6. 6. 04 Šroubárna Žatec 20:19 HK Hlinsko (9:9)
obr- Němcová, Havlová, Pomejová, Kollmanová
út- Pojmonová 4, Doskočilová 1, Bilohuščinová 6
út- L. Wüstová 9, Nguyenová
Rozhodčí Kugler
Zatímco soupeřek z Dobrušky se hlavně s ohledem na důležitost střetnutí obávaly, proti HK Hlinsko si celkem věřily a nečekaly z jeho strany tak tvrdý odpor. Soupeř z prostředku tabulky vyrukoval na Žatečanky rychlou hrou i brankami, takže v 10. minutě už vedl 5:2. Po počátečním zaskočení se ale tým Šroubárny vzpamatoval, aby srovnal a dostal se do vedení 9:5. Houževnaté hostující hráčky se však dokázaly opět dostat do sedla a stanovit poločasový výsledek na plichtu. V druhé části přetahovaná o výsledek pokračovala, v závěru se ale přece jen domácím podařilo udržet výsledek a uzavřít sezonu výhrou. "Radost z třetího místa ještě umocnil fakt, že naše hráčky Bilohuščinová, Němcová a Havlová budou o tomto víkendu reprezentovat Čechy v utkání s Moravou," doplnil předseda oddílu Jaroslav Zrůst.

5. 6. 04 Šroubárna Žatec 31:17 Sokol Dobruška (18:9)
út- Pojmonová 9, Doskočilová 7, Bilohuščinová 11
út- L. Wüstová 4, Nguyenová
Toužebně očekávaný úspěch se dostavil! Ženy Šroubárny Žatec v důležitém sobotním utkání s Dobruškou rozstřílely svoji trému i soupeřky z Dobrušky. "Tým měl obavy, byl si vědom, oč jde. Ale od začátku se dařilo, brzy si hráčky vytvořily náskok, který udržovaly, a uklidnily se," popisoval spokojený trenér Václav Tajbl. Žatečankám se dařilo střelecky i kombinačně. "O konkrétní podobě oslav jsme ještě nepřemýšleli. Ale samozřejmě nějaké budou, spíš ale spontánní," dodal trenér. Hráčky čekalo utkání s Hlinskem.

30. 5. 04 Šroubárna Žatec 24:18 Spoje Praha (12:7)
út- Pojmonová 8, Doskočilová 4, Bilohuščinová 10, L. Wüstová 2
Rozhodčí Šimice
V tomto zápase šlo žateckému celku o hodně. Chtěl-li bojovat o bronzové medaile musel v utkání zvítězit, protože má náskok 2 bodů před dotírajícím týmem Dobrušky. Nakonec žatecká děvčata s timto úkolem vypořádala velmi dobře. Předčila svého soupeře ve všech směrech, jak v obranné, tak v útočné fázi hry. V útočné fázi byl celek lepší, protože obrana není zvyklá obdržet tolik branek. Rozhodující byl v zápase zisk bodů a nikoliv skore.

23. 5. 04 SSK Vítkovice 5:14 Šroubárna Žatec (1:5)
út- Pojmonová 5, Doskočilová 3, Bilohuščinová 3
út- L. Wüstová 3, Nguyenová
Rozhodčí Holý
Hostující celek byl v utkání favoritem, i když výsledek prvého poločasu tomu neodpovídal. Hrále se za velmi nepříznivého počasí, a to nahrávalo spíše domácímu týmu. Druhá část hry však byla již plně v režii žateckého celku, ve kterém se vystřídaly všechny hráčky z lavičky a potvrdila dobrou formu hostujícího celku.

22. 5. 04 SK Studénka 7:14 Šroubárna Žatec (5:7)
út- Pojmonová 1, Doskočilová 2, Bilohuščinová 8
Rozhodčí Zadražil
Bylo to težké utkání se soupeřem, který nerad rozdává body na domácím hřišti. Začátek zápasu patřil domácímu celku, který se ujal vedení 2:0. utkání bylo vyrovnané a teprve koncem poločasu získalo žatecké družstvo náskok dvou branek. Ve druhé části hry od stavu 7:9 bylo utkání zcela v režii hostujícího celku. Konečný výsledek odpovídá tomu jak proběhl závěr zápasu. Dobře zahrály obranné řady s brankářkami. Střelecky se proti bývalým spoluhráčkám prosadila Bilohuščinová. O zasloužené vítězství se postaral celý kolektiv a tak značně posílil naděje na zisk 3. místa v závěrečném hodnocení I. ligy.

