá střelba, a tak soupeřky velice rychle odskočily a získaly výrazný náskok, který pak již jen postupně navyšovaly.

1.10. 2017 TJ Žatec 8:20 Sokol Tymákov (5:11)
Obránkyně: M. Vernerová, K. Kuželová, K. Kolářová a L. Bobková
Útočnice: A. Hoover, H. Kadlecová (1), V. Seifertová (1), E. Bartoňová (1), R. Jurkovičová (2) a M. Beldíková (3)
Rozhodčí: Kult L.
Družstvo žen TJ Šroubárna Žatec nastoupilo v dalším kole proti lídrovi tabulky I.ligy žen, TJ Sokol Tymákov. Do utkání jsme vstupovali s cílem vyhnout se nepřesnostem v přihrávkách a snažit se hrát kombinačně tak, abychom získávali výhodu trestných hodů za fauly. Zpočátku se nám dařilo tento záměr naplňovat, ale s přibývajícími minutami narůstal též brakový příděl v naší síti. Do utkání byly nasazeny všechny hráčky v čele s brankářkami B. Andrtovou a J. Hubenou. V obraně nastoupily M. Vernerová, K. Kuželová, K. Kolářová a L. Bobková. V útoku potom až do zranění kolenního vazu A. Hoover, H. Kadlecová (1), V. Seifertová (1), E. Bartoňová (1), R. Jurkovičová (2) a M. Beldíková (3). Výsledek utkání 8 : 20 (5 : 11).

23. 9. 2017 TJ Stará Ves n/O. 10:12 TJ Žatec(3:5)
Brankářky: Jaroslava Bobková a Jiřina Hubená
Obránkyně: Nikol Dubová, Kateřina Kuželová a Kristýna Kolářová
Útočnice: Lenka Potěšilová (6), Renata Jurkovičová (1), Edita Bartoňová (1), Hana Kadlecová (4) a Angelika Hoover
Rozhodčí: Paško P.
Družstvo žen odjíždělo k utkání 6.kola I.ligy do Ostravy, kde se utkalo s týmem TJ Stará Ves n.O.. V sestavě byly dvě brankářky Jaroslava Bobková a Jiřina Hubená, obránkyně Nikol Dubová, Kateřina Kuželová a Kristýna Kolářová a v útoku nastoupily Lenka Potěšilová (6), Renata Jurkovičová (1), Edita Bartoňová (1), Hana Kadlecová (4) a Angelika Hoover. Utkání bylo odehráno za deště a na mokrém povrchu byla cítit nejistota při míčové technice. Lépe jsme se s těmito podmínkami ale vypořádávali my a tak již v poločasu jsme si vytvořili dvougólový náskok. Po začátku poločasu jsme odskočili dokonce na rozdíl 4 branek a tento náskok si udržovali až téměř do konce zápasu. Výsledek 12 : 10 (5 : 3) byl spravedlivý při porovnání bojovnosti obou celků. Za tento přístup a celkovou hru je všem děvčatům potřeba moc poděkovat, zejména, když bylo hráno v takto nepříjemném počasí.

17. 9. 2017 Sokol Krčín 26:16 TJ Žatec(13:7)
Brankářky: J. Hubená
Obránkyně: Dubová N.,Vernerová M.,Kolářová K.,Kuželová K.
Útočnice: Jurkovičová R. (6), Bilohuščínová Z., Bartoňová E. ( 4),Hoover A. ( 2), , Seifertová V. (4)

16. 9. 2017 Sokol Dobruška 30:16 TJ Žatec(12:6)
Útočnice: Jurkovičová R. (6), Bilohuščínová Z., Bartoňová E. (5),Hoover A., Seifertová V. (5)

10. 9. 2017 TJ Žatec 12:10 TJ Sokol Podlázky(6:5)
Brankářky: J. Hubená a B. Andrtová
Obránkyně: K. Kuželová, M. Vernerová ,K. Kolářová,L.Nociarová a L.Bobková ,Dubová N.
Útočnice: Z. Bilohuščínová (4), R. Jurkovičová (3), H. Kadlecová , E. Bartoňová , V. Seifertová (1) ,M. Beldíková (2) a L.Potěšilová (2)
Trenéři: Ing.Popelka Josef a vedoucí družstva - Ž. Popelková
Rozhodčí: Adámek J.
3.kolo soutěže bylo ve znamení souboje dvou družstev, které byly v dosavadním průběhu nového ročníku bez jediného bodu. Do utkání vstoupila obě družstva vstřelením prvních branek hned z prvních útoků. Pak se ale oba útoky víceméně odmlčely a jejich hru převyšovala úspěšnost obou obran a brankářek. Přesto se nám podařilo v poločasu zvítězit v poměru 6 : 5. Obdobný průběh měl pak i poločas druhý, ve kterém se nám také podařilo těsně zvítězit, a tak celkové skóre vyznělo pro náš tým 12 : 10. Družstvo nastoupilo v kompletní sestavě, tzn. s dvěma brankářkami – J. Hubenou a B. Andrtovou, s šesti obránkyněmi – M. Vernerovou, K. Kolářovou, K. Kuželovou, N. Dubovou, L. Nociarovou a L. Bobkovou a se sedmi útočnicemi – Z. Bilohuščínovou (4), R. Jurkovičovou(3), H. Kadlecovou, E. Bartoňovou, M. Beldíkovou(2), V. Seifertovou(1) a Lenkou Potěšilovou(2), která se vrátila po roční přestávce. Tým se sice stále potýká se střeleckou produktivitou, ale vítězství v tomto kole je určitě povzbudivé do dalších utkání s daleko vyspělejšími soupeři.