16. 5. 04 SK Chomutov NH 19:15 Šroubárna Žatec (12:7)
út- Pojmonová 6, Doskočilová 1, Bilohuščinová 8, Nguyenová
Rozhodčí Tausche
V severočeském derby se utkala dvě družstva v popředí I. ligy. Domácí na prvním místě a hosté na třetím. Zápas se hrál jako obvykle ve vypjate atmosféře a měl dva rozdílné poločasy. Žatecké ženy začaly velmi dobře a v 10. minutě vedly 3:4. Pak však přišel útlum, ve kterém jim domácí celek odskočil na rozdíl čtyř branek (8:4). Jak se pak ukázalo pro průběh utkání to byl rozhodující moment. Domácí kolektiv si tento rozdíl udržoval až do konce zápasu. Žatecký tým byl sice v druhé části lepší, ale k vyrovnání to nestačilo.

9. 5. 04 Šroubárna Žatec 13:9 TJ Sokol Tymákov (6:4)
út- Pojmonová 3, Doskočilová 1, Bilohuščinová 8
út- L. Wüstová 1, Nguyenová, Marková
Rozhodčí Popelka
Neobvykle velké zpoždění mělo včera před polednem ligové utkání národní házené žen v Žatci s Tymákovem, které začalo o 80 minut později v době, kdy již měli být diváci doma na obědě. Důvodem byla absence rozhodčího Kalaše, místo nějž zajistili pořadatelé dodatečně předsedu svazu Ing. Josefa Popelku z Loun a všichni trpělivě čekali na jeho příjezd. Hráčky obou celků si krátily čas rozcvičováním na hřišti, na které se přesně v době zahájení sneslo vytrvalé mrholení. Domácí ženy začaly přesto ospale, nedařilo se jim střelecky a třikrát za sebou prohrávaly, aby vzápětí jen srovnaly stav. Teprve ve 20. šly poprvé do vedení, ale pak svůj náskok postupně zvyšovaly zejména zasluhou Bilohuščinové. Dobře zahrála obrana a zachytala K. Hornová. Žatec je stále na třetím místě.

2. 5. 04 Sokol Kokory 18:13 Šroubárna Žatec (9:7)
út- Pojmonová 2, Doskočilová 2, Bilohuščinová 4
út- L. Wüstová 4, Nguyenová 1
Rozhodčí Kalaš
Na jaře neporažený celek domácích potvrdil roli favorita i v nedělním utkání. Od začátku si udržoval potřebný náskok, ale v polovině druhého poločasu se naskytla hostům příležitost vyrovnat. Za stavu 13:12 však neproměnila Bilohuščinová šestimetrový hod na vyrovnání, což byl zlomový okamžik utkání. Proti houževnaté a dobře organizované domácí obraně se už neprosadily. Přesto si Žatec udržel své třetí místo.

1. 5. 04 Sokol Rokytnice 7:20 Šroubárna Žatec (3:10)
út- Pojmonová 2, Doskočilová 1, Bilohuščinová 8
út- L. Wüstová 7, Nguyenová 2
Rozhodčí Sladký
Vynikající vstup Žatce, který vedl za 10 minut už 6:1, zcela zaskočil domácí. Družstvo kontrolovalo hru, když se mohlo opírat o spolehlivé brankářky Bobkovou a Kat. Hornovou a střelecky disponované hráčky Bilohuščinovou, která dala 8, a L. Wüstovou, autorku 7 branek. Své první dvě ligové branky vstřelila dorostenka Nguyenová.

25. 4. 04 Šroubárna Žatec 18:19 TJ Přeštice (7:10)
út- Pojmonová 3, Doskočilová, Bilohuščinová 8
út- L. Wüstová 7, Marková, Nguyenová
Strhující bitva v přímém souboji o 2. místo v nejvyšší soutěži národní házené žen skončila včera prohrou žen Šroubárny Žatec se Sokolem Přeštice 18:19. V domácím celku hrála podruhé útočnice Kollmannová v obraně a opět dostal příležitost druhý útok dorostenek, které tentokrát dokázaly nastřílet sedm branek zásluhou Wüstové. "Utkání bylo výborné úrovně a o výsledku rozhodovalo štěstí, které se nakonec přiklonilo k hostům," řekl predseda oddílu Ing. Jaroslav Zrůst.

18. 4. 04 SKNH Klášterec n. O. 11:14 Šroubárna Žatec (4:4)
út- Išlerová, Marková, Nguyenová
Do jarní části nejvyšší soutěže v národní házené vstoupily ženy Šroubárny Žatec utkáním v Klášterci nad Ohří, kde vyhrály úvodní utkání sezony o tři branky. Překvapením v polovině souteže je, že klášterecký SK NH je stále bez výhry na posledním místě prvoligové tabulky. Jeho derby se třetím týmem bylo proto oboustranně dost nervózní a hodně vyrovnané. Žatecký trenér Václav Tajbl zařadil do obrany útočnici Kollmannovou, která pro zranění nedohrála podzimní část, zatímco v ofenzivě dal příležitost dorosteneckému útoku ve složení Marková - Nguyenová - Išlerová. Pro dorostenky Šroubárny to byl premiérový ligový start. Brankářky a obrana odvedly svuj standardní výkon, ale po vyrovnaném prvním poločase se přece jen prosadily útočnice hostů, když se střelecky uplatnily hlavně Bilohuščinová a Doskočilová.

Střelci podzim 2003-04
1. Zdeňka Bilohuščinová 11 100 9,18
2. Miluše Pojmonová 11 56 5,09
3. Pavla Kollmanová 6 16 2,67
4. Lenka Wüstová 3 14 4,67
5. Andrea Doskočilová 11 9 0,82

19. 10. 03 HK Hlinsko 12:21 Šroubárna Žatec (6:10)
Sestava: br- Bobková, Mirvaldová
obr- Němcová, Havlová, Pomejová, Kubešová
út- Pojmonová 4, Doskočilová 2, Bilohuščinová 15
Rozhodčí Bláha
I v nedělním utkání potvrdila žatecká děvčata, že je zastihl závěr sezóny ve skvělé formě. Ve výborném kolektivním pojetí vynikly ještě individuálními výkony brankářka Bobková a střelkyně Bilohuščinová.

18. 10. 03 Sokol Dobruška 17:23 Šroubárna Žatec (9:10)
út- Pojmonová 9, Doskočilová 1, Bilohuščinová 13
Bez zraněné útočnice Kollmannové, brankářky K. Hornové a bez nemocné L. Wüstové podalo družstvo Žatce vynikající výkon. Po vyrovaneném prvním poločase odskočilo domácím brzy po přestávce o čtyři branky. Taktickou a hlavně disciplinovanou hrou nedovolilo Dobrušce vůbec nic a v samém závěru to už byla jednostranná záležitost Žatečanek. O překvapivé, ale zasloužené vítězství se postaral celý kolektiv, který podal opravdu vynikající výkon.

12. 10. 03 Spoje Praha 13:14 Šroubárna Žatec (5:8)
obr- Němcová, Havlová, Pomejová, P. Hornová
út- Pojmonová 4, Doskočilová, Bilohuščinová 9, L. Wüstová 1, Kollmanová
Domácí družstvo zaskočilo favorita velmi tvrdou a důraznou obrannou hrou, kterou rozhodčí Bláha přehlížel. Žatecké ženy po slibně rozehraném utkání znervoznily a technickými chybami ztrácely míče a umožnily domácím stáhnout své vedení. Bojovností a taktickým držením však nakonec dotáhly utkání do vítězného konce.

5. 10. 03 Šroubárna Žatec 22:11 SSK Vítkovice (9:3)
út- Pojmonová 4, Doskočilová 2, Bilohuščinová 11, L. Wüstová 5
Od počátku utkání nebylo pochyb kdo zvítězí. Největší problém tak domácím hráčkám dělal mokrý míč. Žatecký celek si udržel domácí neporazitelnost na domácí půdě a nyní jej čekají tři těžké zápasy na hřištích soupeřů.

4. 10. 03 Šroubárna Žatec 19:15 SK Studénka (11:6)
obr- Němcová, Havlová, Pomejová, Sjombakova
út- Pojmonová 4, Doskočilová, Bilohuščinová 7, L. Wüstová 8
Místo zraněné Kollmannové nastoupila k oběma zápasům dorostenka Lenka Wüstová a nastřílela dohromady 13 branek! V sobotu, kdy obrana exmistrovského celku věnovala pozornost hlavně své bývalé spoluhráče Bilohuščinové, byla Wüstová s 8 góly dokonce nejlepší střelkyní družstva. "Lenka dokázala, že na nejvyšší soutěž žen výkonnost určitě má," ocenil její výkon předseda oddílu Jaroslav Zrůst. Měla tak hlavní podíl na vítězství nad nepříjemným soupeřem.