2. 9. 2017 TJ Žatec 13:32 TJ Sokol Dobruška (4:15)
Brankářky: J. Hubená ,M.Beldíková
Obránkyně: K. Kuželová, M. Vernerová ,K. Kolářová,L.Nociarová a L.Bobková
Útočnice: Z. Bilohuščínová (4), R. Jurkovičová (3), H. Kadlecová (3), E. Bartoňová (2), V. Seifertová (1) a A. Hoover.
V sobotu 2.9.2017 bylo odehráno 2.kolo I.ligy žen mezi domácím týmem a družstvem TJ Sokol Dobruška. Domácí děvčata nastoupila v brance s J. Hubenou a M. Beldíkovou, v obraně pak s M. Vernerovou, K. Kuželovou, K. Kolářovou a po mateřské dovolené nastoupily poprvé i L. Nociarová a L. Bobková. V útoku nastoupily Z. Bilohuščínová (4), R. Jurkovičová (3), H. Kadlecová (3), E. Bartoňová (2), V. Seifertová (1) a A. Hoover. Do utkání jsme nevstoupili šťastně, protože velice rychle získala děvčata z Dobrušky třígólový náskok. Do 10.minuty jsme ale dokázali ještě hrát vyrovnanou partii díky přesné střelbě při zakončení. Bohužel od této minuty nastal rozhodující zlom v utkání, protože útočnicím se přestalo naprosto střelecky dařit. I přes mírné zlepšení ve II. poločasu jsme již nedokázali zabránit vysoké prohře. TJ Žatec – TJ Sokol Dobruška 13 : 32 (4 : 15)

27. 8. 2017 TJ Plzeň-Újezd 24:14 TJ Žatec (12:7)
Brankářky: J.Bobková, J. Hubená
Obránkyně: K. Kuželová, N. Dubová, M. Vernerová a K. Kolářová,
Útočnice: Z. Bilohuščínová (6), R. Jurkovičová (2), H. Kadlecová (2), A. Hoover (1) a V. Seifertová (3)
Rozhodčí: Přikryl M.
Tým žen TJ Žatec odcestoval do Plzně na hřiště TJ Plzeň-Újezd. Plzeňačky jsou novým účastníkem této soutěže a dle předváděné hře nebudou zcela jistě patřit k outsiderům. Začátek zápasu se nevyvedl ani jednomu z družstev, protože první tři útoky na každé straně skončily nepřesným zakončením včetně námi neproměněného pokutového hodu. Ještě ve čtrnácté minutě jsme vedli 4 : 3, ale pak třemi ztrátami v útoku za sebou jsme nechali soupeřky získat náskok, který postupně navýšily až na poločasový stav 7 : 12. Ve druhém poločasu byl z naší strany nezvládnut nástup do hry a prvních 13 minut jsme prohráli 1 : 6, což znamenalo, že o výsledku zápasu bylo vlastně rozhodnuto, protože až do poslední minuty byl rozdílový stav stále o deset branek ve prospěch soupeřek. Konečný výsledek byl 14 : 24. Až na počátek druhého poločasu nelze kritizovat hru obrany v čele s brankářkami J. Bobkovou a J. Hubenou. Bohužel hru obrany nedokázala podpořit hra útoku, ve kterém jsme jednak dělali velké množství technických chyb a navíc neproměňovali střelecké příležitosti. V obraně nastoupily K. Kuželová, N. Dubová, M. Vernerová a K. Kolářová, v útoku potom Z. Bilohuščínová (6), R. Jurkovičová (2), H. Kadlecová (2), po mateřské dovolené se vrátila A. Hoover (1) a premiéru v I.lize si odbyla V. Seifertová (3)

[home] [sestava a] [výsledky a] [tabulka a střelkyně ] [rozpis utkání] [přátelské turnaje] [český pohár] [archiv]