28. 9. 03 Šroubárna Žatec 11:11 SK Chomutov NH (10:7)
obr- Němcová, Havlová, Pomejová, Kubešová, P. Hornová
út- Pojmonová 2, Doskočilová 1, Bilohuščinová 6, Kollmanová 2
Rozhodčí Baumruk
Žatecké ženy neměly před mistrem ČR respekt, protože každé vzájemné utkání je většinou velmi vyrovnané, koncovka ale převážnou většinou vychází lépe Chomutovu. Žatec však vedl zásluhou výborné práce obrany před skvělou brankářkou Hornovou a velmi dobré práci útoku, který nastřílel do přestávky deset branek. Po změně stran se ale domácí útok soustředil více na držení míče, zbytečně se nehnal do střelby, a když už si připravil dobrou pozici, střídající brankářka byla téměř nepřekonatelná. Jediný gól dostala v úvodu druhé půle po vyšachování obrany, ale tím byl střelecký prach domácích vyčerpán. V jednom případě se výborní diváci radoval z další branky, ale na domácí hodně přísný rozhodčí Baumruk gól neuznal. Naopak za prostesty dostala Bilohuščinová žlutou kartu. Smůlu měla rozehrávačka Kollmannová, která po faulu obránkyně hostů nedohrála pro zranění kotníku.
Chomutovské ženy byly evidentně nervoznější, míč jim často vypadával na nohy, což sudí nepískal, navíc měly smůlu v podobě několika nastřelených tyčí domácí branky. V dramatickém závěru se jim přece jen podařilo roztočit obávaný kolotoč na brankovišti a čtyři a půl minuty před koncem dokázaly vyrovnat. Emotivně dohrávané utkání už změnu stavu nepřineslo a soupeřky se po zásluze o body podělily.

21. 9. 03 Sokol Tymákov 10:16 Šroubárna Žatec (6:6)
obr- Němcová, Havlová, Pomejová
út- Pojmonová 3, Doskočilová, Bilohuščinová 8, Kollmanová 5
Ženy konečně přemohly "tymákovský komplex" a z utkání 1. ligy přivezly dva body z Tymákova. I když bylo velké horko a prašný terén, dokázalo žatecké družstvo zabojovat. První poločas byl ještě nepřesvědčivý - trápil se hlavně útok, když domácí podržela výborně chytající Kuglerová. Naštěstí hostující obrana s brankařkou Hornovou své přední řady podpořily spolehlivým výkonem. Druhý poločas se vydařil všem hráčkám. Již v 5. minutě Žatec odskočil domácím o 3 branky. Náskok si již udržel a v závěru se ho podařilo zvýšit až na 6 branek.

14. 9. 03 Šroubárna Žatec 18:14 Kokory (10:7)
út- Pojmonová 7, Doskočilová 1, Bilohuščinová 9, Kollmanová 1
Ve velkém stylu začal domácí celek také nedělní utkání proti Sokolu Kokory. Hned v úvodu vedly žatecké ženy 5:1 a 6:2. Hostující celek včak prokázal svoji kvalitu, brankový rozdíl pomalu stahoval a průběhu druhého poločasu prohrával jen o branku (14:13), (15:14), Teprve závěrečný tlak domácích za mohutného povzbuzování fanoušků rozhodl o zaslouženém vítězství.

13. 9. 03 Šroubárna Žatec 24:12 Rokytnice (14:4)
út- Pojmonová 8, Doskočilová 1, Bilohuščinová 13, Kollmanová 2
Od prvních minut sobotního utkání byla žatecká děvčata ve všech směrech lepší než soupeřky z Rokytnice. Utkání se stalo jednoznačnou záležitostí domácího týmu a bylo jen otázkou jakým brankovým rozdílem zvítězí. Vysoký, dvanáctibrankový rozdíl zcela vyjadřoval poměr sil na hřišti.

7. 9. 03 TJ Přeštice 18:14 Šroubárna Žatec (7:5)
út- Pojmonová 5, Doskočilová, Bilohuščinová 5, Kollmanová 4
Žatci vyšel velmi dobře úvod a po 10 minutách vedl o 3 branky. Pak ale nastal nepochopitelný útlum a domácí hráčky z 2:5 otočily na poločasových 7:5. Ve druhé části hrály už uvolněně a taktickou hrou si udržovaly náskok do konce utkání. Žateckým ženám se přes bojovnost nepodařilo otočit tak utkání jako před týdnem s Kláštercem.

31. 8. 03 Šroubárna Žatec 14:12 SKNH Klášterec n.O. (6:8)
foto2 obr- Němcová, Havlová, Pomejová, P. Hornová
foto1 út- Pojmonová 6, Doskočilová 1, Bilohuščinová 5, Kollmanová 2
Rozhodčí Václavek
Domácí celek neustále jen dotahoval vedení bojovného celku hostů a ještě čtvrt hodiny před koncem opět prohrával o dvě branky! Když už se zdálo, že nemá ani na bod, strhla spoluhráčky svými zákroky v obraně k nadšenému výkonu Němcová, v útoku se rvaly o každý míč zejména Pojmonová a Bilohuščinová. První z nich dostala tři a půl minuty před koncem vedení na stranu Žatce, soupeřky pak dvakrát nastřelily tyč. V poslední minutě Doskočilová vylákala obránce, uvolnila Bilohuščinovou a zkušená hráčka pojistila výhru. To nervově neunesl trenér hostů Malý a urážel kdekoho včetně předsedy svazu Václavka, který utkání řídil.